Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Egzamin Poprawkowy Czerwiec 2013
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Sro 24 Paź, 2012 23:03   Egzamin Poprawkowy Czerwiec 2013

Witajcie.
Założyłam nowy temat, gdyż chcę się Was zapytać o bardzo ważną rzecz, której do tej pory nigdzie nie mogę się dowiedzieć. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto na 100% będzie znał odpowiedź na moje pytanie.
Zacznę od tego, że w tym roku pisałam, jak pewnie każdy z Was egzamin na technika farmaceutycznego, lecz poległam na recepcie, czyli etapie praktycznym. Zawiozłam już do mojej szkoły deklaracje przystąpienia ponownie do egzaminu. Zaznaczyłam oczywiście, że chcę zdawać tylko etap praktyczny, ponieważ etap pisemny, czyli test składający się z dwóch części zdałam i to całkiem nieźle. I tu rodzi się moje pytanie. Czy w czerwcu nie będę miała niespodzianki i nie okaże się, że muszę pisać i test i receptę ? Czy rzeczywiście Ci którzy zdali test ( obie części ), lecz nie zdali recepty w czerwcu piszą JEDYNIE receptę ? Bardzo proszę o odpowiedź jeśli ktoś na 100% orientuje się w tym temacie i wie to na pewno.

I jeszcze jedno pytanie. Mam w mojej szkole trochę nie rozgarniętą sekretarkę i boję się, że może stać się tak, że ona zgubi moją deklarację, nie włoży jej do wszystkich pozostałych, lub jeszcze gorzej.. okaże się, że źle wypełniłam ją i nie dopuszczą mnie do egzaminu. Co prawda zanim jej dałam wypytałam się skrupulatnie czy wszystko dobrze wypełniłam, ona przejrzała i uznała, że wszystko jest dobrze. Lecz co będzie jeśli okaże się, że coś jest nie tak ?

Proszę o odpowiedź na moje dwa pytania. Dziękuję ślicznie.

dark__princess 

Pomogła: 1 raz

Wysłany: Sro 24 Paź, 2012 23:46   Re: Egzamin Poprawkowy Czerwiec 2013

oleczka21 napisał/a:
Witajcie.
Założyłam nowy temat, gdyż chcę się Was zapytać o bardzo ważną rzecz, której do tej pory nigdzie nie mogę się dowiedzieć. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto na 100% będzie znał odpowiedź na moje pytanie.
Zacznę od tego, że w tym roku pisałam, jak pewnie każdy z Was egzamin na technika farmaceutycznego, lecz poległam na recepcie, czyli etapie praktycznym. Zawiozłam już do mojej szkoły deklaracje przystąpienia ponownie do egzaminu. Zaznaczyłam oczywiście, że chcę zdawać tylko etap praktyczny, ponieważ etap pisemny, czyli test składający się z dwóch części zdałam i to całkiem nieźle. I tu rodzi się moje pytanie. Czy w czerwcu nie będę miała niespodzianki i nie okaże się, że muszę pisać i test i receptę ? Czy rzeczywiście Ci którzy zdali test ( obie części ), lecz nie zdali recepty w czerwcu piszą JEDYNIE receptę ? Bardzo proszę o odpowiedź jeśli ktoś na 100% orientuje się w tym temacie i wie to na pewno.

I jeszcze jedno pytanie. Mam w mojej szkole trochę nie rozgarniętą sekretarkę i boję się, że może stać się tak, że ona zgubi moją deklarację, nie włoży jej do wszystkich pozostałych, lub jeszcze gorzej.. okaże się, że źle wypełniłam ją i nie dopuszczą mnie do egzaminu. Co prawda zanim jej dałam wypytałam się skrupulatnie czy wszystko dobrze wypełniłam, ona przejrzała i uznała, że wszystko jest dobrze. Lecz co będzie jeśli okaże się, że coś jest nie tak ?

Proszę o odpowiedź na moje dwa pytania. Dziękuję ślicznie.

Hej :)

Jeśli chodzi o pierwsze pytanie to na pewno będziesz pisała tylko tą część egzaminu, której nie zdałaś - w Twoim przypadku egzamin praktyczny. Część pisemną masz już zaliczoną, tym już nie musisz się martwić :)

A co do drugiego pytania to myślę, że poradziłaś sobie z wypełnieniem deklaracji i że trafiła w odpowiednie miejsce. Wydaje mi się, że takich dokumentów pilnują w szkole i nie musisz się przejmować. A jeśli masz jakieś wątpliwości to możesz za jakiś czas zadzwonić do szkoły i zapytać czy jest złożona razem z pozostałymi. :)

Gość

Wysłany: Czw 25 Paź, 2012 00:21   

Potwierdzam - na 100% nie musimy zdawać ponownie egzaminu z tej części którą mamy zaliczoną :) I całe szczęście!

Co do drugiej części - w mojej szkole mamy dokładnie taką samą sekretarkę, ale mam nadzieję że niczego nie zgubi. Poza tym nie jestem jedyna osobą, która będzie u mnie pisać poprawkę bo nie zdało nas 10, więc może będzie trzymała wszystko razem :)
Wiem, że deklarację do grudnia trzeba złożyć, więc jest jeszcze trochę czasu. Na początku grudnia może zadzwoń do swojej szkoły i upewnij się czy wszystko ok.

Gość

Wysłany: Czw 25 Paź, 2012 22:53   

Uff, to dobrze, bo już się bałam, że będę miała niespodziankę w czerwcu i okaże się, że muszę pisać także test.
Dziękuję dark_princess i kubeusz za odpowiedzi. Teraz na 100% wiem, że Ci którzy zdali test - obie części lecz nie zdali recepty, w czerwcu piszą jedynie receptę. :-)

@kubeusz: W mojej szkole powiadomili mnie, że deklarację możemy/mogłyśmy składać jedynie do końca września. Ja już swoją złożyłam, ale tak jak pisałam wcześniej trochę się denerwuje, że coś pójdzie nie tak. :-( A u mnie też sporo nie zdało. Chyba z 18 osób.

Gość

Wysłany: Czw 25 Paź, 2012 23:51   

Do końca września mogli składać tylko ci, którzy zdają egzamin w styczniu. Dla tych, którzy zdają w czerwcu termin mija w grudniu.

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Pią 26 Paź, 2012 10:40   

@kubeusz: Cosz Ty tu mówisz ?! To dlaczego u mnie w szkole powiedzieli mi, że możemy tylko do końca września i nie patrzyli na to czy ktoś zdaje w styczniu czy w czerwcu. :-(

Gość

Wysłany: Pią 26 Paź, 2012 17:38   

Dziękuję Ci bardzo kubeusz za odpowiedzi. Dzwoniłam dzisiaj do szkoły i sekretarka potwierdziła tą wiadomość, ale i uspokoiła mnie, że nic się nie stało, że złożyłam deklarację wcześniej i że jeśli zaznaczyłam na niej, że chcę zdawać w czerwcu to będę zdawać w czerwcu i nie mam o co się martwić. Także żadnej niespodzianki nie będę mieć. :-D Uff, już jestem spokojna. ;-)

Gość

Wysłany: Nie 13 Sty, 2013 23:32   

Witam ma Ktoś klucze do jakiegoś egzaminu? Chce się dowiedzieć jak punktują. Pozdrawiam [email protected]

Gość

Wysłany: Czw 17 Sty, 2013 13:53   pilne!:) pomóżcie plizzzzz

Cześć Wam:) trapią mnie dwie kwestie..1.Jak w rp. mam podaną nystatynę w j.m. to czy w założeniach mam podać masę leku z obliczoną nystatyną czy nie?2. Jeżeli mam do wykonania lek do zas. zewnętrznego, to z jakich muszę dawek korzystać(doustnej zwykle stosowanej,maksymalnej,czy do podania zewnetrznego-podane dawki są w %) bo się pogubiłam...z góry dzięki za info!pozdro:) :-D

Gość

Wysłany: Nie 24 Lut, 2013 22:45   Re: pilne!:) pomóżcie plizzzzz

saabina911 napisał/a:
Cześć Wam:) trapią mnie dwie kwestie..1.Jak w rp. mam podaną nystatynę w j.m. to czy w założeniach mam podać masę leku z obliczoną nystatyną czy nie?2. Jeżeli mam do wykonania lek do zas. zewnętrznego, to z jakich muszę dawek korzystać(doustnej zwykle stosowanej,maksymalnej,czy do podania zewnetrznego-podane dawki są w %) bo się pogubiłam...z góry dzięki za info!pozdro:) :-D

Cześć :) odpowiedź na 1 pytanie brzmi tak trzeba w zalożeniach podać masę leku z obliczoną nystatyną. odpowiedź na 2 pytanie jest taka że gdy masz lek do użytku zewn to zawsze trzeba korzystać z dawek w % czyli do podania zewnętrznego.

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu