Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Egzamin styczeń 2012
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Nie 04 Gru, 2011 19:54   Egzamin styczeń 2012

Witajcie , czy zaglądają tutaj osoby zdające egzamin w styczniu ? Czas najwyższy zacząć rozmowy .Zapraszam gorąco

wygamorska 

Wysłany: Pon 05 Gru, 2011 12:36   witam:)

Witam i zgadzam się z tobą. Ja zdaję dopiero w czerwcu ale już pomału szykuję się do egzaminu:). Wiem, wiem, że mam dużo czasu ale wolę zacząć robić zadania. Jak u ciebie? Niedługo zdajesz, tak?

gosia0609 

Wysłany: Pon 05 Gru, 2011 17:15   

Ja zdaję w styczniu i mam stresa bo zależy mi na tym egzaminie. 10 grud mam próbny praktyczny.

wygamorska 

Wysłany: Wto 06 Gru, 2011 10:01   

Cześć,
No to już niebawem masz nie lada zadanie:). Ciekawa jestem, czy w szkole opracowaliście dobrze zadania praktyczne z analizy?

barbara090807
Gość

Wysłany: Pią 09 Gru, 2011 12:33   

Witam, również zdaje w styczniu, wszystkim zdającym życze połamania ołówków :roll: i jak najwięcej punktów :idea:

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Pią 09 Gru, 2011 22:59   

Jakos mam nieodparte wrażenie iz dam d.... :mrgreen:

cezar1055
Gość

Wysłany: Nie 11 Gru, 2011 16:40   

może macie pomysły na egzamin zawodowy

wygamorska 

Wysłany: Sro 14 Gru, 2011 13:39   

Hej,
Pomysł jest tylko jeden-trzeba pozakuwać :roll: Nie ma innego wyjścia. No chyba, że liczymy na łut szczęścia. Ja boję się egzaminu praktycznego, czyli tej drugiej części. To może być nie lada wyzwanie...

Sysia
Gość

Wysłany: Sro 14 Gru, 2011 23:07   

ja zdawałam rok temu i byłam wykuta na blachę niestety według sprawdzających nie,podstawą było to,że nauczycielka od analizy błędnie nas przygotowywała.

Gość

Wysłany: Czw 22 Gru, 2011 20:55   

dacie radę ;)

Gość

Wysłany: Wto 27 Gru, 2011 20:06   

Witam! też zdaję egzamin w styczniu i też najbardziej boję się praktycznego :mrgreen: słyszałam że na praktycznym może pojawić się spawacz albo coś w tym guście, ale to tylko plotki... a wy macie jakieś pomysły?

MONIA
Gość

Wysłany: Sro 28 Gru, 2011 09:44   

HEJ witam zdających w styczniu ja także zdaję ale coraz większe obawy mnie nachodzą, ale nie poddaję się . A czy może stawiacie na jakiś konkretny zawód jak czytam wyżej to pojawia się spawacz byłby super pozdrawiam i życzę powodzenia ;-)

Sysia
Gość

Wysłany: Sro 28 Gru, 2011 17:19   

nie ma co się sugerować,co będzie to będzie
ja mam poprawkę i mam nadzieję,że teraz będzie dobrze :-)

Gość

Wysłany: Sro 28 Gru, 2011 17:39   

nikt nie musi się sugerować.. :-D to żaden pewnik :-D tu raczej o poprawę samopoczucia przed egzaminem chodzi :mrgreen: chciałąbym wiedzieć co myślą inni

miki
Gość

Wysłany: Nie 01 Sty, 2012 20:55   egzamin w styczniu

Witam.Ja też zdaję egzamin w styczniu i jestem lekko przerażona.o ile testy ida mi dość dobrze o tyle z projektem mam problemy.Nie wiem co robić gdy w treści zadania zalącznikami są same wyciągi z Rozporządzeń.czytania jest na godzinę i co dalej z tym robić?znam osoby z mojej grupy które ciągiem przepisują wszystko do założeń (chcą się wstrzelić w klucz).moim zdaniem jest to niewykonalne aby zdążyc zrobic to zadanie w 180 min.z drugiej strony jak wybrać z rozporządzenia to co jest ważne skoro są tam same ważne rzeczy

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu