Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Egzamin styczeń 2012
Autor Wiadomość

Kaja
Gość

Wysłany: Pon 02 Sty, 2012 20:31   

Ja też powtarzam praktyczny i jestem pełna obaw gdyż my w szkole nigdy nie przerobiliśmy żadnego projektu (zostały tylko omówione –przeczytane dwa, które są dostępne w sieci). Ja to mogę powiedzieć, że mam przerąbane! Jeżeli można to prosiłabym o podanie jakiś konkretnych informacji na temat klucza oceny? Dziękuję

Gość

Wysłany: Wto 03 Sty, 2012 18:30   

Ja też zdaję w styczniu. Uważam że na część praktyczną jest mało czasu.

Gość

Wysłany: Sro 04 Sty, 2012 13:46   

hej zaglądają ja tez zdaje w styczniu :-( i bardzo się boje tego praktycznego bo do końca go nie rozumiem :(

[ Dodano: Sro 04 Sty, 2012 13:49 ]
hej ja tez zdaje w styczniu :-( i bardzo się boje tego praktycznego bo do końca go nie rozumiem :(

Gość

Wysłany: Sro 04 Sty, 2012 19:38   STYCZEŃ 2012

witam, egzamin za 2 tygodnie a ja boje się jakby to było za chwile, jeżeli chodzi o testy to myślę że będzie ok, ale część praktyczna mnie przeraża, ludzie z mojej grupy mówią że trzeba duuuuuużo pisać, w założeniach przepisywać każdy szczegół zadania, a ja sama niewiem co myśleć czy takie 'lanie wody" coś da? Jak myślicie ? macie jakieś pomysły jak zrobić dobrze ten projekt?

Gość

Wysłany: Pią 06 Sty, 2012 17:35   

pisalam krotko i zwięźle, zmiesciłam się ledwie na otrzymanych arkuszach, odpow. na wszystko tyle ze na ostatnie mocno na skroty (z komisji powiedzieli, ze nie mozna dobierac kartek) - zabraklo mi 11% nie zdalam praktycznego, teraz znowu bede zdawać. W Gdansku bylam, sprawdzalam swoja prace, ich wyjasnienia mnie nie przekonaly, ale juz nie bylo gdzie sie odwolać. Teraz sie zwyczajnie boje i nie wiem co zrobic zeby im pasowalo?

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Pon 09 Sty, 2012 14:04   

Hej :) Ja też zdaję za tydzień. Nie ukrywam że dopada powoli stresik, oczywiście związany z egzaminem praktycznym. Rady jakie mogę dać, to przeanalizować sobie testy które są z komentarzem, zerknąć jak one wyglądają. Dobrą formą jest też łączenie zadania 2-3 i bodajże 4-5, zaoszczędzi to przede wszystkim miejsca, a będzie to bardziej przejrzyste. Ale to IMHO :) Proponowałabym też zapoznać się z kilkoma ocenami ryzyka zawodowego, często powtarzają się zagrożenia, więc można je podpiąć prawie pod każdy zawód.

Gość

Wysłany: Sro 11 Sty, 2012 14:48   

Witajcie:)
Też zdaje w styczniu egzamin....jak na razie stres mi nie dokucza, ale znając życie to na pewno zacznie;/.......co do samego praktycznego, to myślę że spawacza nie będzie za dużo czynników na stanowisku, ale kto wie, ostatnio dużo było mechanicznych stanowisk to może teraz wyskoczą z czymś przyjemniejszym;d....a wy jak obstawiacie??...

Gość

Wysłany: Sro 11 Sty, 2012 15:57   

Hejka :) Ja też zdaję w styczniu. Stres oczywiście jest, bo to coraz bliżej....ostatnio uświadomiłam sobie że przecież ja tak mało jeszcze wiem.... :P jeśli chodzi o część praktyczną, to w sumie powiem wam że nie obawiam się jej aż tak bardzo. U nas jeden wykładowca cały czas z nami ćwiczył ocenę ryzyka. A to na zajęciach, a to praca do domu i normalnie nam to oceniał, więc na koniec sam uznał że uważa iż jesteśmy dość dobrze przygotowani. Bardziej boję się tej części teoretycznej. Ostatnio siedzieliśmy na zajęciach i rozwiązywaliśmy taki test, to nie wszystkie pytania były takie oczywiste.....ehhh.....no cóż mogę powiedzieć. LUDZIE! mamy szansę i musimy ją wykorzystać jak najlepiej ;)

Gość

Wysłany: Sro 11 Sty, 2012 16:20   

Test pisemny nie jest trudny trzeba tylko troszeczkę pomyśleć ,odrzucić błędne odpowiedzi a odp sama się nasunie;d.....120 min na pisemny to dużo...ja 1 test łykam po 45min oczywiście z błędami, bo nikt nie jest nieomylny, ale mieszczę się w granicach zaliczenia.....powiem Wam że warto robić testy z poprzednich egz.....bardzo dużo pytań się powtarza a to już są punkty za free. :mrgreen:

Gość

Wysłany: Sro 11 Sty, 2012 21:40   

Hej, tak jak pozostali zdaję egzamin za kilka dni... myślę, ze wszyscy jesteśmy na dobrej drodze by to zdać, skoro tu zaglądamy. Najważniejsze to zrobić wszytko w naszej mocy by się przygotować. Nie zawsze wszystko zależy od nas, niestety. Ale słuchajcie... damy rade!! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Gość

Wysłany: Sro 11 Sty, 2012 23:52   Re: egzamin w styczniu

a ja wam powiem jedna zecz mam poprawke w tym roku dopiero dzis sie dowiedzialam ze to jest 18 w styczniu w zeszlym roku byla zaskoczka jaki fajny zawod, a tu porazka totalna na 85% mialam 84% i lipa niezdalam wiec mysle ze to jest lod szczescia kto sprawdza bo kolezanka ktora zdawala ze mna i miala wszystko to co ja zdala a ja nie wiec!!! dodam ze nic po roku prawie nie pamietam i siadam w notatki na tydzien przed i zycze powodzenia wszystkim i mam fajna ksiazke jak cos piszcie na maila przesle bo mam ja od naszej babki z zeszlego roku duzo daje

Gość

Wysłany: Czw 12 Sty, 2012 13:29   

Słuchajcie też poprawkę zdaję ale sprawdzałam swój egzamin w komisji i powiem krótko-banda nieudaczników z tych sprawdzających.

A najważniejsze to pisać merytorycznie,ładnie i na temat za to też są punkty-śmiechu warte co ma jedno do drugiego.

powodzenia

[ Dodano: Czw 12 Sty, 2012 13:32 ]
asiunia23_08 napisał/a:
a ja wam powiem jedna zecz mam poprawke w tym roku dopiero dzis sie dowiedzialam ze to jest 18 w styczniu w zeszlym roku byla zaskoczka jaki fajny zawod, a tu porazka totalna na 85% mialam 84% i lipa niezdalam wiec mysle ze to jest lod szczescia kto sprawdza bo kolezanka ktora zdawala ze mna i miala wszystko to co ja zdala a ja nie wiec!!! dodam ze nic po roku prawie nie pamietam i siadam w notatki na tydzien przed i zycze powodzenia wszystkim i mam fajna ksiazke jak cos piszcie na maila przesle bo mam ja od naszej babki z zeszlego roku duzo daje

Co to cud książka? a poza tym to 75% a nie 85% :-)

Gość

Wysłany: Czw 12 Sty, 2012 13:51   Re: egzamin w styczniu

asiunia23_08 napisał/a:

Bardzo dziwne że nie zdałaś, bo minimum aby zdać to 75%, a z tego co wiem to jak brakuje 1% to MUSZĄ doszukiwać się w tekście tak, aby Ci to "naciągnąć". Chyba że nie naciągnieli Ci przez wzgląd na błędy ortograficzne (bo na to też zwracają uwagę, chyba że jesteś dysortografikiem i masz na to zaświadczenie)

Dodam jeszcze od siebie, że test teoretyczny to wcale nie takie hop-siup. Porównując czerwcowy (2011) z wcześniejszymi, to już jest niezła jazda. Żadnych tabelek z których jasno wynikało jaka będzie odpowiedź, wiele pytań kompletnie innych, niż te które bywały we wcześniejszych testach. Więc tu też trzeba się przyłożyć :)

Gość

Wysłany: Czw 12 Sty, 2012 14:22   

No i na mnie przyszla kolej na zdawanie egzaminu na inspektora bhp :D
Powiem tak ze test teoretyczny robilem wiele razy i za kazdym razem zdalem, ale praktyczny to juz nie tak prosto. Najgorzej jest u mnie aby zaczac ktores zadanie. Przeczytam polecenie i totalne zacmienie gdy sie zestresuje, ale jak mnie oswieci to mozna leciec z zadaniem. Uwazam ze przygotowalem sie do tego egzaminu nalezycie a co wyjdzie w praktyce to czas pokaze. Badzmy dobrej mysli :)

P.S Ja obstawiam ze teraz bedzie jakis spawacz, hutnik lub cos w tym rodzaju.
Najlepszym zawodem wedlug mnie do analizy bylby gornik :D

Gość

Wysłany: Czw 12 Sty, 2012 15:00   

michal_fun napisał/a:
P.S Ja obstawiam ze teraz bedzie jakis spawacz, hutnik lub cos w tym rodzaju. Najlepszym zawodem wedlug mnie do analizy bylby gornik :D

Ja też własnie obstawiam spawacza :)

Co do testów, to też nie było takiego którego bym nie zdała, choć tak jak pisałam wyżej, ten z czerwca 2011, to pogrom w porównaniu z wcześniejszymi :P
Będzie wesoło :P

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu