Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Wrażenia z egzaminu
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Czw 26 Sty, 2012 12:57   Wrażenia z egzaminu

Witam. Czy ktoś ze zdających bądź odpowiednio doinformowanych mógłby napisać jakie są jego wrażenia z egzaminu? Szczególnie interesuje mnie projekt. Jaka jednostka chorobowa była, jak brzmiała treść zadania i jakie punkty do realizacji były. Z góry dzięki i gorąco pozdrawiam!

Gość

Wysłany: Nie 29 Sty, 2012 20:42   

Czy nikt z użytkowników nie pisał egzaminu że taka cisza ? Ja będę pisałą w czerwcu i jestem ciekawa co dali teraz?

Gość

Wysłany: Pon 30 Sty, 2012 12:36   

widocznie. ja w czercu pisze z administracji i tez bym chciała wiedzieć jakie wrażenia, jak mniej wiecej rozwiazać projekt, który był w styczniu a tu cisza. nikt sie nie wypowiada :(

Gość

Wysłany: Pon 30 Sty, 2012 13:28   

Szkoda, bo by zawsze człowiek był pewniejszy jak to jest, a czas leci na nasze 2 egzaminy-test i projekt w okolicach 20 czerwca 2012 roku.

Gość

Wysłany: Wto 31 Sty, 2012 21:27   

witam ja tez poszukuje arkuszu egzaninu ze styczna 2012 technik masazysta i mam ogromna prozbe jasli ktos pisal lub ktos znajdzie gdzies indziej arkusze to niech sie podzieli ta wiedza albo na stronie albo na moja poczte [email protected]

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Sob 04 Lut, 2012 00:47   

Witam. Mam prosbe. Poszukuje egzaminu z technika masazysty ze stycznia 2012. Jezelii ktos by posiadal ten egzamin glownie chodzi mi o praktyczny to prosilabym o kontakt. Moje gg 5698885 lub na maila [email protected] z gory dzieki

dziolcha 

Wysłany: Sro 08 Lut, 2012 10:46   

Hej:) Chętnych na projekt ze stycznia jest więcej....też bym się skromnie wprosił[email protected]
cały czas mi po głowie chodzi nie wiem czemu, że może coś z segmentarki dadzą żeby nas zaskoczyć i pokazać co potrafią...może już na głowę dostaje, żeby do czerwca przeżyć....

Gość

Wysłany: Pią 10 Lut, 2012 19:56   

hej :-> widzę że stres już zaczyna niektórym dokuczać .Ja też mam pietra tym bardziej że w marcu mamy próbny egzamin a do tej pory napisałam dwa projekty :(
Chyba nikt nie chce nam zdradzić co było w tym roku na projekcie ?

Gość

Wysłany: Czw 23 Lut, 2012 20:10   

ma ktos mozliwość przesłania arkusza praktycznego ze stycznia 2012?? zalezy mi na nim plisss [email protected]

[ Dodano: Pon 05 Mar, 2012 11:36 ]
czy naprawde nikt nie ma mozliwosci wyslania na forum tego projektu ze stycznia 2012??

Gość

Wysłany: Czw 29 Mar, 2012 13:22   

Poproszę o gotowca z tegorocznego egzaminu najlepiej z obydwu etapów ;)

Julitau 

Wysłany: Wto 01 Maj, 2012 22:53   

Była choroba Bechterewa czyli ZZSK. ;-)

Gość

Wysłany: Czw 10 Maj, 2012 17:53   

witam jak myslicie co bedzie w czerwcu u nas coś mówią o segmentarnym woj. małopolskie a wy jak tam?
:lol:

[ Dodano: Czw 10 Maj, 2012 17:55 ]
Cytat:
witam jak myslicie co bedzie w czerwcu u nas coś mówią o segmentarnym woj. małopolskie a wy jak tam?
:lol:

Gość

Wysłany: Nie 20 Maj, 2012 09:04   http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa

ktos gdzies stwierdzil, ze nie bedzie segmentarnego, bo byloby za duzo sprawdzania dla egzaminatorow, a rowniez, ze segment jest stosunkowo rzadko uzywany w praktyce leczniczej. Nie znam sie, ale przypuszczam, ze oba argumenty przeciw segmentarce na egzaminie maja podstawy

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu