Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu egzamin praktyczny
Autor Wiadomość

lehre 

Wysłany: Pią 09 Sty, 2015 00:02   egzamin praktyczny

Witajcie :) Jesteśmy już po egzaminie teoretycznym, mam nadzieję, że poszedł Wam w miarę dobrze :) Nie ukrywam,że do najłatwiejszych nie należał,ale to może dlatego,że ciężko było znaleźć jakiekolwiek materiały do nauki,a szkoła niestety w tym też nie pomagała.
Teraz nadeszła pora na egzamin praktyczny. Co typujecie?:) Ja już mam swój typ,ale najpierw chciałabym zobaczyć jak to jest u Was :) Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi! Ruszmy trochę to podforum, niech inni w czerwcu mają z tego jakiś pożytek ;)

goshaand 

Wysłany: Nie 11 Sty, 2015 14:13   egzamin praktyczy

Zdajesz nowy egzamin? kiedy masz egzamin praktyczny? Daj znać co było :)

lehre 

Wysłany: Nie 11 Sty, 2015 19:51   

tak, zdaję jutro ;) masz wykaz sprzętu i materiałów, które będą potrzebne na egzaminie?

goshaand 

Wysłany: Nie 11 Sty, 2015 21:38   

Będę trzymała kciuki za Ciebie. nie podano nam żadnego wykazu sprzętu, tylko że mamy ze sobą zabrać długopis i gumke do mazania :) Na stronie dostaliśmy info o której godzinie kto zdaje i gdzie odbedzie się egzamin. :/ Prosze daj znać co było :)

lehre 

Wysłany: Nie 11 Sty, 2015 21:42   

dzięki, dam znać ;) my widzieliśmy wykaz i wynika, że będzie do zrobienia okład pod ceratką... bo na wykazie są m.in. takie narzędzia jak wazelina,ceratka lub folijka,dwie szmatki flanelowe(jedna wieksza druga mniejsza),roztwór alkoholowy,bandaż,ręcznik,miska ok.20cm,jeden gazik...

myślisz,że jeżeli chodzi o projekt,to mogą się powtórzyć pytania z zeszłego roku? szczerze mówiąc wolałabym coś innego;)

[ Dodano: Nie 11 Sty, 2015 21:43 ]
nie wiem,co innego można by było zrobić z tych rzeczy..

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

goshaand 

Wysłany: Pon 12 Sty, 2015 00:03   

No to pewnie będzie okład ciepły ze spirytusu! Już się boję! Powodzenia jutro!

lehre 

Wysłany: Pon 12 Sty, 2015 06:57   

oby był ten okład,bo tak się na niego nastawiłam,że w sumie nawet nic innego sobie nie przypominałam :D dzięki za życzenie powodzenia,mam nadzieję,że nie będzie najgorzej! Jak wrócę wieczorem,to dam znać,czy potwierdziły się nasze spekulacje i jakie punkty były do opracowania z projektu...:) pozdrawiam!

[ Dodano: Pon 12 Sty, 2015 16:51 ]
No i miałyśmy rację ;) Był okład rozgrzewający, trzeba go było wykonać na grzbiecie dłoni ;) Jeśli chodzi o projekt, to był plan pracy i trzeba było wypisać cele i działania ;) była tabelka podzielona na cele i działania i trzeba było uzupełnić ;) A co do danych,to pacjentką była pani chora na cukrzycę typu II,ale jako że zaniedbywała branie leków,to lekarz zalecił jej też branie insuliny, miała dużą nadwagę powyżej 29 BMI i nadciśnienie tętnicze. Lekarz zalecił jej robić okłady rozgrzewające. To takie najważniejsze dane ;)

goshaand 

Wysłany: Pon 12 Sty, 2015 19:40   

Dzięki bardzo! Mam nadzieję że u nas będzie to samo! Trzymałam kciuki za Ciebie! :)

lehre 

Wysłany: Pon 12 Sty, 2015 20:24   

dzięki za kciuki!:) a Ty kiedy zdajesz?:) też będę za Ciebie trzymać:) myślę,że opiekunek jest tak mało,że dadzą to samo...:)

goshaand 

Wysłany: Pią 16 Sty, 2015 20:04   

Był okład i to co napisałaś! dzięki :) mam nadzieje że poszło Ci suuuper :)

lehre 

Wysłany: Pon 02 Lut, 2015 17:20   

Bardzo się cieszę,że miałaś to samo :))) teraz czekamy za wynikami, mam nadzieję, że nie będzie źle!!:))

BOZENA2765 

Wysłany: Wto 19 Sty, 2016 18:38   prosze o pomoc

witam jutro mam egzamin praktyczny z opiekunki srodowiskowej czy ktos juz go dzis mial prosze o podpowiedz pozdrawiam i dz

Wiktors82 

Wysłany: Sro 20 Kwi, 2016 22:00   

No i jak poszło? Koleżanka też się wybrała, ale poległa :/ straszny kwas.

iloniusia 

Wysłany: Sro 15 Cze, 2016 17:01   opiekunka srodowiskowa

zdaje ktoś w ten wekend egzamin z opiekunki środowiskowej? A może już ktoś miał egzamin?

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu