Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu temat egzaminu praktycznego styczeń 2014
Autor Wiadomość

aezgrudzien
Gość

Wysłany: Sro 08 Sty, 2014 15:12   

to ile czasu mamy na opisówkę a ile na test?

olka
Gość

i właśnie to jest niewiadomą, czy ten "nowy" egzamin to po prostu skrócona wersja starego, czy rzeczywiście taka zmiana. tak czy siak, jeśli tak tylko napisali w tym informatorze, zeby nas postraszyc, to dziekuje bardzo ;p będzie dobrze!

Sympatyczny
Gość

ja strzelam ze bedzie pracownik biurowy :)

aezgrudzien
Gość

Wysłany: Sro 08 Sty, 2014 15:14   

a szykujecie jakieś ściągi?

Sympatyczny
Gość

Wysłany: Sro 08 Sty, 2014 15:16   

Ta Rączkowskiego na sale biore :D

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Sro 08 Sty, 2014 15:17   

A właśnie z czego warto ściągi zrobić? Praktyczny 2 godziny testy godzina.

aezgrudzien
Gość

Wysłany: Sro 08 Sty, 2014 15:17   

no ja właśnie mam taką mini wersję :mrgreen:

szyszunia57
Gość

Wysłany: Sro 08 Sty, 2014 15:24   

Skrócony czas jest dlatego chyba, że nie ma analizy stanowiska pracy pod względem spełnienia wymagań bhp jest tylko sama ocena ryzyka zawodowego. Poza tym myślę, że nie rozpisywali by się w informatorze o ocenie ryzyka jeżeli miałoby być coś innego.

szyszunia57
Gość

Wysłany: Sro 08 Sty, 2014 15:24   

Skrócony czas jest dlatego chyba, że nie ma analizy stanowiska pracy pod względem spełnienia wymagań bhp jest tylko sama ocena ryzyka zawodowego. Poza tym myślę, że nie rozpisywali by się w informatorze o ocenie ryzyka jeżeli miałoby być coś innego.

aezgrudzien
Gość

Wysłany: Sro 08 Sty, 2014 16:19   

jeśli nawet byłby wypadek to co dadzą opis i formularz do uzupełnienia... hm wydaje mi się, że naiwni tylko mogą wierzyć że będzie protokół...
ocena ryzyka na bank risk core raczej nie bo to ewidentnie przemysł ciężki ale pha lub pięciostopniowa na stanowisku ślusarz bardo mi pasuje
policjant odpada i wojsko bo mają wewnętrznych b. dużo przepisów... grabarz też odpada... kucharz też już był, coś w stylu biurowego to recepcjonistka, operatorzy żurawia i wózka widłowego już było więc kierowca też raczej nie, pracownik jądrowy... skrócony czas i takie bagno nie nie nie

Gość

Wysłany: Sro 08 Sty, 2014 16:47   

a nie myślicie że takiego zwykłego sprzedawcy nie było..., czy kasjerki coś zupełnie innego od tego co do tej pory jak mi się wydaje... ciekawe jak będzie to wgl punktowane skoro mniej czasu mniej do roboty niby, i mogą być zupełnie inne rzeczy do napisania...

aezgrudzien
Gość

Wysłany: Sro 08 Sty, 2014 17:02   

szwaczka styczeń 2008
sprzedawca styczeń 2011
chyba nie bardzo
mniej czasu zapowiedzieli ale mniej roboty niekoniecznie

Gość

Wysłany: Sro 08 Sty, 2014 22:51   

nawet nie wiadomo co i jak będzie najwięcej punktowane znaczy na czym sie skupić...

g
Gość

Wysłany: Czw 09 Sty, 2014 08:16   

Masz tylko tabelke do zrobienia więc co to za pytanie na czym się skupić? Piszesz zagrożenia, źródła, skutki szacujes to zagrożenie, środki profilaktyczne, podsumowanie i to jest cała filozofia. Nie streujcie innych o protokołach bo tego nie będzie. A co do stanowiska to skłaniam się ku kierowcy lub pracownika magazynu ewentualnie kucharz. Powodzenia będzie dobrze ;-)

monwil92
Gość

Wysłany: Czw 09 Sty, 2014 13:39   

i co to miało być???? pierwszy raz nasza grupa robiła to teraz na egzaminie PROTOKÓŁ POWYPADKOWY I CO TO KU*** MA BYĆ ?!

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu