Szukaj • Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj
 Ogłoszenie 

NIEKTÓRE TESTY ZAWODOWE CZERWIEC 2014 Z ODPOWIEDZIAMI DOSTĘPNE SĄ NA STRONIE www.testy.egzaminzawodowy.info

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu egzamin czerwiec 2011 bhp
Autor Wiadomość

mickjan60 

Wysłany: Sro 23 Lut, 2011 18:24   egzamin czerwiec 2011 bhp

Witajcie czy ktoś ma wiedzę na temat egzaminu praktycznego w czerwcu 2011 z bhp jeżeli tak to mam takie pytanko czy tą pokręconą ocenę ryzyka na stanowisku robi sie metodą dowolną czy oni narzucają, ja czytająć treść tych prac nigdzie nie wyczytałem jaką metodą robić jeżeli ktoś zdawał w styczniu to prosiłbym o odpowiedź.

Iwona
Gość

Wysłany: Pon 28 Lut, 2011 16:06   

oni sami daja metode nie mozesz sobie wybrac

gosia
Gość

Wysłany: Pon 28 Lut, 2011 17:11   pytanie

wlasnie sprawdzilam wynik sesji zimowej niestety nie zdlam praktycznego a moje pytanie brzmi czy moge sie zalap-ac jeszcze na sesje letnia? czy to tak fajnie nie jest i musze czekac do przyszlego roku?pozdrawiam

mickjan60 

Wysłany: Wto 01 Mar, 2011 17:48   egzamin czerwiec 2011

Jeżeli oni sami dają metodę oceny ryzyka to dlaczego nie ma zaznaczonej tej metody w tekście pracy mam kilka opracowań i nigdzie nie jest zaznaczone. Jeżeli zdawałęś to napisz mi coś o pracy teoretycznej ale II część czyli sprawy administracyjne ostatnio czytałem to kosmos ten kto pytania układa to jakiś nawiedzony on chce z nas zrobić doktorów bo magistrowie mają łatwiej w otrzymaniu tytułu z bhp . Pozdrawiam.

frytka1110 

Wysłany: Wto 01 Mar, 2011 17:57   Re: pytanie

gosia napisał/a:
wlasnie sprawdzilam wynik sesji zimowej niestety nie zdlam praktycznego a moje pytanie brzmi czy moge sie zalap-ac jeszcze na sesje letnia? czy to tak fajnie nie jest i musze czekac do przyszlego roku?pozdrawiam

Ja jestem po styczniowym egzaminie i mi sie udalo i mam dyplom. Mam ci przykra wiadomosc musisz czekac niestety do przyszlego roku tylko wczesniej sie upewnij dokladnie kiedy trzeba wyslac zglodzenie twojej osoby do przystapienia do egzaminu

Ciekawa

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwiązaniami są na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przykładowe rozwiązania zadań są na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Reni
Gość

Wysłany: Sro 02 Mar, 2011 11:42   

W każdym egzaminie praktycznym, podane jest w tekście jaką metodą należy opracować ryzyko zawodowe na jakimś stanowisku, więc najlepiej zdobądź jakieś egzaminy z lat poprzednich żeby poćwiczyć każdą metodę bo nigdy nie wiadomo na co się trafi. W sumie jak dla mnie to one są zbliżone, więc idzie się ich nauczyć. Sama na początku jak na to patrzyłam to wydawało mi się że to czarna magia, ale po paru ćwiczeniach załapałam o co w tym chodzi. A dla osoby co niestety nie udało się jej zdać teraz w styczniu niestety zła wiadomość poprawka jest dopiero za rok ;// tylko właśnie jak napisał ktoś wcześniej trzeba się odpowiednio zgłosić bo oni zapisują osoby i podpisuje się coś tam, że przystępuje się do egzaminu.

gosia
Gość

Wysłany: Pią 04 Mar, 2011 09:53   Re: pytanie

frytka1110 napisał/a:
gosia napisał/a:

Ja jestem po styczniowym egzaminie i mi sie udalo i mam dyplom. Mam ci przykra wiadomosc musisz czekac niestety do przyszlego roku tylko wczesniej sie upewnij dokladnie kiedy trzeba wyslac zglodzenie twojej osoby do przystapienia do egzaminu

dzieki za odpowiedz, chyba bede miala jeszcze jeden problem bo chyba likwiduja moja szkole i bede musiala pytac w innych szkolach o mozliwosc przystapienia do egz poprawkowego naszczescie w moim miescie sa jeszcze 2 szkoly o takim kierunku.mam nadzieje ze niebedzie problemu. pozdrawiam

mickjan60
Gość

Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011 09:32   rozwiązania zadań praktycznych

Czy ktoś ma rozwiązanie zadania praktycznego ze stycznia 2011 r. pilnie potrzebuje przykładowe rozwiązanie oczywiście z bhp . Pozdrawiam

mhmspzoo 

Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011 13:57   ezamin bhp

Chciałbym się dowiedzieć czy przed każdym egzaminem państwowym jest egzamin próbny z dziedziny bhp proszę o szybką odpowiedź.Pozdrawiam

Admin 

Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011 14:39   Re: ezamin bhp

mhmspzoo napisał/a:
Chciałbym się dowiedzieć czy przed każdym egzaminem państwowym jest egzamin próbny z dziedziny bhp proszę o szybką odpowiedź.Pozdrawiam

Niekoniecznie, to zależy czy szkoła zorganizuje próbny egzamin, co jest bardzo zalecane.

mhmspzoo 

Wysłany: Sro 04 Maj, 2011 14:04   egzamin praktyczny 2011

Witam ma może ktoś rozwiązanie egzaminu praktycznego ze stycznia 2011 r.ewentualnie gdzie go sobie pobrać gdyż na portalu egza\min zawodowy nie ma.

lapsus 

Wysłany: Pon 13 Cze, 2011 00:39   

Jak stawiacie? Jaki zawód będzie na egzaminie we wtorek, 14 czerwca?
Bo ja stawiam na weterynarza, pielęgniarkę, rzeźnika albo kucharza. W takiej kolejności. Ciekawe, na ile się sprawdzi....

karolinag68 

Wysłany: Pon 13 Cze, 2011 20:15   

witam czy ma ktos może dobre odpowiedzi z wersji X technik bezpieczenstwa i higieny pracy

doris74 

Wysłany: Pon 13 Cze, 2011 21:53   

Rety też bym chciała je znać.
Niestety nam nawet arkuszy nie dali.

lapsus 

Wysłany: Pon 13 Cze, 2011 22:59   egzamin

Jak mogli nie dać arkuszy? Oddawało się tylko arkusz odpowiedzi, po egzaminie (o godz. 14.00) można było zabrać swój arkusz z pytaniami. Te testy są prostackie. Pogrom będzie jutro, przy rozwiązywaniu zadań. Powodzenia.

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu