Szukaj • Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu egzamin czerwiec 2012
Autor Wiadomość

Acilla
Gość

Wysłany: Sro 23 Maj, 2012 16:17   

Co do zeszłego roku to u nas pani doktor obstawiała czopki i trafiła, w tym roku myslala o masciach a teraz sama nie wie. Niestety wszystko zapowiada się na mieszanki. Wszystko zalezy od recepty jaka bedzie, tak naprawdę wszedzie moga byc niezgodnośći nawet w proszkach które nie są takie łatwe. Nie obstawiałabym tu na fart i modlenie sie o łatwy egzamin bo ponoć taki nie będzie. Za rok chcą zmienić egzamin ma dojść analiza leku, czyli obowiązywać będzie juz tożsamość. Pozatym nie ma pracy i chca nawet dla magistrów wiec chca troche wyczyścic techników.

Ktos wczesniej pisał czy cos sie na egzaminie zmienilo.. Tak niestety zmienilo sie skoro prawo uleglo zmianie. Jest inny ryczałt, co zmienia odpłatnosc za lek. Zmienił się również wyglad recepty, co wiąże się z tym, że doszło pare rzeczy do dopisania do założeń.

Zostaje nam być tylko dobrej myśli i powtarzać wszystko bo na fart i "kto obstawia co" chyba nie ma co liczyć

monika
Gość

Wysłany: Sro 23 Maj, 2012 16:20   

Kropli ocznych raczej nie powinno być, bo technik nie może ich wykonywać...

Wysłany: Sro 23 Maj, 2012 17:03   

Trzeba się poprostu jeszcze przyłożyć,powtórzyć to co stwarza problemy,a potem iść i to zdać:P bo na egzaminie może być wszystko:)

gosc 5
Gość

Wysłany: Sro 23 Maj, 2012 22:10   

hey, ja stawiam na proszki, lub masci, dlugo nie bylo w czerwcu proszków. ale jak dadza emulsje lub krople to faktycznie klapa :roll:

alexandrabxl
Gość

Wysłany: Czw 24 Maj, 2012 07:25   

No rzeczywiscie kropli ocznych byc nie powinno bo technikom farmacji nie mozna ich wykonywac.
co do mieszanek to jasna sprawa- wiele niezgodnosci ale one sa do nauczenia
co do zmian w przepisach to i owszem- one w zycie weszly, ale my w czerwcu piszemy egzamin na starych zasadach czyli takich jakie byly do tej pory.

Ciekawa

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwiązaniami są na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przykładowe rozwiązania zadań są na stronie
www.egzaminzawodowy.info

agu11ska
Gość

Wysłany: Czw 24 Maj, 2012 10:45   

ja też mam egzaminy w czerwcu ;D na razie to się w ogole nie boję :PP u mnie w szkole nauczyciele stawiają na maść, a ja stawiam na krople oczne. Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że będą ;] ja mam projekt z kropli ocznych ;) jeśli ktos jest zainteresowany to piszcie ;)

beatajoanna69
Gość

Wysłany: Czw 24 Maj, 2012 11:24   projekt krople oczne

mam ogromna prosbe o przesłanie mi tego projektu z kroplami ocznymi u nas w szkole krople to były tylko zrobione tak byle jak (czyli tak jakby ich wogólke nie było)nie ma czy sie podeprzec chocbym bardzo chciała .yłabym wdzięczna za pomoc Beata.a tro mój mail bea2507@gmail.com

Wysłany: Czw 24 Maj, 2012 13:57   

agu11ska napisał/a:
ja też mam egzaminy w czerwcu ;D na razie to się w ogole nie boję :PP u mnie w szkole nauczyciele stawiają na maść, a ja stawiam na krople oczne. Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że będą ;] ja mam projekt z kropli ocznych ;) jeśli ktos jest zainteresowany to piszcie ;)

mogłabyś mi przesłać ten projekt:)będę wdzięczna:)gwiazdeczka28011990@o2.pl
bo ja też dziwnie jakoś czuję,że będą krople:P
w tamtym roku nie chciałam czopków i były,więc coś czuję,że w tym roku sobie krople zamówie:P ale to tylko dziwne przeczucia:P

monnika86
Gość

Wysłany: Czw 24 Maj, 2012 14:05   

Ja również bardzo proszę o ten projekt z kroplami ocznymi monnisia1986@gmail.com

aidaIzabela1987 

Wysłany: Czw 24 Maj, 2012 14:31   

Hej dla mnie też proszę ten projekt
aida_87@interia.pl
Będę bardzo wdzięczna!!!
Pozdrawiam :)

kingusia201986 

Wysłany: Czw 24 Maj, 2012 14:46   

hej ja też poproszę o ten projekt kingusia20.1986@gmail.com, a i jeszcze co sie niby zmieniło w wygladzie recepty że trzeba dopisywać do założeń bo nie bardzo rozumiem

aidaIzabela1987 

Wysłany: Czw 24 Maj, 2012 14:55   

Mi koleżanka mówiła że mają być proszki z lekiem gotowym z Pyralginą... W zeszłym roku były czopki więc może dadzą te proszki... A Wy obstawiacie widzę krople... tylko tak dla przypomnienia kropli technik nie może wykonywać tym bardziej ocznych bo są sporządzane w warunkach aseptycznych...
Ale jeśli jest możliwość "oblukania" przykładowego projektu to czemu nie skorzystać :)

klaudiau0 

Wysłany: Czw 24 Maj, 2012 15:02   

ja tez poprosze ten projekt bz kropli ocznych.plissss.... oto mail klaudiau@interia.pl

robson148 

Wysłany: Czw 24 Maj, 2012 16:44   

ja też bardzo proszę o ten projekt kropli ocznych
monia76_762o2.pl
dziękuję z góry

[ Dodano: Czw 24 Maj, 2012 16:44 ]
ja też bardzo proszę o ten projekt kropli ocznych
monia76_76@o2.pl
dziękuję z góry

stopka
Gość

Wysłany: Czw 24 Maj, 2012 17:57   

agu11ska napisał/a:

Ja poprosze
dorota@grajewo.org

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu