Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Egzamin praktyczny
Autor Wiadomość

viki
Gość

Wysłany: Czw 16 Sty, 2014 19:25   

Ja dodalam od siebie szpatulka w wykazie przyborow przeciez to nie blad tylko jeszcze na plus ze wiem czym nabierac ten peeling

Gość

Wysłany: Czw 16 Sty, 2014 19:40   

Każda z nas wie, że nakładamy peeling szpatułką. Chodzi o to, że jej nie było w załączniku. U nas babeczka mówiła, że możemy jedynie pobrać materiały z wykazu

[ Dodano: Czw 16 Sty, 2014 19:42 ]
Tym sposobem wiele rzeczy można by dopisywać...

fionka007
Gość

Wysłany: Czw 16 Sty, 2014 20:02   

Ja napisałam, że peeling miałam w wyciskanej tubie, wiec wycisnęłam na rękę odpowiednią ilość. My w szkole mieliśmy takie wyciskane też, więc wiem, że takie są. A czy dodanie elementu nawet typu szpatułka na plus hmmm nie wiem.

Kolejność jaką zrobiłam to opracowanie paznokci i wału około paznokciowego, peeling, maska i parafina na to i na koniec malowanie paznokci, ja zrobiłam French i na koniec dałam klientce jeszcze krem, aby dodatkowo je nawilżyć. A dawałyście coś do sterylizacji?? bo ja wysterylizowałam cążki po zabiegu.

A wiecie może, gdzie można znaleźć klucz odpowiedzi na jakim będą się opierać egzaminatorzy z tego praktycznego?? chętnie bym zerknęła na taki :) a paznokcie zmywałyście płatkiem kosmetycznym, czy gazikiem bezpyłowym??

Gość
Gość

Wysłany: Czw 16 Sty, 2014 20:20   

No a powiedzcie mi co z tymi przepisami sanitarnymi i BHP !!!! coś czuje ,ze tu był psikus ... U mnie dziewczyny opisały nawet czego sanepid wymaga od zakładu kosmetycznego ...czyli wysokość płytek wielkość pomieszczeń i takie rzeczy...

viki
Gość

Wysłany: Czw 16 Sty, 2014 20:27   

No a jak na egzaminach bylo tak ze w wykazie brakowalo fotela kosmetycznego a byl zanieg na cialo czy twarz to co klientka w powietrzu czy na lozku niewidzialnym, takie gadanie nie dali dokladnego wykazu i dlatego brakowalo takih elementow tak samo skad wiesz jak dlugo masz trzymac parafine skoro nie bylo zegara do odmiezania czasu to co tak na oko ?

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

viki
Gość

Wysłany: Czw 16 Sty, 2014 20:29   

A co do tych przepisow to wydaje mi sie ze chodzilo o to ze dezynfekujemy i sterylizujemy narzedzia a po drugie ze gdy zanurzamy reke w parafiniarce ma by odlaczona od pradu no i zw przed zabiegiem nalezy sprawdzic czy wszystko jest sprawne i dziala prawidlowo

fionka007
Gość

Wysłany: Czw 16 Sty, 2014 20:37   

Jeśli to co viki napisała wystarczyło w tym bhp to to napisałam, ale wydaje mi się, że wielkość płytek i pomieszczeń nie ma nic wspólnego z zasadami bhp przy wykonywaniu zabiegu... ale mogę się mylić.

Kasia
Gość

Wysłany: Sob 18 Sty, 2014 14:21   

"A wiecie może, gdzie można znaleźć klucz odpowiedzi na jakim będą się opierać egzaminatorzy z tego praktycznego?? chętnie bym zerknęła na taki :)"
Dołaczam sie do tego pytania.. Wiecie cos na ten temat??

iwoneeeek
Gość

Wysłany: Wto 21 Sty, 2014 14:55   

parafina była przed czy po malowaniu paznokci??? :-/

iwoneeeek
Gość

Wysłany: Wto 21 Sty, 2014 14:55   parafina

parafina była przed czy po malowaniu paznokci??? :-/

Gość
Gość

Wysłany: Wto 21 Sty, 2014 20:30   

No koleżanko podstawa a ty nie wiesz... parafina po malowaniu była by bez sensu !!! przed !!!!

ania
Gość

Wysłany: Sro 22 Sty, 2014 01:03   

Pascal to chujowa szkola niczego tam nie ucza :evil:

Fionka 

Wysłany: Sob 25 Sty, 2014 12:06   

Tak można powiedzieć o każdej szkole... ja się 2 razy przenosiłam podczas nauki do różnych szkół i mam porównanie między nimi. I tak na dobrą sprawę to czy ktoś coś umie zależy nie tylko od szkoły, ale w dużej mierze od samej osoby uczącej się. Bo jak nie chcesz się uczyć to nie musisz, życie zweryfikuje... Takie szkoły dają Ci wędkę, a to czy złapiesz rybę zależy tylko i wyłącznie od Ciebie :)

werka2831 

Wysłany: Sro 28 Maj, 2014 12:29   

Hej mam ogromną prośbę czy mógłby ktoś napisać co było na egzaminie praktycznym w styczniu kwalifikacja A.62 i np jeżeli ktoś ma arkusz z teoria to wysłać na pocztę [email protected] z góry dziękuje :)

dzolanta24 

Wysłany: Sro 07 Sty, 2015 21:53   

Hej dziewczyny ! Ja teraz mam egzamin praktyczny z wykonaniem wy tą parafinę to pisalyscie w tych kartach zabiegowych a na dloni od manekina robilyscie paznokcie ? Prosze opiszccie dokladnie jak wyglada taki egzamin
Z gory bardzo dziekuje

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu