Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Staż w aptece.
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Pon 21 Lip, 2014 12:05   

Tak, powodzenie nam sie przyda..Jakim cudem znalezliscie staz? Bo ja jak na razie widze tylko, ze nie ma zadnego odezwu ani zainteresowania ze strony aptek..

Mariolka81 

Wysłany: Sro 23 Lip, 2014 17:03   

mnie sie udalo - jeszcze nie mam dokumentow a juz pracuje :)

[ Dodano: Sro 23 Lip, 2014 17:07 ]
szkola a praca zupelnie cos innego wiadomo ze wiedza sie przydaje ale tak naprawsde wiekdszosc lekow sie zapamieta jak ma sie praktyke z tym a takie suche uczenie to nie za bardzo wchodzi ... latwiej sie zapamietuje jak sie z tym obcuje :) ale ogolnie jest super :)

co do obowiazkow - najpierw patrzylam co gdzie jest bawilam sie juz zro wydanymi a teraz jak sprzedaje to wszystko jak idzie po kolei ... nie wazne jakie leki grupa itd... normalna praca

Gość

Wysłany: Sro 23 Lip, 2014 20:10   

Hej
orientujecie się czy można odbyć część stażu w aptece bez receptury, czy całość musi być odbyta z recepturą?

Gość

Wysłany: Czw 24 Lip, 2014 08:36   

Mariolka gratuluje :))) !!
Jak wygladala rozmowa ? Byly pytania o wiedze ??
Ja juz chcialabym miec to za soba i byc wdrozona w system, obsluge itp bo na razie to jestem lekko przerazona, ze tak niewiele potrafie.

Gość

Wysłany: Wto 09 Wrz, 2014 09:57   

Słuchajcie, a jakie są początki na stażu ?
Od razu idziemy sami na okienko ? Czy najpierw mamy możliwość "poznania" apteki i zapoznanie się z magazynami i półkami itp ?

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Sro 24 Wrz, 2014 16:57   

hej mam pytanie jezeli mam zlozyc cv to same ? czy z dyplomem i swiadectwem??

Gość

Wysłany: Czw 25 Wrz, 2014 19:05   

w kilku aptekach wystarczyło samo cv w kilku chcieli również dyplom z wynikami

martitka85 

Wysłany: Pią 26 Wrz, 2014 16:01   

hej!ja składam CV i list motywacyjny ale jestem juz taka zrezygnowana tak ciężko z tym stażem w aptece,niektóre apteki w ogóle nie chcą przyjąć moich dokumentów tłumacząc się że nie potrzebują na staż :-(

Gość

Wysłany: Sro 01 Paź, 2014 09:32   

umnie tak samo .....

Gość

Wysłany: Sro 15 Paź, 2014 20:11   

JA WAM POWIEM ZE JESTEM JUZ PONAD ROK NA STAZU I JEST PRZEFANTASTYCZNIE, TRAFIŁAM DO FAJNEJ APTEKI W KTOREJ ZYJE Z Z DZIEWCZYNAMI JAK Z SISTRAMI. cO DO ZAKRESU OBOWIAZKÓW ROBIE WSZYSTKO OD TOWARU DO WYDAWANIA LEKÓW ZA PIERWSZYM STOŁEM , ZAMAWIAM TOWAR , ROBIĘ RZECZY PAPIERKOWE KTÓRYCH JEST OGROM W APTECE A NAWET UCZE STAZYSTKE MAGISTRA CO NALEZY ROBIC W APTECE BO JEST NA STAZU OD WRZESNIA TEGO ROKU. PRACA W APTECE JEST CUDOWNA DO TEGO STOPNIA ZE JAK MAM JUZ ISC DO DOMU TO WCALE MI SIE NIE SPIESZY I ZOSTALA BYM DLUZEJ

Kinga399 

Wysłany: Pon 03 Lis, 2014 13:55   PYTANIE

Witam, na wstepie przepraszam ze pisze nie na temat niz w tytule ale mysle ze tutaj dostane odpowiedz. A mianowicie chodzi mi o to ze w styczniu zdaje egzamin praktyczny na starych zasadach i chciałam Was zapytac czy ktos wie jak to wygladało w czerwcu? Czy na egzaminie praktycznym na starych zasadach była taka sama postac leku i recepta? Jesli ktos moze mi pomoc prosze o odpowiedz. Pozdrawiam i z góry dzieki :) :-)

Gość

Wysłany: Wto 04 Lis, 2014 13:04   Re: PYTANIE

Kinga399 napisał/a:
Witam, na wstepie przepraszam ze pisze nie na temat niz w tytule ale mysle ze tutaj dostane odpowiedz. A mianowicie chodzi mi o to ze w styczniu zdaje egzamin praktyczny na starych zasadach i chciałam Was zapytac czy ktos wie jak to wygladało w czerwcu? Czy na egzaminie praktycznym na starych zasadach była taka sama postac leku i recepta? Jesli ktos moze mi pomoc prosze o odpowiedz. Pozdrawiam i z góry dzieki :) :-)

Była taka sama postać leku ale różne recepty (inna recepta była w styczniu a inna w czerwcu - na starych zasadach).
Ci co w czerwcu zdawali egzamin na nowych zasadach mieli "identyczne" recepty tylko inne ilości substancji

Kinga399 

Wysłany: Czw 06 Lis, 2014 16:03   

Czyli w czerwcu ci na tych starych o nowych zasadach mieli taka sama postac leku tylko inne substance? Dobrze rozumie?

martitka85 

Wysłany: Pią 07 Lis, 2014 12:10   

Tak zycze powodzenia w styczniu na egzaminie i w szukaniu apteki do odbycia stazu bo jest baardzo ciezko...

Gość

Wysłany: Wto 27 Sty, 2015 09:09   

mam pytanie czy moge odbyc staz w aptece szpitalnej ? czy moze ktos z was odbyl lub odbywa??jak to wyglada? ? i czy te dzienniczki na staz musze sama organizowac ??

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu