Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu temat egzaminu praktycznego styczeń 2014
Autor Wiadomość

ester2307
Gość

Wysłany: Wto 14 Sty, 2014 21:28   

gośka napisał/a:
na egzaminie praktycznym z technika bhp jest do sporządzenia protokół wypadku. Jest opisana sytuacja sprzątaczki w pracy która spadła z drabiny i złamała rękę.

dziękuję, ale to juz bylo na ostatnim egzaminie, a jutro jest dla tych co zdają poprawkowy jeszcze na starych zasadach...

anka
Gość

Wysłany: Wto 14 Sty, 2014 22:12   

może byc elektromonter, albo właśnie sprzątaczka(sporządzenie oceny ryzyka)

anka
Gość

Wysłany: Wto 14 Sty, 2014 22:15   

może byc też posadzkarz- glazurnik bo nie było, albo pielęgniarka. Dużo jest jeszcze zawodów, które mogą być.

moonik
Gość

Wysłany: Sro 15 Sty, 2014 00:22   

może żeby było prościej napisze które już były zawody (od 2005 do 2013): Spawacz, magazynier, stolarz, sprzątaczka, administrator biurowy, szwaczka, mechanik, księgowa, tokarz, operator wózka, sprzedawczyni, posadzkarz, fryzjer, recepcjonistka, kucharz.Na egzaminie pisemnym było kilka pytań związanych z elektryką więc może na praktycznym będzie elektryk?

ester
Gość

Wysłany: Sro 15 Sty, 2014 06:41   

Dziękuję.

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

nulka
Gość

Wysłany: Sro 15 Sty, 2014 13:47   

No i jednak był kierownik budowy... mam wrażenie, ze jakos dziwnie łatwy był.... ;) A jak inni oceniają dzisiejszy egzamin ?

Tak jak ktoś wyżej napisal, dzis był stary egzamin, dla osob które nie zaliczyły badz nie pisały we wczesniejszym terminie jak np ja... i u siebie w TEB Edukacja w sali bylam ja i 3 osoby z komisji 8-)

ja
Gość

Wysłany: Czw 16 Sty, 2014 01:10   

Ja też byłam zaskoczona-pozytywnie oczywiście :) ale to i tak teraz wszystko zależy od osoby sprawdzającej i od klucza... u nas połączone były egzaminy -bhp, florystki itd pisaliśmy w jednej sali

Gość

Wysłany: Wto 21 Sty, 2014 09:03   

Witajcie, czy ktoś z Was orientuje się o możliwości zdawania ponownie egzaminu zawodowego w czerwcu 2014 zakładając negatywny wynik ze stycznia? Problem polega na tym, że wyniki są 28.03, a zgłoszenie na egzamin w czerwcu musi być do CKE 03.02. Znacie jakieś obejście?

Gość

Wysłany: Wto 21 Sty, 2014 20:31   

Może zadzwoń do cke jakiegoś biura czy coś i się zapytaj tych matołów z jakiej racji termin zgłoszeń jest taki a my jeszcze wyników nie mamy albo maila napisz

Maciej14 

Wysłany: Sro 22 Sty, 2014 08:44   

Nie można zdawać w czerwcu jak się zdawało w styczniu.
Sprawdzone i jest t pewne na 100%
Trzeba czekać do stycznia .

Romankt
Gość

Wysłany: Sro 22 Sty, 2014 12:20   

Proponuję w Sprawie Macieja, skontaktować się z CKE ( ewentualnie także można z OKE
w danym okręgu, gdzie pisałeś), na twoim miejscu skontaktował bym się z twoją szkołą
policealną - tam gdzie się uczyłeś, być może uda się ciebie dopuścić do egzaminu w czerwcu,
choć szczerze mówiąc skoro pisałeś test w Styczniu , to poprawić możesz go za rok w tym samym miesiącu, sądzę że przy takim problemie - zarówno szkoła ( czy OKE/ CKE) powinny
iść słuchaczowi na rękę ( duże znaczenie ma w tym podejście placówki do słuchacza).

Powodzenia i Pozdrawiam!.

Romankt
Gość

Wysłany: Sro 22 Sty, 2014 12:22   

Przepraszam, to nie chodziło o Macieja tylko o Endrju - kolegę powyżej.
Sorry za pomyłkę.:)

ja
Gość

Wysłany: Sro 22 Sty, 2014 20:46   

Z tego co wiem to nie możesz zdawać w czerwcu- idziemy systemem ze stycznia więc czekać musimy cały rok- tak mi powiedzieli w mojej sql policealnej..ale dopytaj sie bo moja szkoła policealna nie należy do kompetentnych..

ja
Gość

Wysłany: Czw 23 Sty, 2014 18:20   

Witam z tego co powiedzieli mi w oke to jeśli do jutra to jest do 24 01 2014 złożycie podanie to ędziecie pisać w czerwcu 2014 a nastepny termin egzaminow to Sierpień Wrzesień 2014 i dopiero Styczeń 2015

gość
Gość

Wysłany: Pią 24 Sty, 2014 22:14   

Witajcie, czy jest może arkusz z egzaminu praktycznego ze stycznia tego roku? albo jakiś klucz wg, którego będzie to oceniane? bo szukam i zapewne nie ma, ale w razie co wolę zapytać tu na forum :)

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu