Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu STAŻ
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Sob 31 Sie, 2013 12:06   STAŻ

Hej,
macie już staż ? W jakim sposób go szukaliście, chodziliście od apteki do apteki i pytaliście ? Ile wam to zajeło czasu ? Są straszne problemy z tym stażem:(

tiger75 

Wysłany: Sob 31 Sie, 2013 12:48   Re: STAŻ

agu86 napisał/a:
Hej,
macie już staż ? W jakim sposób go szukaliście, chodziliście od apteki do apteki i pytaliście ? Ile wam to zajeło czasu ? Są straszne problemy z tym stażem:(
moja mama ma apteke wiec z marszu mam staż załatwiony ;-)

Gość

Wysłany: Sob 31 Sie, 2013 12:49   

Apteka musi być z recepturą, prawda?

Gość

Wysłany: Sob 31 Sie, 2013 14:31   

Tak.
I pamiętajcie - staż się liczy tylko jeśli będzie umowa o pracę. Żadne umowy-zlecenie i inne się nie liczą.

Gość

Wysłany: Sob 31 Sie, 2013 16:31   

Tylko ktora apteka zatrudni stażystę na umowę o pracę :/ teraz tak ciężko o jakąkolwiek pracę.
a ile płacą na stażu? tzn ile chcielibyście zarabiać, albo ile apteka może zaproponować na stażu? czy 7zł/godzina to dużo? biorąc pod uwagę 8 godzin dziennie razy 5 dni w tygodniu razy 4 tygodnie to 1120zł, to dużo czy mało?

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Sob 31 Sie, 2013 18:38   

nina_m7 napisał/a:
a ile płacą na stażu?

Zazwyczaj płacę minimalną, czyli 1600 brutto (1181 "na rękę") na pełny etat.
Oczywiście może być dowolnie więcej (nie, nie jestem naiwny :-P ), ale mniej być nie może.

Alexa07 

Wysłany: Sob 31 Sie, 2013 19:05   

Czy przez całe 2 lata musi być apteka z recepturą, czy część można odbyć w aptece bez receptury? I pytanie, czy dzienniczek stażysty biorę z Okręgowej Izby Aptekarskiej ?

Gość

Wysłany: Sob 31 Sie, 2013 21:29   

A liczy się taki staż z Urzędu Pracy ? gdzie nie ma żadnej umowy...

Gość

Wysłany: Sob 31 Sie, 2013 22:13   

Alexa07 napisał/a:
Czy przez całe 2 lata musi być apteka z recepturą, czy część można odbyć w aptece bez receptury? I pytanie, czy dzienniczek stażysty biorę z Okręgowej Izby Aptekarskiej ?

jaki dzienniczek stażysty? w mojej szkole mówili tylko, że po odbyciu stażu (lub dowolnej ilości miesięcy stażu) kierownik apteki ma podpisać takie zaświadczenie, które można pobrać ze strony okręgowej izby aptekarskiej i tyle, nie ma żadnych dzienniczków

Gość

Wysłany: Nie 01 Wrz, 2013 10:52   

Nie będzie lekko z poszukaniem stażu ale trzeba próbować gdzie się da.
Mamy na to 5 lat a wiadomo z każdym rokiem wiedza umyka.

Gość

Wysłany: Nie 01 Wrz, 2013 13:30   

Olu, nie ma już określonego czasu na zrobienie stażu :)

Gość

Wysłany: Nie 01 Wrz, 2013 14:41   

kubeusz napisał/a:
Olu, nie ma już określonego czasu na zrobienie stażu :)

Naprawdę?? Oj to coś przespałam :P

A jak u Ciebie ze stażem??

Alexa07 

Wysłany: Nie 01 Wrz, 2013 17:18   

nina_m7 napisał/a:
Alexa07 napisał/a:

jaki dzienniczek stażysty? w mojej szkole mówili tylko, że po odbyciu stażu (lub dowolnej ilości miesięcy stażu) kierownik apteki ma podpisać takie zaświadczenie, które można pobrać ze strony okręgowej izby aptekarskiej i tyle, nie ma żadnych dzienniczków

Faktycznie masz racje znalazłam takie zaświadczenie na stronie OIA, jak również program praktyk - Prace przy sporządzaniu leków recepturowych, przez okres 8-12 miesięcy.

Gość

Wysłany: Nie 01 Wrz, 2013 17:46   

Alexa07 napisał/a:
nina_m7 napisał/a:
Alexa07 napisał/a:

Faktycznie masz racje znalazłam takie zaświadczenie na stronie OIA, jak również program praktyk - Prace przy sporządzaniu leków recepturowych, przez okres 8-12 miesięcy.

podeślij linka

Gość

Wysłany: Pon 02 Wrz, 2013 10:51   

A co ze stażem półrocznym organizowanym przez Urząd Pracy? Wlicza się?

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu