Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Staż
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Pon 29 Sie, 2011 10:25   Staż

No teraz po zdaniu egzaminu pewnie każdy szuka apteki, w której mógłby odrabiać 2-letni staż. Będziecie dzwonić do aptek czy raczej będziecie chodzić osobiście? Będziecie zostawiać jakieś CV? Co będziecie mówić wogóle... No bo z Urzedu Pracy dostaniemy pewnie 4-miesięczny staz (przynajmniej u mnie) no a na pozostały czas stażu apteka musi nas zatrudnić na umowe, a nie każda chce to zrobić...

Gość

Wysłany: Pon 29 Sie, 2011 10:41   

ja jestem z dużego miasta i nie ma sensu chodzić po wszystkich aptekach...póki co spotykam się z odmowa bo pełny skład. Nie wiem co zrobię. Słyszałam takie coś, że apteka musi dac umowę na rok i nie każda chce tak (bóg wie na kogo trafi). Żadnego cv nie zostawiam, mam już jedna rozmowę na oku ale czy wypali nie wiem. Chyba jestem w nielicznej grupie co dopiero teraz szuka aptek :evil: :cry: :-? :-/

Gość

Wysłany: Pon 29 Sie, 2011 13:47   

ja też jestem w tej grupie osób co dopiero szukają staż. No ale wczesniej to nie miało sensu, no bo nikt tak na prawdę nie wiedział czy zda egz. A jeśli by się znalazło aptekę, a później dowiadujesz się że np. nie zdałaś to troszeczkę jest wstyd. No cóż. Ja od jutra zaczynam, najpierw idę na bezrobocie, później będę chodzić po aptekach i pytać się. ;)

Adi_PT 

Wysłany: Pon 29 Sie, 2011 14:10   

Ja też nie mam załatwionego nigdzie stażu ;p Nie wiedziałem, czy zdam egzamin, a oprócz tego jeszcze się zastanawiam nad studiami dzienne/zaoczne ?! Jeśli wybiore dzienne staż narazie odpada, jeżeli zaoczne staż obowiązkowy, a gdzie go znaleźć ... ?! To nie takie łatwe jak kiedyś. Trzeba się pytać, a jak nic to nie da to PUP :-P

Gość

Wysłany: Pon 29 Sie, 2011 18:44   

witam czy jest jakaś ustawa w ciągu ilu lat mamy odrobic ten staż i czy to prawda że po 5 latach jeśli nie odrobimy utracimy uprawnienia

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Pon 29 Sie, 2011 18:46   

Adi_PT, ja idę na zaoczne. Ciekawe czy dam rade -staż i studia - ale idę na zaoczne bo jak nie znajdę stażu w najbliższych miesiącach to chociaż nauką sie zajmę i nie zeświruje :mrgreen: :mrgreen: chociaż po tym egzaminie gorzej już zgłupieć nie mogę :lol: :-P

Gość

Wysłany: Pon 29 Sie, 2011 19:24   

karolinag68 napisał/a:
witam czy jest jakaś ustawa w ciągu ilu lat mamy odrobic ten staż i czy to prawda że po 5 latach jeśli nie odrobimy utracimy uprawnienia

Nie ma. I nieprawda.

Adi_PT 

Wysłany: Pon 29 Sie, 2011 19:56   

Lupita Ja to bym chciał na farmację ;p :) Może się dostane, ale to wątpliwe - jeśłi nie to będe się wachał między dzienne, a zaoczne. Jakoś damy radę 8-) 8-) 8-)

Gość

Wysłany: Pon 29 Sie, 2011 23:29   

A może Ci co już mają staż zaklepany pochwalą się ile im zaproponowali pieniędzy i w jakiej miejscowości.

Ja np.mialam jedna propozycje w Gryfinie za 1400zl ale szukam dalej bo interesuje mnie Szczecin

Gość

Wysłany: Wto 30 Sie, 2011 15:08   

Ja dzisiaj wyłaziłam się jak głupia, szłam od apteki do apteki. W jednym miejscu pani ma dzwonić i się pytać właściciela... Jest ciężko.

Gość

Wysłany: Wto 30 Sie, 2011 16:22   

tez podałam swoje dane i mam czekać ale wiem z doświadczenia, że nie oddzwonią do ciebie. Jestem załamana :-/

Gość

Wysłany: Czw 01 Wrz, 2011 18:47   

i jak? znalazł ktoś już staż? Ja dalej szukam...

Gość

Wysłany: Czw 01 Wrz, 2011 21:41   

Ja znalazłam staż, szukałam już przed zdaniem egzaminu a raczej wynikami. Nie było łatwo, co się nachodziłam to moje :P Zyczę powodzenia

Gość

Wysłany: Pią 02 Wrz, 2011 17:33   

ja też znalazłam, ale również szukałam od początgku lipca, łatwo nie było

ciesze się bardzo, ale pieniądze marne:(

Gość

Wysłany: Wto 06 Wrz, 2011 22:41   

ja mam dalej problemy ze znalezieniem stażu. Byłam we wszystkich już aptekach i nikt nie chce stażysty (po stażu oczywiście chcą). Może popełniam jakiś błąd pytając się o staż. Więc moje pytanie jest takie czy chodzicie po aptekach czy raczej dzwonicie a może wysyłacie maile (CV) drogą elektroniczną? A jeśli dzwonicie lub idziecie do apteki to co mówicie? Czy ktoś wogóle usłyszał od kierowniczki lub właściciela, że spadł im z nieba? U mnie to raczej po znajomości przyjmują. Słyszałam że dziewczyna która zaczyna drugi rok już ma załatwioną aptekę na odrobienie stazu ! Po prostu smiech na sali... A ja zwykły szarak chodzę po aptekach, zaglądam od drzwi do drzwi. Zastanawiałam sie ostatnio nad tym aby za darmo nawet odrabiać staż.

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu