Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Kod dostępu
Autor Wiadomość

robszczep 

Wysłany: Sro 14 Sty, 2009 21:14   Kod dostępu

Zabrzmiało jak w pewnym filmie :)
Ale do rzeczy - admin wyluzuj z tymi kodami dostępu do testów. Jak widzisz jest tylko kilka osób. 10 postów mogę machnąć w 1 minutę - tylko po co? I tak te testy są w całości w necie. Zatem po co na początku robić sobie śmietnik na forum?

Admin 

Wysłany: Czw 15 Sty, 2009 14:18   

Posty oczywiście muszą być SENSOWNE, czyli wnosić coś nowego na forum, a nie spam zaśmiecający forum. Dlatego jeżeli ktoś chce może pisać po 10 postów od ręki, ale nie mogą być to posty pisane "na siłę". Darmowy kod dostępu to rodzaj zapłaty za pisanie postów. Myślę, że jest to korzystne dla obu stron.

Testy być może dostępne są internecie, ale w plikach pdf. Tutaj są dostępne w bardziej przyjaznej formie, można rozwiązywać różne, losowe zestawy pytań. Płaci się za formę, a nie za treść. Jak ktoś chce zawsze może szukać gdzie indziej :-)

Gość

Wysłany: Sob 28 Lut, 2009 22:12   

Oj sporo grzebałem w internecie i za dużo tych testów to nie ma. Trzeba się sporo namęczyć żeby coś znaleść. Jak dla mnie pasuje, że są darmowe kody dostępu lepsze to niż nic.

Gość

Wysłany: Czw 19 Mar, 2009 18:23   

Kurka... ja też szukałam tych egzaminów w sieci.... i tyle znalazła co nic.... Przykładowe arkusze i tyle. Na stronach CKE i OKE nie ma nic konkretnego ;]
Mam nadzieję, że jak coś wniosę od siebie to jednak otrzymam ten kod ;]

Gość

Wysłany: Nie 29 Mar, 2009 00:55   

Otóz Arkusz z jakiegokolwiek Egzaminu Zawodowego cięzko nawet bardzo cięzko zdobyc. W internecie znajduję sie 1/5 tego co można znaleźć na stronie :) więc moim zdaniem 10 postów za arkusz to nic!! Pozatym kto będzie chciał Arkusz ten bedzie pisał posty lub wyśle sms :) Jak już kto woli :) Pozdrawiam

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Nie 29 Mar, 2009 01:31   

Dobry pomysł - nie ma nic za darmo - pomysłodawca takiej fajnej i mądrej strony musi zarobić za swoją pracę:):) a ta promocja to miodzio :):)

Gość

Wysłany: Wto 26 Sty, 2010 22:06   

No dobrze mówicie na necie trudno coś znaleźć przynajmniej z mojego zawodu tj. technik handlowiec... Więc te parę postów można napisać, choć mogło by się według mnie obejść bez tego

Gość

Wysłany: Sro 27 Sty, 2010 22:57   

Witam,
Ile osób tyle opinii jednak dostęp poprzez kod mógłby być mniej ograniczony dla zarejestrowanych użytkowników.
taka propozycja: użytkownik rejestrując się wysyła sms i otrzymuje kod rejestracji po zarejestrowaniu ma dostęp do materiałów nieodpłatnie

byłoby to w pewnym sensie przywilejem zarejestrowanych użytkowników

Admin 

Wysłany: Czw 28 Sty, 2010 11:38   

Opłata pobierana przy rejestracji to nie jest dobry pomysł. Po pierwsze zniechęciło by to wiele osób do rejestracji, po drugie w każdym zawodzie jest różna ilość materiałów, po trzecie powodowało by to różne nadużycia jeśli chodzi o logowanie na to samo konto. Sama rejestracja i tak daje wiele przywilejów np. darmowy dostęp do starszych arkuszy praktycznych, testy próbne, pełen dostęp do forum. Oczywiście staramy się co raz więcej materiałów udostępniać bezpłatnie i być może w najbliższym czasie będziemy mogli wogóle zrezygnować z opłat. Na razie zachęcam do aktywności na forum i zbierania punktów, a nie będzie problemów z dostępem. Pozdrawiam.

Gość

Wysłany: Pią 05 Lut, 2010 15:39   

najbardziej mnie zastanawia to po co takie coś - skoro testy są darmowe to z jakiej okazji można je na stronie kupić ?!

Admin 

Wysłany: Pią 05 Lut, 2010 19:32   

satiii86 napisał/a:
najbardziej mnie zastanawia to po co takie coś - skoro testy są darmowe to z jakiej okazji można je na stronie kupić ?!

U nas w serwisie niczego się nie kupuje, bo nie jesteśmy sklepem. Serwis działa na zasadzie wymiany, jest to bardziej giełda egzaminów. Użytkownik, który wyśle swój egzamin może w zamian uzyskać dostęp do innych materiałów. Jest to korzystne dla obu stron. Rozumiemy jednak, że część osób nie posiada żadnych wartościowych materiałów, dlatego jest możliwość zdobycia punktów poprzez aktywność na forum. W ostateczności można wykupić dostęp do usługi, ale proponował by to tylko w ostateczności. Bardziej korzystnie jest udzielać się na forum, dzięki czemu można zdobyć dodatkową wiedzę i odpowiedzi na swoje pytania, a przy okazji zbierać punkty.

Gość

Wysłany: Pon 14 Cze, 2010 17:14   

wojenka1905 napisał/a:
Kurka... ja też szukałam tych egzaminów w sieci.... i tyle znalazła co nic.... Przykładowe arkusze i tyle. Na stronach CKE i OKE nie ma nic konkretnego ;]
Mam nadzieję, że jak coś wniosę od siebie to jednak otrzymam ten kod ;]

No ba! Zamiast ułatwić sprawę i zamieszczać coś konkretnego to... no szału nie ma;/ Wrzucą jeden plik i co? MASAKRA;/

Gość

Wysłany: Czw 17 Cze, 2010 11:35   

trzeba sie starac zeby zobaczyc inne testy a ja wlasnie to chce zobaczyc bo w poniedzialem juz pisze egzamin pisemny i fajnie bylo by cos takiego zobaczyc ;/ ale nie wiem czy mi sie uda:( :-( :-( :-( :-( :-(

Gość

Wysłany: Pon 21 Cze, 2010 15:07   

Nie bardzo pasuje do tematu, ale kiedy dostaje na @ ze mam prywatna wiadomosc, wchodze tutaj na stronie i Szukaj • Grupy • Profil • Nie masz wiadomości • Wyloguj [ MichasQ ] ...

Gość

Wysłany: Wto 22 Cze, 2010 15:33   

wykupiłem kod na część teoretyczną z budownictwa 2010 tyle że tego egzaminu w ogóle nie ma, jest tylko styczeń 2010, po co w takim razie pisze że jest już czerwcowy jak go holera nie ma !! :evil:

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu