Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu czerwiec 2011
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Wto 22 Lut, 2011 20:23   czerwiec 2011

elo. na co stawiacie co może być na tegorocznym egzaminie??

Poznan1991
Gość

Wysłany: Wto 22 Lut, 2011 20:56   

Docieplenie lub strop. Masz moze rozwiazanie do sesji zimowej 2009??

Gość

Wysłany: Wto 22 Lut, 2011 22:21   

jeśli to było docieplenie to mam ale jeszcze nie sprawdzane koło piątki powinienem mieć sprawdzone

Gość

Wysłany: Sro 23 Lut, 2011 18:43   

ja myślę że strop lub posadzka, ale coś się mi wydaje że coś z obliczaniem nakładów zbrojenia

Gość

Wysłany: Sro 23 Lut, 2011 20:32   

u nas stawiają na docieplanie ale posadzek i stropu też nikt nie wyklucza

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

zenon
Gość

Wysłany: Nie 06 Mar, 2011 15:11   

dachy albo ściany;)

Gość

Wysłany: Wto 29 Mar, 2011 17:46   

Witam. Jestem tu całkiem nowy i nie wiem czy pisze w dobrym miejscu . Chciałbym prosić was o przysługę. Potrzebuje bardzo ale to bardzo :

Wykaz robót związanych z wykonaniem stropu i wieńców
przedstawiony w kolejności technologicznej oraz opis wymagań
dotyczących ich wykonania i odbioru

a konkretnie z naciskiem na strop monolityczny

Jesli ktoś mi może pomóc albo wie gdzie moge taką pomoc uzyskać to bardzo prosze :roll:
Wujek Google mi nie pomógł :-(

Gość

Wysłany: Wto 29 Mar, 2011 20:17   

To znalazłem ale nie wiem własnie co napisac po ułożeniu stemplowania ;) ale dzieki wielkie za checi ;-)

Gość

Wysłany: Sro 30 Mar, 2011 15:57   

po ułożeniu stemplowania? Montujesz deskowanie wieńca szczelnie z zabezpieczeniem końców na ścianach polączone gwoździami budowlanymi gołymi okrąglymi cóż więcej :)
1.montaż zbrojenia wieńców: na plac budowy w postaci walcówki w kręgach składa się z prętów głównych montażowych i strzemion klasy i średnicy według projektu, strzemiona co 15cm łączy sie je drutem wiązałkowym, należy zastosować podkładki dystansowe uzysykując wymaganą otulinę, sprawdza się prawidłowość połączeń zgodność średnic prętów odległość prętów od deskowania itp.
2. Układanie mieszanki betonowej i jej zagęszczenie
3. Pielęgnacja betonu: wodą matami przed utratą wilgoci opadami atmosferycznymi i nasłonecznieniem
4.Usuwanie wpierw stempli i później deskowania po 21 dniach od betonowania
5.Odbiór techniczny

w czym problem?

Gość

Wysłany: Sro 30 Mar, 2011 16:32   

Dobra :-P Nie zrozumielismy sie ale i tak mi pomogłeś ;-) Dzieki wielkie :-D

StuardVanDj
Gość

Wysłany: Pon 04 Kwi, 2011 18:58   

siema:) tak sie zlozylo ze tez bd pisac egzamin zawodowy w tym roku:P och och:) no i teraz w ramach cwiczen facetka od kosztorysow kazala nam zrobic wszystkie egzaminy od 2006 roku:) z czerwca:( ma moze ktos rozwiazania? bylbym wdziecczny:) a jesli nie ten temat to sory, a co do wczesniejszych postow:) w tym roku podejrzewam ze bd docieplenia:) albo schody:) osobiscie wolalbym roboty zelbetowe:)

Gość

Wysłany: Pon 04 Kwi, 2011 19:06   

siema:) tak sie zlozylo ze tez bd pisac egzamin zawodowy w tym roku:P och och:) no i teraz w ramach cwiczen facetka od kosztorysow kazala nam zrobic wszystkie egzaminy od 2006 roku:) z czerwca:( ma moze ktos rozwiazania? bylbym wdziecczny:) a jesli nie ten temat to sory, a co do wczesniejszych postow:) w tym roku podejrzewam ze bd docieplenia:) albo schody:) osobiscie wolalbym roboty zelbetowe:)

Gość

Wysłany: Sro 27 Kwi, 2011 23:57   

schody albo sciany pewnie

Gość

Wysłany: Pon 23 Maj, 2011 08:21   

a co sądzicie o temacie projektu wykonania słupa w budynku np usługowym, albo dachu ale dwuspadowego?? może być cos takiego?
w tej książce egzamin zawodowy co jest 5 zestawów jest projekt wykonania nadproża.. no to może nadproże?
a co do tematu docieplenie, to byloby na takich samych zasadach jak np ułożenie płytek?

Gość

Wysłany: Sob 28 Maj, 2011 18:50   

chciałbym żeby był jakiś strop lub fundament

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu