Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Czy podchodzimy do egzaminu serio?
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Czw 19 Maj, 2011 11:21   Czy podchodzimy do egzaminu serio?

Witam :lol:
Jestem tu nowa i tak przeglądając ten serwis (bardzo fajny) zastanawiam się jak Wy Drodzy Użytkownicy podchodzicie do tego egzaminu. :?:
Rozmawiając z wieloma osobami z mojej klasy (aktualnie byłej) doszłam do wniosku, że wszyscy raczej nie maja zamiaru się na Egzamin uczyć i podejdą tylko po to aby obniżyć średnią ;/ co o tym myślicie? :-/

Gość

Wysłany: Czw 19 Maj, 2011 15:16   

Ja mam zamiar zdać ten egzamin więc się do niego trochę przygotowuję. Ale w mojej klasie większość osób ma taki sam stosunek do egzaminu jak u ciebie :).

Gość

Wysłany: Sob 28 Maj, 2011 19:56   

hej ,
tez jestem nowa a jak myślicie co będzie w tym roku na praktycznym??Bo aż się boje grupy z gościem indywidualnym.....

Gość

Wysłany: Sob 04 Cze, 2011 12:02   ...

nie ma czego sie bać...musicie tylko znać wszystkie czynności związane z przyjęciem gościa indywidualnego, gościa grupowego i gościa indywidualnego bo za to jest dosyć dużo punktów i warto popracować nad fakturą VAT za która jest około 10-20pkt i język obcy za który też chyba jest 10pkt a na fakturze nie może być nic poprawionego i nie może być błędu bo jest 0pkt za to

Gość

Wysłany: Pon 06 Cze, 2011 10:25   

raczej wszyscy co znam chca zdac ten egzamin, najwazniejsze to nie pomylicsie np w obliczeniach do faktury, bo pkt potem leca, mam nadzieje ze bedzie gosc indywidualny (sam albo z vipem), najgorzej to np grupa wycieczkowa:(:( ale poczekamy zobaczymy

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Wto 07 Cze, 2011 20:57   

Gość grupowy( wycieczka) była rok temu, dwa lata temu był chyba gość VIP. Jak dla mnie procedury dla gościa grupowego są łatwiejsze niż dla Vip-a. Pamiętajcie, że zawsze możecie powtórzyć egzamin za rok jeśli wam nie pójdzie. Ja egzaminów próbnych nie zdałam a na głównym miałam 95% . Trzeba czytać ze zrozumieniem i liczyć na odrobinę szczęścia.

Gość

Wysłany: Sro 08 Cze, 2011 14:27   

Ja myślę, że w tym roku będzie VIP, bo w styczniu był gość indywidualny;) ale nigdy nic nie wiadomo:)

[ Dodano: Sro 08 Cze, 2011 14:29 ]
Ja myślę, że będzie VIP, bo gość indywidualny byl w styczniu;)

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu