Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Zrzuty ekranu, ich zapis i wydruk (?)
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Sob 16 Cze, 2012 04:16   Zrzuty ekranu, ich zapis i wydruk (?)

Witam.

Czy zrzuty powinny być pełnego ekranu czy wystarczy zapisać to co istotne w danej chwili np samo okno?

Jak utrwalić dokumentację? tzn mamy wziąć ze sobą pustą płytę i płytę z programem do nagrania i nagrać ? i z tą płytą iść (w ramach czasu egzaminu?) wydrukować i zostawić wydruk i płytę?
Na próbnych po prostu gdy skończył sie czas kopiowaliśmy plik prowadzącemu na pendrive'a.

Gainer 

Wysłany: Sob 16 Cze, 2012 12:51   

Rzuty z okien powinny spokojnie wystarczyć,no chyba że zechcesz pokazać np.skróty utworzone na pulpicie to wtedy z całego ekranu :->
Dokumentację przenosisz na pendrive'a, tak jak to miałeś na próbnych.

Gość

Wysłany: Nie 17 Cze, 2012 15:03   

a dokładnie jak to wygląda? mam się zgłosić i czekać aż ktoś z komisji przyjdzie do mnie i mi wydrukuje? są do dyspozycji płyty do nagrania/pendrivy? (nie miałam próbnych egzaminów...)

Gość

Wysłany: Nie 17 Cze, 2012 15:06   

Też nie wiem jak to dokładnie wygląda ale skoro organizują egzamin to muszą udostępnić pendriva i drukarkę. Wydaje mi się, że jest to na zasadzie: zgłaszasz się, podchodzi ktoś z komisji, zgrywasz mu na pendriva plik, idziesz z nim wydrukować i kiedy już jest komplet dokumentów to wychodzisz. Mam nadzieję, że jutro przed egzaminem dostaniemy wskazówki jak to ma wyglądać :)

Gość

Wysłany: Nie 17 Cze, 2012 15:08   

jutro teoretyczny, to drukować nie będziesz ;) praktyczny mam w środę, a Ty?

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Nie 17 Cze, 2012 15:09   

Faktycznie :D Ja mam we wtorek po południu

Gość

Wysłany: Nie 17 Cze, 2012 15:12   

oo to będę czekać na info, uprzedzisz mnie co było?
liczyłam, że będzie nas tu więcej, szkoda, że tak mało ludzi tu siedzi.

Gość

Wysłany: Nie 17 Cze, 2012 15:15   

Pewnie, jest jeden arkusz na praktycznym?

Gość

Wysłany: Nie 17 Cze, 2012 15:17   

są różne wersje.. jak się nie mylę to informatycy zdają 4 dni (wt-pi) na dwóch zmianach to powinno być 8 wersji... ale tak z ciekawości chętnie przeczytam.

Gość

Wysłany: Nie 17 Cze, 2012 15:20   

Ale skoro tak, to te wersje chyba znacząco się nie różnią. Dużo ludzi by się zapewne odwoływało...

Mnie strasznie interesuje trudniejsza część czyli teoria :)

Gość

Wysłany: Nie 17 Cze, 2012 15:25   

jak przeglądałam praktyczne z poprzednich lat to np wersja 1 i 2 były podobne (np zmiana tylko Word/Excel, nazwa firmy) a 3 i 4 już inne.
Ja się bardziej boję praktycznego... dopiero w piątek zaczęłam przeglądać arkusze. :oops: A teorię ćwiczę od jakiegoś czasu, choć nigdy nie wiadomo co może być... :roll:
W szkole nie mieliśmy żadnych próbnych.

Gość

Wysłany: Nie 17 Cze, 2012 15:28   

Moja metoda na praktyczny to wyuczyć się wzoru :) przygotowałam go sobie wczoraj a teraz staram się nauczyć czegoś na teorię...

Masz jakieś fajne stronki albo inne materiały z których uczyłaś się do teorii? Była bym bardzo wdzięczna :)

Gość

Wysłany: Nie 17 Cze, 2012 15:41   

Wiesz, tak na prawdę ten egzamin sprawdza tylko podstawowe umiejętności obsługi systemu. Utworzenie konta, zmiana hasła, instalacja antywirusa i aktualizacja bazy danych wielkiej filozofii w tym niema. Ważne aby pisać duuuużo i robić duuuużo screenów a resztę znać po prostu na pamięć. Ja miałam próbny i po przeczytaniu przed nim 3 razy schematu miałam 90% więc nie taki praktyczny straszny :D

Gość

Wysłany: Nie 17 Cze, 2012 15:45   

mówisz, że wystarczy się tego wyuczyć? mnie to przeraża... ale ja panikara jestem :oops:

Gość

Wysłany: Nie 17 Cze, 2012 15:47   

jak wyuczysz się wzoru na pamięć i go przepiszesz to już masz jakieś 50% a reszta to faktyczne robienie czegoś + dokumentacja pracy :)

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu