Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Cykl kształcenia
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Nie 29 Mar, 2009 01:18   Cykl kształcenia

Moim zdaniem TUK powinno być przez 4 lata technika informatyka a nie tylko przez dwa :mrgreen: co Wy o tym sądzicie ?

Gość

Wysłany: Czw 09 Kwi, 2009 17:14   

ja tez tak mysle :P bardzo lubilam utk ;) mam z niego 6 ;)

Gość

Wysłany: Pią 01 Maj, 2009 19:11   

UTK powinno być przez 4 lata przecież co roku wchodzi jakiś nowy standard i nie wiadomo co może sie trafić na egzaminie

Gość

Wysłany: Sro 13 Maj, 2009 09:25   

W moim przypadku jest od 2 do 4 klasy. W 2 są 2 godz. tyg. wykładu a w 3 i 4 będą ćwiczenia. Szkoda, że tak mało, bo bardzo lubię ten przedmiot

Gość

Wysłany: Nie 14 Cze, 2009 17:22   

Najgorsze jest to, że miałem ten przedmiot w pierwszych dwóch klasach technikum...
A sami wiecie, że ilość wiedzy jaka jest wymagana na egzamin zawodowy z tego działu jest sprzyjająca zapominaniu... ;-)

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Pon 25 Sty, 2010 11:33   

u mnie to miało miejsce w 2 i w 3 klasie. Zdecydowanie za mało :!: Bardzo ciekawy, jednak obszerny przedmiot. Zgadzam się, że powinien być przez cały cykl kształcenia w technikum.

Gość

Wysłany: Nie 21 Lut, 2010 12:45   

U mnie na UTK obowiązywały standardy sprzed kilku lat... uczyliśmy się o napędach CD, zasilaczach AT i monitorach CRT. Super. Nauczyciel który prowadził zajęcia jest już od dawna na emeryturze i niestety nie jest na czasie z aktualną generacją sprzętu. Wg mnie 4h tygodniowo w 3 klasie były tylko zmarnowanym czasem. UTK powinno być co najmniej przez 3 lata, a zajęcia powinien prowadzić ktoś bardziej kompetentny niz mój p. prof. :)

Gość

Wysłany: Nie 21 Lut, 2010 13:24   Re: Cykl kształcenia

djfiolek napisał/a:
Moim zdaniem TUK powinno być przez 4 lata technika informatyka a nie tylko przez dwa :mrgreen: co Wy o tym sądzicie ?

Hmm ... to dziwne, bo ja mam od pierwszej klasy aż po teraz czyli non stop. Jedynie programowanie miałem od 2 klasy. W sumie UTK jest chyba najwięcej na egzaminie teoretycznym.

Gość

Wysłany: Pią 26 Lut, 2010 19:03   

W moje szkole utk jest przez 4 lata nauki, w pierwszej klasie po jednej godzine w tygodniu, w drugiej i trzeciej po dwie, w czwartej 4 godziny

Gość

Wysłany: Sob 20 Mar, 2010 10:38   

ja np. UTK mialem przez 4 lata i co roku lepiej mi szlo. Fajny przedmiot ale tez wymagajacy

mres1989 

Wysłany: Nie 21 Mar, 2010 09:55   

Ja miałam przez 3 lata

Gość

Wysłany: Sro 31 Mar, 2010 11:43   ...

Moim zdaniem UTK powinno byc conajmniej po 4-5h tygodniowo przez 4 lata.

Gość

Wysłany: Sob 17 Kwi, 2010 07:26   

Technika cały czas pędzi na przód i egzaminy są uaktualniane o pytania o coraz to nowsze wypusty techniki. Zgadzam się, że UTK powinno być wdrażane przez 4 lata i to nie przez jakiegoś sora, co pamięta czasy wydzielonego pokoju pod komputer... ^^

Gość

Wysłany: Czw 10 Cze, 2010 14:01   

No to dziwne, niektórzy mieli przez 2 lata UTK, niektórzy po 4 a ja miałem przez rok :shock: i to jeszcze w pierwszej klasie, czyli nic z tego już nie pamiętam...

Gość

Wysłany: Pią 19 Lis, 2010 21:57   

Nic dziwnego, że niektórzy mieli UTK przez cztery lata, czy mniej. Tutaj chodzi, że przez cale cztery lata mają się odbyć przykładowo w sumie po cztery godziny tygodniowo, a więc po jednej godzinie w tygodniu w klasie : pierwszej, drugiej, trzeciej i czwartej, lub po dwie tygodniowo w pierwszej i drugiej klasie. Czyli daje mam to ciągu tych czterech lat po 4 godz. w tyg.

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu