Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Ostatni egzamin w starym stylu
Autor Wiadomość

Christine 

Wysłany: Pią 24 Mar, 2017 19:20   Ostatni egzamin w starym stylu

Mamy zdawać egzamin ostatni w starej formie. - Tak z ciekawości zapytam, czy orientuje się ktoś, na czym ma polegać różnica pomiędzy starym a nowym egzaminem zawodowym?

Prawie nikt nie udzielał się w dziale dla TZ, ale może ktoś się znajdzie, kto zna odpowiedź...

basia242 

Wysłany: Nie 21 Maj, 2017 19:40   

Mam pytanie o co chodzi z tym egzaminem . czy może wiesz coś więcej. Ja zdaję egamin w czerwcu . jak byś coś wiedziała odpisz

Christine 

Wysłany: Nie 21 Maj, 2017 21:35   

Nie bardzo wiem o co pytasz. - Ja też zdaje w czerwcu i egzamin składa on się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. - Znane są już terminy.
Nic Wam w szkole nie powiedzieli jak wyglądają egzaminy, a już za miesiąc macie zdawać?

basia242 

Wysłany: Sro 24 Maj, 2017 17:59   

Z tego co pisałaś to od styczna 2018 mają być nowe egzaminy. Nie wiem czy poprawnie zrozumiałam Twój post. uczę się i boję sie że mogę oblać prztyczny, więc być może będę zdawała w styczniu poprawkę. jak wiesz coś więćej odpisz

Christine 

Wysłany: Czw 25 Maj, 2017 16:54   

Gdybym wiedziała na czym ma polegać różnica pomiędzy starym a nowym stylem egzaminów, to bym o to nie pytała.

Wiem tylko jak wyglądają, na czym polegają obecne egzaminy - do takich jesteśmy przygotowywani.

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

basia242 

Wysłany: Czw 25 Maj, 2017 17:57   

Dziękuję za informację .Życzę zdania egzaminów

Christine 

Wysłany: Czw 25 Maj, 2017 18:10   

Również życzę powodzenia na egzaminach :-)

FrankJScott

Wysłany: Sro 07 Gru, 2022 17:41   

In reply to the lady talking about amazon seller virtual assistant hiring, youtube amazon seller, amazon fba videos, niche amazon fba, I highly suggest this great amazon fba prep service details alongside all fba sign in, shipping label size for amazon fba, amazon fba pallet labels, amazon fba tips for beginners, fba shipping by bytestand, fba broker, tom wang amazon fba, amazon ipi, look at this high rated amazon fba prep service link on top of amazon fba fee structure, amazon seller payment terms, amazon seller prime, amazon seller dropshipping, woocommerce amazon fba, amazon fba calculator excel, amazon fba acquirer, amazon fba investment, try this useful amazon fba prep service link for fba startup cost, fba oa prep, amazon reimbursement claim, fba storage, distributor damaged amazon fba, amazon fba inbound shipping cost, fba sta, fba shipping fees, not forgeting this high rated amazon fba prep service blog as well as fba selling fees, fba global, labels needed for amazon fba, fba pending orders, fnsku, amazon fba fee calculator, amazon's inventory management, blocked unless fba, as well this great amazon fba prep service forum for fba model, amazon seller program, amazon kix5, jp fba, fba returns, accounting for amazon sellers, fnsku amazon, amazon fba ebook, See More @ High Rated Heavy Equipment Tips 5b942cc

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu