Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Praktyczny egzamin (Komin)
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Czw 26 Cze, 2014 14:42   techik? zobaczymy

3i4 można połączyć to na pewno bo nasza sorka sprawdza takie egzaminy od iluś tam lat i my tak ćwiczyliśmy . 2 rzecz to nie można zaokrąglać przedmiaru , wyszło 1,065 i przez to mnożysz . Co do całego egzaminu to u mnie w szkole wychodziło ludziom od 670 - 710 zł , całkowicie poprawny podobno jest ten wynik 700,39 . Ale jak mamy błędy w kosztorysie , drobne to egzamin powinien być zdany ;0 mI wszystko dobrze szło ale coś w kosztorysie nie bardzo bo 694 z groszami miałem ale myślę pozytywnie raczej zdany bo poprzednie pukty powiny być git

[ Dodano: Czw 26 Cze, 2014 15:49 ]
matek ale tak jak zrobiłeś też będzie dobrze po prostu łącząc punkty masz łatwiej i szybciej a efekt jest taki sam:)

Gość

Wysłany: Czw 26 Cze, 2014 16:10   

seby dzieki za informacje
teraz mam obawy jak mi beda oceniac , czyli jak zaokraglilem przemiar do 1.07 mam zle i 0 pkt za obliczenia i wyniki ? nw czasem jak oni oceniaja w takich przypadkach ? dzieki za odp i pozdrawiam

Gość

Wysłany: Czw 26 Cze, 2014 20:22   

ja przyjąłem 1,065 i 0,38, wyszło mi dokładnie 693,34 a koledze obok 693,64
PS też połaczyłem 2 z 3

Gość

Wysłany: Czw 26 Cze, 2014 23:01   

Kemot, wynik dokładnie tak jak mówisz :)
Co do zaokrąglania, to wydaje mi się, że jeżeli ktoś zaokrąglił do 1,07 to też powinni uznać, bo jakby nie było zaokrąglone jest dobrze, co innego jeżeli ktoś zaokrąglił jakoś dziwnie do 1,08, albo 1,06 wtedy mógłby być problem :)

Gość

Wysłany: Pią 27 Cze, 2014 09:32   

no dokładnie nie wiem jak będą oceniać w sumie po zaokrągleniu nie ma dużej różnicy a co do różnic w sumie to jakieś błędy w kosztorysie bo dużo różnych wyników nam wychodziło
pozdro

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

RecKST 

Wysłany: Wto 10 Mar, 2015 18:34   

Witam, ma ktoś może cały przedmiar ?:) jak to obliczyć ?:)

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu