Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu bhp
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Wto 07 Sty, 2014 21:10   

według tych nowych zasad na bank piszemy? czyli ze na praktycznym mamy sporo mniej czasu...?
ps ja juz mam taki mikser wiadomości w głowie że raczej odpuszczam naukę bo to bez sensu, ale stresuje się cholernie

Gość

Wysłany: Wto 07 Sty, 2014 21:35   

Ja już sama nie wiem czego mam się uczyć-przypominać-powtarzać... Te nowy egzamin niech go szlak :D Nie wiadomo czego się spodziewać...skrócony czas czyli ciekawe co zrobią co dadzą, co zmienią?... króliczki doświadczalne jesteśmy :D nie wiem za co sie zabrac co wy powtarzacie?

Gość

Wysłany: Wto 07 Sty, 2014 22:25   

ryzyko umiem niezależnie od formy, ale rąbną wypadek przy pracy czy jeszcze lepiej coiś tam niby o szkoleniach może być...

Gość

Wysłany: Wto 07 Sty, 2014 22:30   

No podejrzewają też... protokół.. szkoda gadac:)

Elaela 

Wysłany: Sro 08 Sty, 2014 09:41   

Wszyscy mamy niezły mętlik z tymi egzaminami, pozazdrościć tym, którzy piszą wg starych zasad....prawda, że my jak te kroliki doświadczalne, nie wiadomo jak do tego podejść, no i ten skrócony czas mnie drażni, zanim się pomyśli co i jak zrobić to połowa minie...trzeba myśleć pozytywnie ale im bliżej tym gorzej z tym mysleniem...powodzenia życzę wszystkim zdającym jutro i pojutrze...miejmy nadzieję, że się uda i będzie ta ocena ryzyka

[ Dodano: Czw 09 Sty, 2014 17:19 ]
I jak Wasze samopoczucie po części praktycznej ? Ja wiem, że mam kilka błędów i tak jak myślałam był protokół... jeszcze jutro i czekamy na wyniki....biorę się za testy....

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

101kasia 

Wysłany: Czw 09 Sty, 2014 22:31   jaki zawód?

I jak Wam poszło ? Jaki był zawód?

Gość

Wysłany: Pią 10 Sty, 2014 09:44   

sprzątaczka

Elaela 

Wysłany: Pią 10 Sty, 2014 18:13   

Z tym praktycznym to nieciekawie, mimo, iż sama przerabiałam wypadek przy pracy na zajęciach :(.....stres zrobił swoje....a testy spoko, na pewno mam dobrze 30 odpowiedzi, z częścią pytań w ogóle się nie spotkałam podczas nauki, ale zdane testy mam.....wyniki dopiero na koniec marca, zostaje czekać....

Gość

Wysłany: Czw 20 Mar, 2014 11:32   egzamin praktyczny z bhp czerwiec2013

Ma może ktoś rozwiązanie z egzaminu praktycznego z bezpieczenstwa higieny pracy z czerwca 2013r

Gość

Wysłany: Wto 24 Cze, 2014 09:09   

wlaśnie tak

adamlif 

Wysłany: Pon 05 Sie, 2019 12:59   

:oops: :oops:

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu