Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Kod dostępu
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Sro 30 Cze, 2010 21:25   

ja wykupiłam kod na test z technika ekonomisty czerwiec 2010 i jest:-) szkoda tylko że 50 pytań a kolejnych 20 nie ma ;/ i denerwujące jest to, że za każdym razem jak rozwiązuje się test to kolejność odpowiedzi jest inna, a mogłaby być podana wersja arkusza i odpowiedzi w takiej kolejności jak były w rzeczywistości...

Kasiulek20
[Usunięty]

Wysłany: Czw 01 Lip, 2010 12:42   

zzeedd napisał/a:
wykupiłem kod na część teoretyczną z budownictwa 2010 tyle że tego egzaminu w ogóle nie ma, jest tylko styczeń 2010, po co w takim razie pisze że jest już czerwcowy jak go holera nie ma !! :evil:

teorie z czerwca 2010 masz zapewne na stronie OKE ;-)

Admin 

Wysłany: Czw 01 Lip, 2010 13:39   

ewelina5115 napisał/a:
ja wykupiłam kod na test z technika ekonomisty czerwiec 2010 i jest:-) szkoda tylko że 50 pytań a kolejnych 20 nie ma ;/ i denerwujące jest to, że za każdym razem jak rozwiązuje się test to kolejność odpowiedzi jest inna, a mogłaby być podana wersja arkusza i odpowiedzi w takiej kolejności jak były w rzeczywistości...

20 pytań z przedsiębiorczości są jako osobny test, w kategori "PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ - II część egzaminu zawodowego"

Pytania są w losowej kolejności, bo ułatwia to naukę i testy nie są monotonne.

Admin 

Wysłany: Czw 01 Lip, 2010 13:42   

zzeedd napisał/a:
wykupiłem kod na część teoretyczną z budownictwa 2010 tyle że tego egzaminu w ogóle nie ma, jest tylko styczeń 2010, po co w takim razie pisze że jest już czerwcowy jak go holera nie ma !! :evil:

To w jaki sposób został zakupiony kod, skoro nie było testu? Widocznie został wybrany inny test. Obecnie test dla budownictwa jest już dostępny, więc można wykorzystać zakupiony wcześniej kod.

Gość

Wysłany: Wto 07 Cze, 2011 12:48   

wg mnie calokszatalt jest w porzadku tylko moglaby byc zmniejszona ilosc pkt z 15 do 10, bo naprawde nie jest jakos strasznie latwo pisac taka ilosc pytan, tematy: przedstaw sie, jak wam pojdzie egzamin... itp a ja mam do odblowania 6 testow czyli 90 pkt! mam 26 a juz wydaje mi sie ze wyczerpalam odpowiedzi na rozne tematy, co moze prowadzic do lekkiego spamowania, ale jakos trzeba zdobyc te punkty, a placic? sorry nie zamierzam.

ogolnie fajnie ze takie forum istnieje, jest przejrzyste a generator super

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Admin 

Wysłany: Wto 07 Cze, 2011 15:14   

ania0603 napisał/a:
wg mnie calokszatalt jest w porzadku tylko moglaby byc zmniejszona ilosc pkt z 15 do 10, bo naprawde nie jest jakos strasznie latwo pisac taka ilosc pytan, tematy: przedstaw sie, jak wam pojdzie egzamin... itp a ja mam do odblowania 6 testow czyli 90 pkt! mam 26 a juz wydaje mi sie ze wyczerpalam odpowiedzi na rozne tematy, co moze prowadzic do lekkiego spamowania, ale jakos trzeba zdobyc te punkty, a placic? sorry nie zamierzam.

ogolnie fajnie ze takie forum istnieje, jest przejrzyste a generator super

Można też podzielić się swoją wiedzą i pisać wyjaśnienia do pytań w testach. Każde takie wyjaśnienie to 1 punkt. Można też przesłać do nas interesujące materiały i otrzymać punkty.

annaweronika 

Wysłany: Sob 23 Lip, 2011 09:27   

wcześ niej były przyznawane punkty za rozwiązanie testu online dlaczego teraz tego nie ma ?

Admin 

Wysłany: Sob 23 Lip, 2011 11:40   

annaweronika napisał/a:
wcześ niej były przyznawane punkty za rozwiązanie testu online dlaczego teraz tego nie ma ?

Punkty będą przyznawane ponownie od sierpnia.

Berto1753 

Wysłany: Czw 21 Cze, 2012 00:18   

Stworzyłem własne arkusze praktyczne dla technika ekonomisty. Czy mógłbym je umieścić na tej stronie? I jeśli tak to jakie korzyści wiązałyby się z tym dla mnie?

Gość

Wysłany: Wto 12 Mar, 2013 09:13   kody dostepu

uwazam ze darmowe kody dostepu sa sprawiedliwe,
nie jest zle

[ Dodano: Sob 18 Maj, 2013 09:21 ]
Kiedy chce sciagnac wiecej tematow to gdy trzeba zaplacic to jednak jest to wydatek.
Nie jest bardzo duzy ale jednak.

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu