Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Egzamin styczeń 2012
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Sro 29 Lut, 2012 15:52   

Ogłaszam oficjalnie wszem i wobec ze zdałam :D Gratuluje pozostałym :)
U nas poległa 1 osoba :(

Gość

Wysłany: Sro 29 Lut, 2012 16:40   

A U NAS NA 6 OSÓB 3 POLEGŁY CZYLI TYLKO 50%

Gość

Wysłany: Sro 29 Lut, 2012 18:47   

Byłam odebrać dyplom :) Wynik 96%, 80% i praktyczny 93% pięknie :) Teraz czas na kolejny kierunek - logistyka :D

mariachochel 

Wysłany: Sro 29 Lut, 2012 20:32   

Witam . Zdałam!! :lol: pełny szok!! :roll: 96,90i 97.dwa razy sprawdzałam czy dobrze widzę wynik z praktycznego .na 99 % bylam pewna że oblałam! :oops: to prawdziwa niespodzianka. Z tej radości zapisałam się na drugi kierunek administracja i finanse - ruszamy od soboty :mrgreen:
ps.
jak zalatwić staż z bhp? :-/

Gość

Wysłany: Sro 29 Lut, 2012 21:21   

Witam,jak wszyscy sie chwalą to i ja ogłaszam, że zdałam!!! :D

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Sro 29 Lut, 2012 21:34   

to ja mam do Was teraz takie pytanie jak juz jestesmy tymi inspektorami ds bhp to gdzie mozemy szukac pracy ?? W jakich zakladach mozemy pracowac majac te uprawnienia ??

mariachochel 

Wysłany: Czw 01 Mar, 2012 07:19   

no, wlaśnie. chyba nam po techniku bhp nie wolno prowadzić wlasnej dzialalności?możemy tylko pracować np. w zakładach gdzie są komórki służby BHP pod kierownictwem specjalisty!? chciałam sobie załatwić staż ale tez nie mam pojęcia gdzie? :roll:

Gość

Wysłany: Czw 01 Mar, 2012 12:15   

a ja niestety czekam do przyszłego roku troszke mi brakło nic to przyłozę sie i za rok będzie lepiej :-(

[ Dodano: Czw 01 Mar, 2012 12:46 ]
można prowadzić własna działalność ale trzeba zatrudnić specjalistę d/s bhp.jednak lepiej sprawdzić bo znów przepisy się mają zmieniać

Gość

Wysłany: Nie 04 Mar, 2012 22:08   

Zdałem .Mój wynik to:94;85;prakt.91%. Było 6 dyplomów na 15 zdających.Jerzy Barycza.

[ Dodano: Nie 04 Mar, 2012 22:20 ]
Pragnę dodać że mam 54 lata a tylu młodym się noga powinęła. Moja frekfencja na zajęciach to 95%./młodzi po prostu olewali i są efekty /Tylko praca solidna daje dobre efekty ale nie do wszystkich to dociera. Poświęciłem na naukę ponad 40 dni urlopu wypoczynkowego/pracuję w systemie czterobrygadowym/.Wymarzony DYPLOM mam!!!!.

mariachochel 

Wysłany: Pon 05 Mar, 2012 09:10   

Gratuluję p. Jerzy!! ;-)

mariaorpik 

Wysłany: Pon 05 Mar, 2012 13:15   

Ja też gratuluję panie Jerzy i całej reszcie techników bhp :) - co do wieku zdających: ja też byłam jedną z najstarszych osób w naszej klasie - kilku panów było nieco starszych ode mnie, ale mieli nie lada przewagę nad pozostałymi: doświadczenie! Byli to ludzie, którzy od lat pracowali w zakładach pracy jako bhp-owcy, na co dzień mieli do czynienia z takimi dokumentami, jak protokoły powypadkowe, a przyszli gdyż wedle nowych przepisów musieli zdobyć dyplom - i muszę przyznać, że zdali bez problemu, ale nie mieli najlepszych wyników...

Szukając stażu myślę, że najlepiej porozsyłać swoje CV po różnych zakładach pracy, a jeśli gdzieś się pracuje - koniecznie zgłosić szefostwu swoje nowe kwalifikacje - powodzenia :lol:

mariachochel 

Wysłany: Pon 05 Mar, 2012 19:48   

po co mam zgłaszać szefostwu, że mam taki dyplom? wolałabym gdzieś pójść na staż, żeby teraz naprawdę czegoś sie nauczyć, bo prawde mówiąc ze szkoły to raczej wiedzy zawodowej nie wyniosłam. uczyli nas pod kątem zdania egzaminu. nauczyciele przedmiotów zawodowych sami mówili nam, że woleli by położyć większy nacisk na wypełnianie różnych dokumentów bhp niz wałkowanie projektów.no ale taki był program.

Gość

Wysłany: Pon 05 Mar, 2012 20:54   

Również zdałam 98,85,93 jestem z siebie dumna:) Gratulacje dla innych :-D

Gość

Wysłany: Wto 06 Mar, 2012 21:00   

gratulacje tym co zdali egzamin
ja również mogę zaliczyć się do grona szczęśliwców co zdali
u nas z grupy zdały 4 osoby na 7

Gość

Wysłany: Pią 09 Mar, 2012 16:21   

Ja również się pochwalę zdałam na 93%.U nas w szkole zdawało 29 osób,a udało się tylko 7.Tym bardziej się cieszę,bo rok temu zawaliłam.

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu