Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Czas załadunku i wyładunku
Autor Wiadomość

mm25140 

Wysłany: Wto 14 Kwi, 2015 17:52   Czas załadunku i wyładunku

Cześć wszystkim :)

Mam pytanie. :))

Jeżeli w moim zadaniu egzaminacyjnym jest napisane czas załadunku wynosi 30 min, a rozładunku u każdego odbiorcy 20 min, to jeżeli mam wariant I - osobnymi środkami transportu to dodaje te 50 min czasu przewozu, jak z innymi wariantami?

Tomek94 

Wysłany: Nie 19 Kwi, 2015 12:51   czas zaladunku i wyadunku

Jeżeli chodzi o czas załadunku i wyladunku i masz napisane ze wynosi wszedzie tyle samo to liczysz dla kazdego odbiorcy jednakowo tzn., że tyle samo czasu maksymalnie może być przeznaczone na te czynności i wliczasz je zgodnie z każdym z wariantów przewozu. Będzie to wyglądać następująco dla danych wariantów:

Wariant Przewóz do kazdego odbiorcy osobnymi sr. transportu od nadawcy (moze to byc np. Zaklad produkcyjny, Hurtownia) liczysz wszystko osobno tzn. od ZP (zaladunek) do odbiorcy A (wyladunek), od ZP (zaladunek) do odbiorcy B (wyladunek), od ZP (zaladunek) do odbiorcy C (wyladunek)

Wariant Przewóz jednym sr. transportu do wszystkich odbiorców, wtedy liczysz zaladunek 1 raz i rozladunek u kazdego z osobna (u ostatniego też, ponieważ w zadaniu masz, że u każdego a nie tylko u pierwszego bo jeżeli masz, że u pierwszego to wtedy nie wliczasz rozładunku tylko u ostatniego)

Wariant Przewóz jednym sr. transportu do odbiorców A i B (zaladunek 1 raz a rozładunek 2 razy) oraz osobnym do odbiorcy C (zaladunek 1 raz oraz rozladunek 1 raz)

Jest to jedno z najprostszych zadań na egzaminie. Trzeba brać pod uwagę, żeby:
- nie został przekroczony maksymalny czas przewozu (składa się na niego sama jazda oraz czynności wykonawcze takie jak załadunek i wyładunek), ponieważ wtedy musimy wykluczyć ten wariant nawet, jeżeli będzie on najtańszy pod względem kosztów przewozu

matilogistyk 

Wysłany: Pią 19 Cze, 2015 22:29   

mm25140,
Siemanko, pisałeś już może kwalifikacje A.31 ? Bo ja pisze 22 i 23 czerwca 2015

mrses 

Wysłany: Nie 21 Cze, 2015 12:53   a31

[quote="matilogistyk"]mm25140,
Siemanko, pisałeś już może kwalifikacje A.31 ? Bo ja pisze 22 i 23 czerwca 2015[/quote

wszyscy piszą tego dnia.;)

kosika 

Wysłany: Czw 23 Kwi, 2020 23:27   

Na szczęście ja tego liczyć nie muszę, to wszystko jest w ramach działań firmy spedytorskiej i oni są fachowcami w tej dziedzinie. Najlepszy transport międzynarodowy oferuje https://www.znajdzkuriera...dzynarodowy,277 , więc jakbyście potrzebowali takiej współpracy to polecam

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu