Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Egzamin zawodowy AY.30
Autor Wiadomość

Lisek75

Wysłany: Pią 14 Sty, 2022 16:26   Egzamin zawodowy AY.30

Witam, dziś miałem egzamin praktyczny AU.30

Czy za zadanie z flagą mogę dostać 0%, gdy wybrałem złą flage, ale wszystkie elementy poprawnie umieściłem na tej fladze?

Chodziło tam, żeby wybrać najwiekszą możliwą flagę, a wybrałem inną. Na wybranej fladze trzeba było umieścić:

-logo biegu

-logo sponsorów głównych

-adres strony internetowej biegu

Dałem wszystkie te elementy na flagę.

kasztanek

Wysłany: Sob 30 Lip, 2022 10:09   

Ja raczej cały czas się uczę działań reklamowych i jestem przekonany, że wiele ciekawych informacji zawsze znajdziemy w sieci. Sam nawet niedawno natrafiłem na interesujący wpis https://teoriabiznesu.pl/...dzet-reklamowy/ i uważam, ze dobrze jest się z nim zapoznać.

FrankJScott

Wysłany: Pią 25 Lis, 2022 10:14   

In response to the people inquiring about spiritual candles, white candle spell, 21 gifts of the holy spirit, tributes spiritual gift shop, meaning of discerning spirit, enneagram 9 spiritual gifts, david yurman spiritual bracelet, spiritual gifts and their operation, spiritual candle shop, spiritual protection ring, heavenly secrets to unwrapping your spiritual gifts, ritual of ayurveda candle, lds spiritual gifts list, holy spirit discernment, I can vouch for this new sage spray forum for saje shoe spray, enneagram and spiritual gifts, real spiritual bracelets, spiritual botanica, nine gifts of the holy spirit, printable spiritual bouquet, ritual chime candles, spiritual gift of prophecy charles stanley, winter solstice candle magic, blessed herbal spiritual cleansing candle, spiritual gifts corinthians, spiritual cleansing bath ingredients, meditation candle rituals, questions about spiritual gifts, ritual candles near me, also. See More New Tactical Gear Site 149fb69

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu