Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Egzami praktyczny Styczeń 2015
Autor Wiadomość

unhuman10 

Wysłany: Pon 29 Gru, 2014 17:53   Egzami praktyczny Styczeń 2015

Hej czego spodziewacie się na praktycznym?:)

malaonciula 

Wysłany: Wto 30 Gru, 2014 14:01   

Osoby, które mnie uczyły stawiają na wypadek... Mam nadzieję, że będzie ocena ryzyka ;)

Pawelus 

Wysłany: Wto 30 Gru, 2014 21:33   

Mnie osoby, które uczyły stawiają na wypadek lub szkolenia - ciężko przewidzieć (egzamin na nowych zasadach).

Na starych zasadach to ocena ryzyka - tylko kwestia zawodu i metody jakie dadzą.

unhuman10 

Wysłany: Pią 02 Sty, 2015 14:17   

Wypadek czyli co protokół powypadkowy?

Thorki 

Wysłany: Pią 02 Sty, 2015 16:52   

Mój prowadzący stawia na ocenę ryzyka pracownika fizycznego. Oby nie wypadek, najmniej tego praktykowałam.

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Pawelus 

Wysłany: Pią 02 Sty, 2015 20:31   

unhuman10 napisał/a:
Wypadek czyli co protokół powypadkowy?

Tak - wypadek czyli protokół powypadkowy.
Mogą chyba jeszcze dać statystyczną kartę wypadku.

Może więcej na ten temat dyskutujmy w wątkach pod tym linkiem:
http://forum.egzaminzawodowy.info/kwalifikacja-z13-vf817.html
bo ten akurat dotyczy egzaminów na starych zasadach.

Thorki napisał/a:
Mój prowadzący stawia na ocenę ryzyka pracownika fizycznego. Oby nie wypadek, najmniej tego praktykowałam.

Jakbym miał wróżyć z fusów na temat egzaminów na starych zasadach to obstawiam tokarza, spawacza lub stolarza :->

unhuman10 

Wysłany: Sob 03 Sty, 2015 01:59   

Jak rozmawialiśmy z nauczycielem naszym co może być to statystyczna kartę wypadku skreslil bo żeby ją zrobić to pierwsze trzeba protokół powypadkowy i wątpi żeby drukowali zadanie powyżej tylu stron. Sam protokół jest w sam raz na 2 h.

[ Dodano: Sob 03 Sty, 2015 02:04 ]
Z tego co u nas nauczyciele stawiali to OWAS protokół albo ocena z szkoleniami osobiście pierwszy raz się spotykam.

Gość

Wysłany: Sob 03 Sty, 2015 12:40   kilka pytań

Mam kilka pytań- co mozna wnieść na egzamin teoretyczny i praktyczny? linijka,kalkulator,chusteczki,woda?
I o co chodzi z egzaminem na starych/nowych zasadach? Na jakich zasadacvh jest ten nasz? I ile trwa praktyczny?
No i jeszcze nie rozumiem o co chodzi ze szkolenami? Co trzeba zrobic na praktycznym jezeli dostaniemy szkolenia? Jak w ogole brzmi polecenie i co trzeba tam zrobić? Bo nigdy sie z tym nie spotkałam..

unhuman10 

Wysłany: Sob 03 Sty, 2015 13:08   

Nie wiem jak z woda ale pozostałe rzeczy na bank tak do tego czarny długopis dokument tożsamości no i kalkulator prosty :) Nasz egzamin jest na nowych zasadach czyli teoria 40 pytan i 60 min na to a praktyczny 120 min. Na starych było 120 min teoria i 180?min praktyka. Z tymi szkoleniami jak pisałem wcześniej tez sie pierwszy raz spotykam,żeby układać szczegółowo w ogóle nie robiliśmy tego tylko ogólnie kto kiedy jakie szkolenia czas trwania itp.

Gość

Wysłany: Sob 03 Sty, 2015 13:56   dzięki

Dzięki za szybką odpowiedź. A mozesz podesłac jakies notatki odnosnie tych szkoleń?
I jeszcze pytanie odnosnie protokołu powypadkowego- na górze jest miejsce na numer protokołu i rok- zazwyczaj rok jest podany,ale numeru protokolu nie ma w zadaniu- wpisujemy wtedy 001 czy zostawiamy puste?
Ostatnio zmieniony przez Gość Pią 09 Sty, 2015 10:41, w całości zmieniany 1 raz  

unhuman10 

Wysłany: Sob 03 Sty, 2015 15:00   

Z tymi założeniami i wymaganiami to masz pytanie odnośnie starego egzaminu? Bo z tego co kojarzę to w zadaniach z starego to było.

Gość

Wysłany: Sob 03 Sty, 2015 15:16   

:
Ostatnio zmieniony przez Gość Pią 09 Sty, 2015 10:42, w całości zmieniany 1 raz  

unhuman10 

Wysłany: Sob 03 Sty, 2015 16:55   

To raczej jest to treść do zadania na starych zasadach z nowych jest głównie analiza zagrożeń i potem ocena ryzyka.

bogdann7 

Wysłany: Nie 04 Sty, 2015 00:31   

od czego zacząć naukę

malaonciula 

Wysłany: Pon 05 Sty, 2015 12:28   Re: dzięki

jablkobrzoskwinia2 napisał/a:
Dzięki za szybką odpowiedź. A mozesz podesłac jakies notatki odnosnie tych szkoleń?
I jeszcze pytanie odnosnie protokołu powypadkowego- na górze jest miejsce na numer protokołu i rok- zazwyczaj rok jest podany,ale numeru protokolu nie ma w zadaniu- wpisujemy wtedy 001 czy zostawiamy puste?

[ Dodano: Sob 03 Sty, 2015 14:19 ]
I jeszcze jedno pytanie odnośnie założeń i wymagań na stanowisku pracy. Wypisuje najpierw założenia a później wymagania- i jeżeli do jakiegoś założenia nie mam wymagań w załącznikach to co mam zrobić- zostawić puste miejsce? A jeżeli np w załączniku nie ma wypisanego danego wymagania a ja znam normy, które powinny obowiązywać to wpisywać to?

Z tego,co mnie uczono, nawet jeżeli nie ma wypisanego danego wymagania a np w opisie stanowiska jest jakiś zapis, a je znasz, należy je wpisać, bo w ten sposób wykazujesz się swoją wiedzą

[ Dodano: Pon 05 Sty, 2015 12:34 ]
bogdann7 napisał/a:
od czego zacząć naukę

W tym momencie na naukę jest juz trochę za późno, egzamin w czwartek...
Na pewno podstawą jest rozporządzenie w sprawie ogólnych przepisów bhp (w załączniku), o wypadkach przy pracy, chorobach zawodowych, ocenie ryzyka zawodowego...

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu