Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Egzamin 2013 czerwiec
Autor Wiadomość

patryska19931 

Wysłany: Pon 24 Cze, 2013 15:23   

Fakturkę dałam na szkołe :-)

Gość

Wysłany: Pon 24 Cze, 2013 15:55   

ja również adresowałam fakturę na szkole.
a regon w którym dokładnie miejscu był ? nie widziałam

Gość

Wysłany: Pon 24 Cze, 2013 22:15   

kurde a ja napisalam ja na ta Marię Kowalczyk... jak wszystkie dokumenty... ;/ oprocz tego nie napisalam faktury słownie bo nie widzialam... to chyba moje jedyne bledy ale duzo pkt odejdzie za te adresy...

REGON był w dokumentach do wypelnienia, juz nie pamietam dokladnie przy których wydrukach :)

Gość

Wysłany: Pon 24 Cze, 2013 22:18   

Regon był albo na karcie pobytu, albo na karcie meldunkowej, ale dokładnie nie pamiętam ;)

Gość

Wysłany: Wto 25 Cze, 2013 17:36   

Jej... czytam wasze wypowiedzi ... i mam takiego stresa.... byłyby juz te wyniki ...
myślicie że jest gdzieś w internecie dostępne przykładowe rozwiązanie tego projektu ?

A powiedzcie mi czy kierowce meldowaliście osobno ? najpierw Maria + lista uczestników, a później kierowca ?

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

patryska19931 

Wysłany: Wto 25 Cze, 2013 23:09   

Z tego co się orientuje rozwiązania nie będzie.. ale mogliby dać ten klucz odpowiedzi. A co do meldowania to meldowałam wszystkich razem na p. Marię :-)

Gość

Wysłany: Sro 26 Cze, 2013 01:21   

Ja pisząc check-in oraz check-out, uwzględniłam usługę taką, jak depozyt. Składała go w dniu przyjazdu ta nauczycielka Maria, a w dniu wyjazdu odbierała. Pamiętam, że nauczycielka kazała nam depozyt w takich sytuacjach jak ta uwzględniać w procedurach. Też tak napisaliście???

Gość

Wysłany: Sro 26 Cze, 2013 15:31   

też tak pisałam tez depozyt uwzgledniałam, dokładnie tylko albo i aż te 75% i nic wiecej do szczescia nie trzeba, jesli bedzie to 75 % jezdziemy do tego hotelu powyżej świętować hehe :D

Gość

Wysłany: Sro 26 Cze, 2013 21:09   

do jakiego punktu pisaliście procedurę zameldowania i wymeldowania skoro nie była ona wymagana w żadnym punkcie?

Gość

Wysłany: Sro 26 Cze, 2013 23:24   

Pisałam na koniec, po napisaniu wykazu działań/czynności. Najpierw check-in a potem check-out. Zawsze procedury mają miejsce w takich zadaniach ;-) .

Gość

Wysłany: Czw 27 Cze, 2013 14:50   

Bzdura, procedury check in i check out nie trzeba było pisać oddzielnie, a gdyby tak było, to zostałoby to wyszczególnione w schemacie projektu. Trzeba było zawrzeć czynności związane z wymeldowaniem i zameldowaniem (czynności pracowników recepcji w dniu przyjazdu i w dniu wyjazdu), ale o osobnych procedurach mowy nie było, jeśli mogę to tak określić.

Gość

Wysłany: Czw 27 Cze, 2013 18:42   

Nie bzdura, bo z kim nie gadam, to każdy pisał procedury oddzielne poza ujęciem ich w wykazie działań.. :-| .

Gość

Wysłany: Czw 27 Cze, 2013 19:05   

Nie, żebym się czepiał, ale... niestety na darmo. Jeśli czynności związane z zamedowaniem i wymeldowaniem nie zostały ujęte w wykazie działań, a przedstawiono je jedynie jako odrębne procedury, to prawdopodobnie klucz ich nie ujmie. Przykro mi, ale nie bez kozery dają nam cały schemat i to na jego podstawie mamy tworzyć cały projekt, a nie od przyjętych wcześniej form, które występowały w innych projektach. Nie chcę być złośliwy, bo nie o to tutaj chodzi, ale u mnie też każdy miał inny wynik i nie był on poprawny.

Czynności związane z wymeldowaniem i zameldowaniem zawarłaś w działaniach związanych z działalnością recepcji w dniu przyjazdu i wyjazdu grupy, czy tylko w odrębnej procedurze check in i check out?

Gość

Wysłany: Czw 27 Cze, 2013 19:42   

W wykazie działań też mam procedury przy przyjeździe grupy i przy wyjeździe grupy. Oddzielne procedury po napisaniu wykazu działań też napisałam. ;-) Więc, jeśli nie będą one potrzebne, to ani nie zabiorą ani nie dodadzą punktów.

Gość

Wysłany: Czw 27 Cze, 2013 19:50   

Jeśli tak zrobiłaś, to rzeczywiście. Mnie np. zabrakłoby na to czasu, a nie było to wymagane :D

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu