Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Gdzie się ubezpieczyć?
Autor Wiadomość

karomen 

Wysłany: Sob 17 Paź, 2020 13:31   Gdzie się ubezpieczyć?

Jakie macie ubezpieczenia? Co się teraz najbardziej kalkuluje?

Steven2000

Wysłany: Pon 01 Mar, 2021 10:15   

Najważniejszym chyba jest takie na życie, nigdy nie wiemy co nas czeka, a chyba lepiej zadbać o przyszłość, naszą czy nie naszą

[ Dodano: Pon 01 Mar, 2021 10:15 ]
No i drugie to na dzieci, właśnie w kontekście przyszłości lepiej zadbać o pociechę, ułatwić jej trochę start w dorosłość

agus123 

Wysłany: Czw 10 Cze, 2021 14:11   

Jak nie wiesz gdzie auto ubezpieczyć to ja ci polecam tutaj https://beesafe.pl/ubezpieczenie-samochodu/ sprawdzić co mają teraz w ofercie, ja u nich mam wykupione już długo i zadowolona jestem. Niskie składki i dobre warunki to to na co możesz od nich właśnie liczyć.

Paulina454

Wysłany: Pon 28 Cze, 2021 23:05   

Wszystko zależy co lub kogo chcecie ubezpieczyć. Na pewno warto pomyśleć o ubezpieczeniu swojego domu np. od wiatru czy innych żywiołów, które mogą zaatakować niespodziewanie. Na stronie https://unilink.pl/porady...omalie-pogodowe znajdziecie ciekawy artykuł, który przybliży wam tę tematykę.

mixereq

Wysłany: Sob 10 Lip, 2021 18:45   

Ubezpiecz się w jakiejś dobrej firmie, bo mojej znajomej zmarł mąż w wypadku i miała problem z uzyskaniem pieniędzy z ubezpieczenia. Znalazłam specjalistów z kancelarii KDRO, których główna specjalizacja to odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby i oni pomogli jej wywalczyć należne pieniądze. Bez ich pomocy pewnie nic by nie wywalczyła.

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

tagiatelle 

Wysłany: Nie 11 Lip, 2021 10:01   

Także jestem zdania, że jeśli chodzi o ubezpieczenie zdrowotne to bardzo ważne ono jest. Więc szukałam jak najlepszej oferty dla nas. I tak natrafiłam na te stronę https://biorezonans-wilan...yczna-warszawa/ z której to wiele dowiedziałam się na temat tlenoterapii. A że moja mama ma problemy zdrowotne to uważam, że warto z takiej tlenoterapii skorzystać.

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu