Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Plan na egzamin technik ochrony fizycznej osób i mienia!
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Sro 26 Mar, 2014 14:42   Plan na egzamin technik ochrony fizycznej osób i mienia!

witam!

czy mógłby mi ktoś wyjaśnić (opisać) jak ma wyglądać plan pisany na egzaminie, ja tego nie rozumiem.
potrzebuje informacji jak krok po kroku go napisać i i co uwzględnić! POMOCY :shock:

Gość

Wysłany: Sro 04 Cze, 2014 19:31   

ludzieeeee, jak myślicie , KONWÓJ w tym roku znowu będzie ?? jakieś słuchy , plotki ??? :-P

Gość

Wysłany: Sob 07 Cze, 2014 09:06   

zdawałem w zeszłym roku poprawke z praktycznego zdałem był konwoj :mrgreen:

DanulaBTM 

Wysłany: Nie 08 Cze, 2014 08:05   Egzamin praktyczny

Przystępując do egzaminu zawodowego bardziej stresuję się częścią praktyczną :/ nie wiem jak powinien być napisany, jak zacząć :/ wiadomo stres też zrobi swoje. Ma ktoś może jakieś rady odnośnie egzaminu praktycznego? Z góry dziękuję

Gość

Wysłany: Nie 08 Cze, 2014 15:53   

egzamin w tym roku już nie smakuje tak jak kiedyś :/ kolega zapisał się rok wcześniej przede mną , po zdaniu technika otrzymał "LICENCJE" + pozwolenie na broń. nam zdającym w tym roku i następnych zostaje tylko "KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY", oczywiście po zdaniu TECHNIKA...o broni na dzień dzisiejszy nie ma mowy, chyba każdy wie jak ten egzamin wygląda...wole zapłacić za KURS 1200 zł i mieć od razu KWALIFIKOWANEGO PO niż męczyć się nauką i czekać do końca sierpnia na wyniki technika

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Wto 17 Cze, 2014 20:28   

Hej i jak po egzaminie? 2gi etap to tak na prawdę było czytanie ze zrozumieniem, ostry banał. Ile wam wyszło służb? Ja napisałem że 1 kierownik, 11 informacyjnej 11 porządkowej i ogółem 22. Impreza o podwyższonym ryzyku oczywiście a wy?

Gość

Wysłany: Wto 17 Cze, 2014 21:41   

Maciak Plock napisał/a:
Hej i jak po egzaminie? 2gi etap to tak na prawdę było czytanie ze zrozumieniem, ostry banał. Ile wam wyszło służb? Ja napisałem że 1 kierownik, 11 informacyjnej 11 porządkowej i ogółem 22. Impreza o podwyższonym ryzyku oczywiście a wy?

ja dałem 1-kierownik 14-informacyjnych 15 porządkowych suma 29 ale nie wiem czy nie trzeba było policzyć kierownika do spraw bezpieczeństwa bo tez był wpisany jako pracownik kwalifikowany i ma być 30 :)

Gość

Wysłany: Wto 17 Cze, 2014 21:54   

Witam ja tez napisałem ze razem jest 29 pracowników w tym 15 porządkowych i 14 informacyjnych orza 1 kierownik

[ Dodano: Wto 17 Cze, 2014 22:00 ]
slawencja21 napisał/a:
Maciak Plock napisał/a:

ja dałem 1-kierownik 14-informacyjnych 15 porządkowych suma 29 ale nie wiem czy nie trzeba było policzyć kierownika do spraw bezpieczeństwa bo tez był wpisany jako pracownik kwalifikowany i ma być 30 :)

ja tez dalem 1 kierownik 15 porządkowych i 14 informacyjnych i imprezoa o podwyższonym ryzyku. Zdaje mi się ze chodzilo razem ile jest pracowników sluzb inf. i porządkowych ale może i trzeba było doliczyć kiertownika

Gość

Wysłany: Wto 17 Cze, 2014 22:05   

michalklb, a co dałes w 1 zadaniu? impreza artystyczno-rozrywkowa TAK? a potem dwa pytania na Artystyczno- NIE i rozrywkowa- NIE?? a z projektorem dales tak czy nie? i jeszcze to pytanie gdzie bylo jakie srodki moga miec pracownicy ochrony i tam bylo wypisane pałki, opatrunki, srodki lacznosci i ja dalem wszystko na TAK bo zle cos zrozumialem to pytanie bo na ostatniej kartce wlasnie w ustawie to wszystko bylo wypisane a chodzilo pewnie o to co powinni miec zabezpieczajac ta impreze a latarkia to odpada w dzien :D

Gość

Wysłany: Wto 17 Cze, 2014 22:08   

a wyposazenie sluzb co daliście?

[ Dodano: Wto 17 Cze, 2014 22:14 ]
w pierwszym punkcie dalem tak artystyczne nie rozrywkowe tak bez projektora.Srodki to tez dalem palke opatrunki srodki lacznosci no latarka odpada miotacze nie dalem oraz psy ochronne i wykrywacz metalu tez nie

[ Dodano: Wto 17 Cze, 2014 22:18 ]
no tak bo wszystko co pisaliśmy chodzilo o ta impreze od części A do części D :-)

Gość

Wysłany: Wto 17 Cze, 2014 22:27   

a pamietasz ile mozna bylo uzyskac max punktow za test? jak ci poszlo z czesci teorestycznej? to pytanie z konwojem zeby staranowac auto to smiech :D takie rzeczy to nie u nas ;)

Gość

Wysłany: Wto 17 Cze, 2014 22:35   

no miałem 26 punktów co nie które były cieszkie a jak Tobie poszlo

[ Dodano: Wto 17 Cze, 2014 22:37 ]
a max 40 punktów za kazde było poi 1 punkcie

Gość

Wysłany: Wto 17 Cze, 2014 22:38   

no mi siadło 30 ale z ta odpowiedza zeby staranowac auto i jezeli pracownik informacyjny zostanie zaatakowany a porzadkowy ma uzyc gaz obezwładniający to bym sie kłócił

ale mi chodzi ile w dzisiejszym mozna bylo uzyskac

Gość

Wysłany: Wto 17 Cze, 2014 22:45   

no zgadzan się ale co zrobisz w praktyce inaczej wygląda powiem ci szczerze ze nie wiem bo nie pisalo ile punktów jest za poszczególne części mysle ze za pierwszy będzie najwięcej a najmniej za ostatnie.Tez jestem ciekaw jakie jest te kryterium a może 4 po 25%

Gość

Wysłany: Wto 17 Cze, 2014 22:50   

jak by tak bylo to kiepsko ;/ mysle ze jedna odpowiedz to jeden punkt, no ostatnie to proste bylo i tam 16 punktow by siadlo na spokojnie a tak wogole to oke ma opublikowac arkusz tak jak zrobila to wczoraj?

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu