Szukaj • Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Admin
Pią 18 Maj, 2012 07:48
Odpowiedz do tematu Egzamin zawodowy - CZERWIEC 2012
Autor Wiadomość

Villemo87 

Wysłany: Sro 09 Maj, 2012 08:51   Egzamin zawodowy - CZERWIEC 2012

witam!
jest tu ktoś kto przygotowuje się do tego egzaminu? raźniej się uczyć w grupce, dzielić wiedzą.liczę ze nie jestem tu sama ;)

niki1510 

Wysłany: Sro 09 Maj, 2012 10:49   

Tez mam zamiar zdawac w czerwcu.... ;-)

Lajla0 

Wysłany: Sro 09 Maj, 2012 11:42   

Hej
Ja też z tych zdających w czerwcu :-) Macie jakieś typy jeśli chodzi o projekt?

Villemo87 

Wysłany: Sro 09 Maj, 2012 12:57   

stawiam na jakiś zabieg na ciało... ale dowiemy się z miesiąc :P jak wam ida testy? ja niestety nie moge sie pochwalic wynikiem, zwykle mam około 75%
wiecie moze jaki jest próg procentowy ocen? tzn ile procent trzeba niec na ocene dobra i bdb?

Madlen0303 

Wysłany: Sro 09 Maj, 2012 14:15   

ja sie osobiście obawiam tych zabiegów na ciało... mam cichą nadzieje że trafi się peeling kawitacyjny :)

Ciekawa

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwiązaniami są na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przykładowe rozwiązania zadań są na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Lajla0 

Wysłany: Sro 09 Maj, 2012 18:57   

Zbieg na ciało był całkiem niedawno.
Peeling kawitacyjny, to chyba chodzi o połączenie zabiegu np nawilżającego z maską a z urządzeń może być peeling.
Nie ma ocen, tylko są punkty. Trzeba zdobyć 75punktów na 100 z projektu, 25 punków na 50 z testów. Z pp chyba 6 punktów trzeba zdobyć. Chyba na dyplomie jest jest tak jak na świadectwach maturalnych %

Drogą dedukcji pedicure był w styczniu, w zeszłym roku zabieg nawilżający z maską. Zabieg na ciało był, oczyszczanie było. Chyba tylko nie było woskowania,zabiegu na biust, kwasów.
Ewentualnie może się coś powtórzyć. :-P

Madlen0303 

Wysłany: Sro 09 Maj, 2012 20:00   

Generalnie ta depilacja nie byłaby zła, biust też idzie przeboleć... ale z tymi kwasami mnie trochę dobiłaś, bo przyznam szczerze że my w szkole mieliśmy czystą teorię typu CO TO JEST a nie jak sie wykonuje... :| także... dziękuje, dobranoc :p

A masz jakieś notatki związane z wykonywaniem kwasów?

[ Dodano: Sro 09 Maj, 2012 21:05 ]
... nie ma ocen z egzaminu, dokładnie tak jak na maturze , egzamin zaliczany jest procentowo.
damy radę !! musimy !!

Dużo punktów można zdobyć za same założenia (wywnioskowane z klucza) bo ok 10 punktów czyli (10%)

niektóre klucze zawierają różne, przeróżne odpowiedzi, ostatnio zetknęłam sie z takim że za słowo DEZYNFEKCJA BYŁY 3 PUNKTY...

a w ogóle co myślicie o tym jakby dali np zabieg na twarz dla mężczyzny ... wiadomo że u nich jest troche inaczej, a rzadko się spotyka żeby facet chodzil do takiej szkoły i można było na nim przećwiczyć. :D

Lajla0 

Wysłany: Sro 09 Maj, 2012 20:19   

kwasy miałam na specjalizacji, również robiłyśmy na sobie. Technika zależy od firmy, u nas akurat były kwasy Jadwiga.

dużo punktów można załapać np na wywiadzie 3pkt i stwierdzeniu braku przeciwwskazań do wykonania zabiegu, czy na stwierdzeniu myję i dezynfekuję dłonie, przeprowadzam diagnozę skóry twarzy czy cery za pomocą lampy lupy. Takie małe punkciki ale bardzo przydatne ;-)

ja myślę, że faceta nie będzie.

MagdaMa 

Wysłany: Czw 10 Maj, 2012 10:40   pytanie odnośnie projektu

Hej dziewczyny też zdaje egzamin w czerwcu i mam takie pytanie odnośnie projektu. a dokładnie czy wiecie może czy trzeba pisać w projekcie nazwy środków do dezynfekcji? bo u mnie w szkole jedna prowadzona kazała nam pisać i mówiła że to jest punktowane na egzaminie a teraz mamy z inna, która mówi że nie trzeba pisać żadnych nazw środków do dezynfekcji. (i można zgłupieć :-/ :-/ ) a nie chce niepotrzebnie tracić punktów.

pozdrawiam :-D

Lajla0 

Wysłany: Czw 10 Maj, 2012 12:32   

Lepiej pisać nazwy środków. Może być tak że napiszesz dezynfekuję powierzchnię 1pkt i drugi za podanie nazwy np Aerodesin 2000. Ja uważam, że lepiej napisać, bo przecież nie ma punktów ujemnych. Lepiej więcej niż mniej. ;-)

Madlen0303 

Wysłany: Czw 10 Maj, 2012 18:16   

tak dodam o tych całych kwasach... zaglądałam dzisiaj do programu nauczania TUK i nie wymagaja kwasów :) także... jeden problem z głowy, kwasy jedynie mogą się znaleźć na teście teoretycznym, a wykonania zabiegów napewno nie.
a co do pisania nazw środków do dezynfekcji, jedni mówią że jeśli nazwy znajdują się w załącznikach to pisać a jeśli nie to nie, ale koleżanka ma racje, zawsze lepiej napisać więcej niż mniej, w kluczu może być różnie... dają również punkty za używanie fachowego języka np teleangiektazje a nie naczynka... ale wiecie, w stresie jest różnie :p

MagdaMa 

Wysłany: Czw 10 Maj, 2012 18:50   

tak też myślałam :-) każdy uczy inaczej pisać te projekty i czasami już nie wiadomo kogo słuchać:) ale faktycznie lepiej napisać więcej niż za mało:)

a myślicie że w tym roku może być na projekcie makijaż?

Madlen0303 

Wysłany: Czw 10 Maj, 2012 20:19   

z tego co widziałam to makijaz był jakiś czas temu... aczkolwiek może być różnie :p

MagdaMa 

Wysłany: Pią 11 Maj, 2012 12:32   

może nie będzie makijażu... właśnie mam do napisania projekt z makijażu na zajęcia to nie jest tak łatwo opisać jak zrobić:/

Lajla0 

Wysłany: Pią 11 Maj, 2012 16:14   

nie ważne co będzie, najważniejsze by wstrzelić się w klucz :mrgreen:
wstrzelić się w to co autor zadania miał na myśli ;-)
czy bliżej tym bardziej mnie to przeraża :shock:
testy też są pokręcone.

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu