Szukaj • Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu studia w rok
Autor Wiadomość

dr-pressure 

Wysłany: Pią 15 Mar, 2013 19:12   studia w rok

u mnie w szkole nauczyciele mowia ze po studium mozna isc na studia ktore sie robi w rok ze zdrowia publicznego, ale nie podaja konkretnych szkol i innych informacji. szlyszalyscie o czyms takim czy to bajki?

bobik1987 

Wysłany: Pią 26 Kwi, 2013 14:44   

ja wybrałam studia w szkole OMEGA. Polecam kierunek technik usług fryzjerskich http://www.omega.szkola.p...ug-fryzjerskich . Szkoła nie robi problemu i poprzez to są mniejsze wymagania w stosunku do uczniów w porównaniu do studentów z innych uczelni.

kruszynka_ 

Wysłany: Nie 18 Paź, 2015 02:57   Re: studia w rok

dr-pressure napisał/a:
u mnie w szkole nauczyciele mowia ze po studium mozna isc na studia ktore sie robi w rok ze zdrowia publicznego, ale nie podaja konkretnych szkol i innych informacji. szlyszalyscie o czyms takim czy to bajki?

Co prawda sporo czasu minęło odkąd pojawił się Twój post, niemniej jednak chciałabym wyrazić swoją opinię na ten temat.
Po studium ( o ile masz maturę) możesz kontynuować naukę na studiach, tyle tylko, że na pewno nie trwa ona rok.
Zdrowie publiczne, jest to kierunek dwu stopiowy, tj. 1 stopień to licencjat, który trwa (zwykle) 3 lata, natomiast 2 stopień, to studia uzupełniające, dwuletnie, czyli mgr. W między czasie ( po studiach pierwszego stopnia, jak również po studiach uzupełniających) można realizować studia podyplomowe, które zwykle trwają właśnie dwa semestry, czyli jeden rok.

pracownik1 

Wysłany: Pią 26 Lut, 2016 16:32   

A nie lepiej wybrać się na studia i zrobić chociaż licencjata? Moim zdaniem to lepsze wyjście, zawsze to pracodawca inaczej patrzy na CV, w którym widnieje informacja o ukończeniu danego kierunku. Zdrowie publiczne można studiować chociażby tu http://www.wseiz.pl/pl/st...rowie-publiczne . To bardzo dobra uczelnia.

mooonija 

Wysłany: Sro 30 Mar, 2016 20:54   

Da się zrobić w studia w rok ze zdrowia publicznego po studium medycznym lub szkole kosmetycznej, pisze się podanie o indywidualny tok nauczania na tych uczelniach ich placówki są w całej Polsce. LINK: http://www.wsth.pl/ Tyle że jest jedno ale dyplom jest teologia adw. specjalność można wybrać:
promocja zdrowia z elementami zdrowia publicznego
promocja zdrowia i urody
promocja zdrowia w pracy geriatrycznej.
Ponoć można po takiej uczelni kontynuować studia na magisterce, chciałabym skorzystać z takiej opcji, ktoś może kończył i jest zadowolony??

Ciekawa

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwiązaniami są na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przykładowe rozwiązania zadań są na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Inatka93 

Wysłany: Pią 24 Lis, 2017 16:37   Studia podyplomowe

Hej, nie słyszałam o tym jak dotąd. Jesteś pewien/na, że chodzi o studia a nie studium? Bo to są dwie różne sprawy, o czym mam nadzieje wiesz ;) . Szczerze powiedziawszy, to nawet jeśli istnieją takie opcje, za nic nie zamieniłabym czterech ostatnich lat studiów. Uczęszczanie na zajęcia, godzenie nauki z pracą, liczenie każdego grosza - myślę, że to nauczyło mnie prawdziwego życia. Jakkolwiek to brzmi ;D . Nie chcę jednak rozstawać się z życiem studenta, dlatego pragnę wybrać uczelnię, w której będę kontynuować naukę. Wybrałam kierunek managera e-commerce, zgodnie z moimi zainteresowaniami. Nie wiem tylko, którą ze szkół we Wrocławiu wybrać. Mam znajomych w wielu z nich i nie mogę polegać na ich opinii, każdy zachwala swoją ;p . Jest jedna, którą znam. Otóż moje myśli skłaniają się ku https://www.handlowa.eu/p...e-commerce/opis , ale nie jestem pewna wyboru. Może ktoś z Was tu się uczył i powie mi od serca, co o niej myśli? Hm, czemu to musi być takie trudne..

Krisiti90 

Wysłany: Wto 09 Sty, 2018 11:52   

studia to studia, nie wiem czy są aż tak docenianie przez pracodawców. No może kierunki techniczne to jeszcze ale humanistyczne to wątpie. Ja jakbym miała swoją firmę to bardziej patrzyłabym na praktyczne umiejętności może jakieś specjalistyczne kursy. Polecam dlatego szkolenia menedżerskie albo jakieś typowo pod wasz zawód. Szybko się z tym uwiniecie a już będziecie mieli co w CV wpisać :)

tosiami 

Wysłany: Sob 21 Lip, 2018 09:20   

Uważam, że studium to nie to samo co studia. Lepiej pójść na studia licencjackie, magisterskie lub podyplomowe do renomowanej uczelni, np. Akademia Polonijna w Częstochowie i mieć pewny tytuł, aniżeli szczycić się jakimiś szkoleniami. Studiuje się przyjemnie i łatwo, rekrutacja jest najszybsza ze wszystkich uczelni w Polsce. Polecam.

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu