Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Egzamin zawodowy "projekt"
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Pią 21 Cze, 2013 21:00   

to był najgorszy egzamin jaki kiedykolwiek pisałam :cry:

[ Dodano: Pią 21 Cze, 2013 21:01 ]
jak myślicie ile pkt będzie za fakturę i kosztorys ?

Gość

Wysłany: Pią 21 Cze, 2013 21:42   

Mi też wyszło 9460 zł:D

[ Dodano: Pią 21 Cze, 2013 21:43 ]
przeważnie faktura była na 8 lub 9 pkt

Gość

Wysłany: Sob 22 Cze, 2013 13:59   

hej, mam pytanko jesli wynik wyszedł mi tak jak wam 9460 a nie napisałam tej czynnosci przed przyjazdem grupy to bede miała 0 pkt za wykaz czynnosci? :-(

Gość

Wysłany: Sob 22 Cze, 2013 14:51   

będzie tylko 0 pkt za ten jedną rzecz ale za całość czynności nie

Gość

Wysłany: Wto 25 Cze, 2013 21:05   

W zadaniu było napisane, że kierowca ma mieć wyżywienie, później okazuje się, że nie ma wyżywienia, bo jedzie na wycieczkę do Krakowa :evil: dlaczego wprowadzają w błąd?! Człowiek męczy się, liczy, wszystko robi dobrze, ale przez to, że Ci którzy tworzą zadanie nie potrafią go dobrze sformułować ma błąd....
Z Wieliczki do Krakowa jest 15 km około 30 min, tak więc jeśli uczniowie zwiedzali przez kilka godzin to, czy kierowcy nie opłacało się wrócić do hotelu zjeść darmowy obiad, który miał mieć zapewniony i odpocząć? Czy może lepiej siedzieć 7h w autobusie i czekać aż dzieci skończą zwiedzać? Następnego dnia wycieczka trwa 6 h, a trasa jest podobna i również trwa 30 min. "rezerwacja i odpłatność wszystkich usług we własnym zakresie" z tego wynika, że jeśli kierowca miałby siedzieć cały dzień z nim to musiałby płacić za obiad a w zamówieniu napisane jest jasno:
"[...] oraz zapewnienie noclegu i wyżywienia dla kierowcy"- dla mnie to jest klarowne, kierowca ma mieć przez cały pobyt wyżywienie

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Sro 26 Cze, 2013 12:27   

czy może ktoś wie czy można pisać egzamin poprawkowy w styczniu ?i w jakim mieście?

Gość

Wysłany: Sro 26 Cze, 2013 12:37   

Właśnie, jak to się ma z tym egzaminem w styczniu, kto może do niego podejść, a kto nie?

Gość

Wysłany: Sro 26 Cze, 2013 15:27   

Karolina-2402 napisał/a:
W zadaniu było napisane, że kierowca ma mieć wyżywienie, później okazuje się, że nie ma wyżywienia, bo jedzie na wycieczkę do Krakowa :evil: dlaczego wprowadzają w błąd?! Człowiek męczy się, liczy, wszystko robi dobrze, ale przez to, że Ci którzy tworzą zadanie nie potrafią go dobrze sformułować ma błąd....
Z Wieliczki do Krakowa jest 15 km około 30 min, tak więc jeśli uczniowie zwiedzali przez kilka godzin to, czy kierowcy nie opłacało się wrócić do hotelu zjeść darmowy obiad, który miał mieć zapewniony i odpocząć? Czy może lepiej siedzieć 7h w autobusie i czekać aż dzieci skończą zwiedzać? Następnego dnia wycieczka trwa 6 h, a trasa jest podobna i również trwa 30 min. "rezerwacja i odpłatność wszystkich usług we własnym zakresie" z tego wynika, że jeśli kierowca miałby siedzieć cały dzień z nim to musiałby płacić za obiad a w zamówieniu napisane jest jasno:
"[...] oraz zapewnienie noclegu i wyżywienia dla kierowcy"- dla mnie to jest klarowne, kierowca ma mieć przez cały pobyt wyżywienie

Gość

Wysłany: Czw 27 Cze, 2013 14:17   

Karolina-2402 napisał/a:

Karolino - po 4 latach Technikum powinnaś byc na takie rzeczy wyczulona. Niestety ten egzamin polega na tym, aby nas przyłapywac na byle "pierdołach". Byłaś kiedykolwiek na wycieczce autokarem ? Widziałaś taką sytuację, aby kierowca wracał do hotelu i zostawiał grupę w danym miejscu - bo ja w życiu się z takim czymś nie spotkałem. Kierowca jedzie na parking i tam czeka na grupę. Po czym wraca do hotelu z grupą - zawsze. Informacja o obiedzie dla kierowcy była podana po to, abyś uwzględniła go w wyżywieniu dla całej grupy. Nie ma co bawic się w filozofa - to bardzo gubi.

Gość

Wysłany: Pią 28 Cze, 2013 21:14   

mógł tez zjesc obiad przed lub po wycietce, dla mnie tez zdanie " prosze o zapewnienie wyzywienia i noclegu dla kierowcy" znaczy jedno ze przez cały okres pobytu, no bo hello który kierowca jeszcze by miał dawac kase na obiady z własnej kieszeni no troche by to nie tak było.

Gość

Wysłany: Sob 29 Cze, 2013 10:06   

każdy różnie interpretuje zadanie

Gość

Wysłany: Wto 20 Sie, 2013 21:37   

wyniki na necie są 29.08?

Gość

Wysłany: Pią 30 Sie, 2013 08:05   

Gotowi na odbiór wyników? ;)

Gość

Wysłany: Pią 30 Sie, 2013 09:12   

Zdane ! Juhuhuhu :lol: :mrgreen:

Gość

Wysłany: Pią 30 Sie, 2013 10:46   

ja też zdałam i to całkiem ładnie, czyli jednak nie było się co bać mając jakieś błędy w fakturze :)

Pozdrawiam i gratuluję wszystkim, którym się powiodło.

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu