Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu AU.65 CZERWIEC 2019
Autor Wiadomość

MalgorzataTylus 

Wysłany: Sob 29 Cze, 2019 19:19   

vika08 napisał/a:
Również proszę o informacji)) bardzo będę wdzięczna)

[ Dodano: Sob 29 Cze, 2019 14:11 ]
Cytat:
jeżeli ZUS ZCNA, to była umowa zlecenie?

ZUS ZCNA do zgłoszenie dziecka do ubezpieczeń :)

Gość

Wysłany: Sob 29 Cze, 2019 20:14   

Mialam dzis praktyczny a. 65 bylo w sumie bardzo latwe lista plac, miesięczna ewidencja czasu pracy, płatnik ZUS ZUA RCA ZCNA I RCA oraz umowa o pracę

md_rach 

Wysłany: Sob 29 Cze, 2019 21:13   

Dpekooo napisał/a:
Smolarek napisał/a:
Pisałam dzisiaj. Był Płatnik deklaracje ZUA RCA i ZCNA. FIRMA SPÓŁKA Z O O. PRACOWNIK UMOWA O PRACĘ NA PÓŁ ETATU

dawałaś w podstawie ta kwote która tam była czy dzielilaś na pół?

Czy ktoś wie czy w podstawie wpisuje się podaną kwotę wynagrodzenia czy dzielić na dwa? A w ewidencji czasu pracy trzeba poprawić ilość godzin przepracowanych ręcznie czy się automatycznie ustawia?

Gość

Wysłany: Sob 29 Cze, 2019 21:32   

Podstawę dałam podaną bo podane bylo ze za pol etatu ma te wynagrodzenie 2420 tylko pamiętać trzeba, w dzisiejszym przypadku był okres kwiecień tego roku że było swięto

[ Dodano: Sob 29 Cze, 2019 21:35 ]
Zależy też w jakim programie, pracując na INSERT trzeba w umowie o pracę zmieniać czas pracy, ustalać na nowo i wprowadzać 4 godzinny system pracy, dziś było dokladnie podane jakie godziny( 7-11) więc tego tez trzeba bylo pilnować

MalgorzataTylus 

Wysłany: Nie 30 Cze, 2019 12:51   

Żeby w ewidncji czasu pracy było widoczne, że pracownik pracowa 4 godziny i w określonych godzinach 7.00 - 11.00 to trzeba utworzyć wcześniej nowy kalendarz.

[ Dodano: Nie 30 Cze, 2019 12:59 ]
md_rach napisał/a:
Dpekooo napisał/a:
Smolarek napisał/a:
Pisałam dzisiaj. Był Płatnik deklaracje ZUA RCA i ZCNA. FIRMA SPÓŁKA Z O O. PRACOWNIK UMOWA O PRACĘ NA PÓŁ ETATU

dawałaś w podstawie ta kwote która tam była czy dzielilaś na pół?

Czy ktoś wie czy w podstawie wpisuje się podaną kwotę wynagrodzenia czy dzielić na dwa? A w ewidencji czasu pracy trzeba poprawić ilość godzin przepracowanych ręcznie czy się automatycznie ustawia?

Trzeba utworzyć nowy kalendarz, w którym trzeba umiescić czas pracy 4 godziny i godziny pracy, żeby to było widoczne w ewidencji czasu pracy.

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Cladis 

Wysłany: Nie 30 Cze, 2019 14:14   

A czy ktoś już dzisiaj pisał? Było to samo co wczoraj?

Kingunia98 

Wysłany: Nie 30 Cze, 2019 14:22   

Jak dokładnie zdefiniować kalendarz żeby były widoczne godziny pracy? Ustawiłam je, ale mimo to, w miesięcznej ewidencji nie wyświetla godzin rozpoczęcia i zakończenia pracy.

Joasia1604 

Wysłany: Nie 30 Cze, 2019 14:38   

Cladis napisał/a:

tak, umowa o prace 1/2 etatu, wynagrodzenie 2900. lista płac, ewidencja czasu pracy, Płatnik wydruki zua, zcna i rca

Cladis 

Wysłany: Nie 30 Cze, 2019 15:45   

Joasia1604 napisał/a:
Cladis napisał/a:

tak, umowa o prace 1/2 etatu, wynagrodzenie 2900. lista płac, ewidencja czasu pracy, Płatnik wydruki zua, zcna i rca

Dziękuję bardzo za informacje.
Buziaczki

ancia1969 

Wysłany: Nie 30 Cze, 2019 18:28   egzamin praktycznty AU 65 z dnia 29.06

umowa o prace na 1/2 etatu, ewidencja osobowa, lista płac a w płartniku zuz zua , zus rca i zu zcna.

Dpekooo 

Wysłany: Nie 30 Cze, 2019 23:20   

Powie mi ktoś czy jak dam eksportuj do płatnika to mi to otworzy potem w płatniku czy trzeba coś kombinowac?? bo niestety nie moge zainstalowac u siebie tego programu :/

Cladis 

Wysłany: Pon 01 Lip, 2019 11:02   

Dpekooo napisał/a:
Powie mi ktoś czy jak dam eksportuj do płatnika to mi to otworzy potem w płatniku czy trzeba coś kombinowac?? bo niestety nie moge zainstalowac u siebie tego programu :/

Musisz w Płatniku utworzyć profil firmy, potem z górnego menu wybierasz "narzędzia" i "importuj dokumenty" klikasz cały czas dalej aż będzie guzik "przeglądaj", tam wybierasz swoje wyeksportowane pliki i zaś dalej dalej... I dopiero wtedy program je zaczyta

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu