Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Egzamin praktyczny czerwiec 2011
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Sob 18 Cze, 2011 14:02   Egzamin praktyczny czerwiec 2011

Dzisiaj doszły do mnie wiadomości ,że recepta którą dostaliśmy na egzaminie w srode kilka dni temu była na stronie wizaz.pl Czy ktoś z was tez coś o tym wie?

Gość

Wysłany: Sob 18 Cze, 2011 15:17   

Rozumiem dla mnie to nie ma znaczenia ale wiem że juz podobno wysłano pismo do OKE w tej sprawie wiec nie wiem co to bedzie 3 miesiace poswięciłam na nauke i nie mam zamiaru poświecic wakacji.

Gość

Wysłany: Sob 18 Cze, 2011 16:15   

I co z tego ze wyslali? Nie ma takiej opcji zeby powtorzyc egzamin.

Gość

Wysłany: Sob 18 Cze, 2011 17:59   

Oby tylko nie trzeba było pisać jeszcze raz. :cry:

Gość

Wysłany: Sob 18 Cze, 2011 20:08   

iwonpa, nie martw sie jakby mieli anulować już od środy byśmy wiedzieli.

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Adi_PT 

Wysłany: Nie 19 Cze, 2011 00:13   

Nie ma tak, że już byśmy wiedzieli mogą unieważnić do 7 dni od daty egzaminu !!! Więc do srody, jeżeli unieważnią a są ku temu poważne powody to czeka nas powtórka z rozrywki. Ale to jest mało prawdopodobne, bo komu by się tam chciało organizować powtórny egzamin.

Gość

Wysłany: Nie 19 Cze, 2011 11:39   

Adi racja, twoje ostatnie zdanie jest najmadrzejsze w calym twoim ostatnim poscie :) Nie powtorza bo to dodatkowe pieniadze, koszty egzaminu, koszty komisji (chyba ci co nas pilnuja to za darmo nie siedza?) itp. Poza tym ku powaznym podstawom bym sie klocil.... Laska podala recepte ze standaryzacji a dobrze wiedziala ze recepty ze standaryzacji sa na egzaminie (przynajmniej postyac leku zawsze sie zgadza)

Gość

Wysłany: Nie 19 Cze, 2011 20:52   

ja bym sie cieszyla bo strasznie pogmatwalam wszystko poczawszy od dawek :(( no a zreszta wsumie ok, caly opis zadowlolona jestem...coz ja siedze za granica wiec nie wiem czy bym wsumie przyleciala na ten drugi ... pozatym to niemadre ze ktos tam dal podobna i co z tego a byc moze taka sama recepte ( nie zagladam na forum wizaz) przecierz ludzie ucza sie z roznych zrodel,byc moze sa na studiach i kozystaja z wielkich ksiąg gdzie recept jest pełno ,bo niby skad dziewczyna miala wiedziec co bedzie ?

...a teraz takie male ale ,o co chodzi z ta standaryzacja ? bo nie wiem (mozecie mnie wysmiac jesli ktos uwaza ze glupia ale nie wiem i juz)

Gość

Wysłany: Pon 20 Cze, 2011 09:45   

standaryzacja z tego co sie orientuje jest co roku. jest to taki egzamin próbny który dają do szkół (paru w PL) zeby sprawdzic czy dana recepte uczniowie napisza dobrze czy zle. ogolnie zeby sprawdzic poziom a pozniej RP ze standaryzacji moze sie pojawic na egzaminie. ja tak to rozumiem:) ale moge sie mylic

Gość

Wysłany: Pon 20 Cze, 2011 21:48   

za jakie grzechy...boże co ja ci zrobiłam, że zsyłasz na mnie takie wiadomości. Czy ja nie mogę normalnie czekać do sierpnia jak normalny człowiek...żądam odszkodowania za me nerwy (250tys na waciki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )

Adi_PT 

Wysłany: Pon 20 Cze, 2011 23:10   

Rozmawiałem z autorem artykułu i CKE rzeczywiście bada tą sprawę i bardzo prawdopodobne, że egzamin jednak będzie powtarzany.

Gość

Wysłany: Pon 20 Cze, 2011 23:18   

Adi poczekajmy na decyzje CKE - autor artykulu nie powie ci ze wymyslil sobie ze egz bedzie powtarzany, tylko bedzie bronil swojej sensacji :)

Adi_PT 

Wysłany: Pon 20 Cze, 2011 23:30   

Wiem, mniejsza o to - pozostaje już teraz tylko czekać na ostateczną decyzję CKE.

Gość

Wysłany: Wto 21 Cze, 2011 11:14   

w sumie to ktoś z oke mógłby łaskawie wypowiedzieć się w tej sprawie. Gazety o tym piszą a oke milczy. Do kiedy mamy czekać na decyzje?

Gość

Wysłany: Wto 21 Cze, 2011 11:22   

Hmmm...też bym chciała, żeby egzamin został powtórzony, i może tym razem bez błędnych informacji zawartych w tekście, bo to było lekkie przegięcie, żebym miała się zastanawiać nad błędami, zamiast nad konkretną pracą. A jeśli już mają być takie zmyły to niech o tym poinformują na kartach, że mogą pojawić się informacje nieprawdziwe, i należy wybrać te prawidłowe. Jeśli nie powtórzą, to tylko ze względu na poniesione wówczas koszty...jest afera i nie każdy będzie milczał w tej sprawie, za drogo nas ta szkoła wyniosła i za dużo na nią się poświęciło czasu, żeby teraz takie jaja sobie robili z nas..

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu