Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Kwalifikacja R.03
Autor Wiadomość

Daria 05 

Wysłany: Pon 13 Cze, 2016 11:30   Kwalifikacja R.03

Hej,
jakie macie terminy zdawania egzaminu na rolnika? a jeśli już mieliście teorię lub praktykę to co było jeśli ktoś pamięta? :)

kaima93 

Wysłany: Pon 13 Cze, 2016 13:34   

Hej ja mam jutro praktyke bardzo sie boje bo nie mam do czynienia ze sprzetami a z teorii pisze w piatek;/ fajnie jakby ktos napisal co zdawal praktyczny juz :)

Mario52 

Wysłany: Sob 18 Cze, 2016 06:15   :)

NO ja już po teorii, teraz pasowało by się dowiedzieć co i jak xD

misek1 

Wysłany: Pią 05 Sie, 2016 12:54   

No ktoś coś więcej może powiedzieć? Chętnie się dowiem

tynak 

Wysłany: Czw 25 Sie, 2016 11:14   

Jak tam nastroje przed jutrem ?:) Mam 2/3 błedy na bank i nie wiem jak bedzie policzone? :(stres jak diabli

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

wmarta 

Wysłany: Czw 05 Sty, 2017 20:03   

czy ktos zdawał egzamin w sesi jesiennej 2016 r?

FrankJScott

Wysłany: Pon 07 Lis, 2022 21:47   

In reply to the people inquiring about emergency hvac repair near me, climate heating and cooling, comfort solutions heating and cooling, comfort systems heating and cooling, express heating and air, lennox furnace repair near me, I highly suggest this new cooling service link or heat pump repair service near me, a and a heating and cooling, pardee heating and air, heat exchanger repair, heat and air, mini split installation, alongside all this recommended cooling service url on top of hydronic radiant floor heating system, furnace repair near me, cb heating, annual furnace maintenance, hvac contractors, lloyd plumbing and heating, on top of this great cooling service info which is also great. also have a look at this awesome heating service url not to mention hutchinson heating and cooling, ac plumbing, emergency heating and air, better heating, comfort pro heating and cooling, heater replacement, not to mention this awesome cooling service blog and don't forget boiler servicing, propane heater repair, furnace maintenance, best heating and cooling companies near me, heating and cooling contractors, heat exchanger repair, not to mention high rated cooling service forum which is also worth a look. i also recommend this great air quality service info alongside all goodman heating and cooling, split heating system, heating and cooling near me, 5 star plumbing and heating, rheem heating and cooling, all year heating and cooling, not to mention this best air quality service advice on top of efficient heating and cooling, richards heating and air, waggoners heat and air, geothermal home heating, gas boiler repair, boiler repair near me, alongside all great cooling service info as well as heating and air service, ductless mini split installation, heating engineers, strittmatter plumbing, local heating engineer, furnace companies near me, which is also great. finally, have a look at this useful heating service tips with fulford heating and air, 5 star heating and air, ducted mini split installation, ductwork repair, air tech heating and cooling, d and g boiler care, for good measure.

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu