Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu odwołanie od egzaminu
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Sro 20 Cze, 2012 20:08   odwołanie od egzaminu

Co zrobić jeśli dostałam stanowisko komputerowe nieskonfigurowane poprawnie? mogę się jakoś odwołać?

dawid11204 

Wysłany: Sro 20 Cze, 2012 20:08   Re: odwołanie od egzaminu

alusia567 napisał/a:
Co zrobić jeśli dostałam stanowisko komputerowe nieskonfigurowane poprawnie? mogę się jakoś odwołać?

Trzeba było zgłosić to przewodniczącemu komisji :)

Gość

Wysłany: Sro 20 Cze, 2012 20:14   

zgłosiłam... ale co z tego skoro komisja nie wiedziała czy jest to część zadania do rozwiązania czy problem techniczny... przydzielili mi inne stanowisko, tam to samo... dopiero po oddanej pracy dowiedziałam się od kolegów, że to był problem techniczny a nie problem do rozwiązania w ramach egzaminu

dawid11204 

Wysłany: Sro 20 Cze, 2012 20:20   

alusia567 napisał/a:
zgłosiłam... ale co z tego skoro komisja nie wiedziała czy jest to część zadania do rozwiązania czy problem techniczny... przydzielili mi inne stanowisko, tam to samo... dopiero po oddanej pracy dowiedziałam się od kolegów, że to był problem techniczny a nie problem do rozwiązania w ramach egzaminu

Wszystkie problemy masz zawarte w treści zadania, więc nie wiem jak można było nie wiedzieć czy dany problem jest jego częścią.
Wniosek płynie z tego jeden miałaś niekompetentną komisję i informatyk, który przygotowywał pracownie też dał ciała.
Ja na Twoim miejscu podreptałbym z tym do dyrektora szkoły albo przedstawiłbym sprawę OKE, której podlegasz. Zapewne mają jakieś procedury...
Ostatnio zmieniony przez dawid11204 Sro 20 Cze, 2012 20:23, w całości zmieniany 1 raz  

Gość

Wysłany: Sro 20 Cze, 2012 20:23   

alusia567 napisał/a:

a tak w ogóle to jaki był problem na twoim stanowisku ?

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Sro 20 Cze, 2012 20:25   

jeśli w treści zadania było, że masz do dyspozycji płytę z Officem a w windowsie nie działa to dla mnie był to problem, który próbowałam rozwiązać... potem się okazało, że inni mieli Worda z Start-programy a mój Word (ani żaden inny składnik) nie odpalał, nie naprawiał się ani nie chciał się usunąć...

Gość

Wysłany: Sro 20 Cze, 2012 20:31   

alusia567 napisał/a:
jeśli w treści zadania było, że masz do dyspozycji płytę z Officem a w windowsie nie działa to dla mnie był to problem, który próbowałam rozwiązać... potem się okazało, że inni mieli Worda z Start-programy a mój Word (ani żaden inny składnik) nie odpalał, nie naprawiał się ani nie chciał się usunąć...

czyli nie miałaś Worda zainstalowanego ?.Word musi być zainstalowany bo jak inaczej zrobić zrzuty z opisem ? .Poprosiłbym o przeniesienie na kolejne stanowisko.........

Gość

Wysłany: Sro 20 Cze, 2012 20:34   

był zainstalowany w jakiś przedziwny sposób... w panelu sterowania był pakiet office, w program files był folder ale bez ikony worda, a nawet excel nie odpalał, w menu start nic, pod prawym klawiszem Utwórz nowy dokument były napisy ale nie odwoływały się do niczego... Nie pomagało naprawa, odinstalowanie ani instalowanie na nowo... NIC... I tak na kilku kompach, podczas gdy inni mieli gotowego w menu start...

Gość

Wysłany: Sro 20 Cze, 2012 20:41   

alusia567 napisał/a:
był zainstalowany w jakiś przedziwny sposób... w panelu sterowania był pakiet office, w program files był folder ale bez ikony worda, a nawet excel nie odpalał, w menu start nic, pod prawym klawiszem Utwórz nowy dokument były napisy ale nie odwoływały się do niczego... Nie pomagało naprawa, odinstalowanie ani instalowanie na nowo... NIC... I tak na kilku kompach, podczas gdy inni mieli gotowego w menu start...

a pisałaś o 9.00 czy 15.00 . ? To jak nic nadaje się na reklamacje.A jak zakomunikowałaś ten problem to jak zachował się prowadzący ?.Powinien przygotować ci komputer i wydłużyć czas egzaminu...

Gość

Wysłany: Sro 20 Cze, 2012 20:48   

o 9.00... jak zgłosiłam to nikt nie wiedział co zrobić... bo to może jest część zadania? akurat robiłam antywira, wirus był, więc może zadziała? nie pomogło... dali mi pena i zgrałam moich kilka screenów które zapisałam jako bitmapy przez painta... na drugim komputerze to samo, znowu walka z instalkami, baba z komisji do mnie, że widocznie pominęłam jakiś krok, który trzeba zrobić by przejść dalej... na szybko pisałam na arkusz moje zrobione działania, screenów nie miałam zbyt dużo, a zresztą po co jak i tak nie pozwolą mi wydrukować bez worda... a tu baba na koniec, że mam zgrać te .bmp i wydrukować. No i kicha, za mało mam udokumentowane...

Gość

Wysłany: Sro 20 Cze, 2012 20:59   

alusia567 napisał/a:
o 9.00... jak zgłosiłam to nikt nie wiedział co zrobić... bo to może jest część zadania? akurat robiłam antywira, wirus był, więc może zadziała? nie pomogło... dali mi pena i zgrałam moich kilka screenów które zapisałam jako bitmapy przez painta... na drugim komputerze to samo, znowu walka z instalkami, baba z komisji do mnie, że widocznie pominęłam jakiś krok, który trzeba zrobić by przejść dalej... na szybko pisałam na arkusz moje zrobione działania, screenów nie miałam zbyt dużo, a zresztą po co jak i tak nie pozwolą mi wydrukować bez worda... a tu baba na koniec, że mam zgrać te .bmp i wydrukować. No i kicha, za mało mam udokumentowane...

dlatego forma tych egzaminów jest poprostu debilna co udowadnia twój przykład,stanowisko zle przygotowane i nikt nic nie wie i weź teraz udowodnij ze to nie ty byleś winny.....Idz z tym do dyrektora szkoły i napisz odwołanie do OKE ale wątpię żeby to coś dało,pewnie każą pisać za rok..

Gość

Wysłany: Sro 20 Cze, 2012 21:03   

:-( a nie znasz jakiś przepisów, procedur? może masz na co mogłabym się powołać?
ja jestem tym wszystkim już wykończona

Gość

Wysłany: Sro 20 Cze, 2012 21:14   

alusia567 napisał/a:
:-( a nie znasz jakiś przepisów, procedur? może masz na co mogłabym się powołać?
ja jestem tym wszystkim już wykończona

nie znam procedur tu masz podobny temat http://forum.egzaminzawodowy.info/tematy233/odwolanie-vt2337.html najlepiej uderzac do dyrektora szkoły albo dzwonic do OKE

Ja bym się tak strasznie tym nie załamywał,to jest tylko papier który jak sądząc po poziomie tych egzaminów nie jest zbyt wartościowy a zawsze możesz spróbować za rok...

Gość

Wysłany: Czw 21 Cze, 2012 10:29   

zadzwoniłam do OKE, rozmawiałam z informatykiem, który powiedział, że stanowiska powinny mieć zainstalowanego Worda, co placówki dostały w wytycznych już wcześniej... dowiedziałam się, że złożenie skargi teraz jest równoznaczne z odwołaniem mojej pracy, nie będzie w ogóle sprawdzana.. a ja i tam będę zdawać za rok

nie wiem co mam robić...

dawid11204 

Wysłany: Czw 21 Cze, 2012 11:02   

alusia567 napisał/a:
zadzwoniłam do OKE, rozmawiałam z informatykiem, który powiedział, że stanowiska powinny mieć zainstalowanego Worda, co placówki dostały w wytycznych już wcześniej... dowiedziałam się, że złożenie skargi teraz jest równoznaczne z odwołaniem mojej pracy, nie będzie w ogóle sprawdzana.. a ja i tam będę zdawać za rok

nie wiem co mam robić...

W takim razie może lepiej żeby Ci ją jednak sprawdzili. Może jakimś cudem zdasz? W sumie nic nie stracisz a możesz jedynie zyskać.

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu