Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Jaki samochód na początek?
Autor Wiadomość

Epikur 

Wysłany: Wto 05 Wrz, 2017 11:27   Jaki samochód na początek?

Jaki samochód na początek?
Witam, jako że od niedawna posiadam prawo jazdy rozglądam się za potencjalnym samochodem dla mnie. Najlepiej żeby samochód nie palił jak smok, bo chodzę jeszcze do szkoły i nie będę miał za co tankować zbytnio. Jeśli chodzi o sam koszt samochodu myślę, że dam rade zapłacić max. 7 tysięcy. Samochód będzie mi służył głównie w dojazdach około 25-30km od mojego domu 3x w tygodniu co daje około 150km/tydzień.

Marryss 

Wysłany: Sob 16 Gru, 2017 13:17   

Super! Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym :) Na pewno mi się przydadzą :)

celiacelia84 

Wysłany: Sro 27 Gru, 2017 15:29   

Jak na początek to myślę, że warto kupić jakiś mniejszy samochód jak MINI z BMW. Bawaria Motors to uznana marka na rynku i wiadomo, że produkują tylko samochody o wysokiej jakości. Jest to ały i zwinny samochodzik, którym bardzo dobrze się jeździ jak za bardzo jeszcze się nie ma wprawy. Nie będzie sprawiał problemów podczas dużego ruchu bo wszędzie się wpasuje ani podczas parkowania bo też wszędzie się wciśnie :) Z pewnością lepszy wybór niż jakiś duży samochód, którym ciężko będzie na początku manewrować.

Surdyk22 

Wysłany: Pon 14 Maj, 2018 14:47   

Warto w tym temacie popytać znajomych. Moim zdaniem będą w stanie doradzić ;)

ansula 

Wysłany: Wto 22 Maj, 2018 19:35   

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć :)

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Cinki 

Wysłany: Czw 06 Cze, 2019 11:51   

A nie myślałeś, żeby przeszukać internet pod tym kątem. Wydaje mi się, że tak coś znajdziesz.

tagiatelle 

Wysłany: Pią 06 Mar, 2020 10:58   

Wiadomo, że dla młodego kierowcy to lepiej będzie kupić jakiś samochód używany by nabrał większej wprawy. Ale nie każdy od razu chce taki samochód, większość jak ich stać rzuca się na zakup samochodu nowego prosto z salonu. Tak własnie zrobiła moja koleżanka jak tylko zdała prawko to pojechała do salonu Germaz Ford i kupiła sobie nowy samochód. Stwierdziła, że zawsze podobały jej się fordy a że akurat tutaj mieli bardzo ciekawą promocję to postanowiła z niej skorzystać.

Givenchy 

Wysłany: Sro 11 Mar, 2020 07:42   

Wybierz jakiś mały kompaktowy samochód z niedużym silnikiem, poszukaj cos w necie na pewno znajdziesz

karomen 

Wysłany: Pon 30 Mar, 2020 15:29   

Tak, na początek też miałem takie auto, a teraz zmieniłem na macana, poszedłem po prostu do salonu Porsche Centrum Sopot żeby się rozejrzeć a doradcy zrobili wszystko żebym mógł wyjechać od nich super samochodem. Mają tam naprawdę rewelacyjną ekipę, nie spotkałem się jeszcze w żadnym salonie z tak rewelacyjnym podejściem do klienta

karomen 

Wysłany: Pon 24 Sie, 2020 10:46   

Na początek miałem stare zdezelowane auto i myślę że każde się świetnie nada byleby tylko nabrać doświadczenia w kierowaniu pojazdem :D a teraz mam rewelacyjnego macana z salonu Porsche Centrum Sopot i teraz dopiero mogę powiedzieć że mi się wygodnie jeździ

izkoza 

Wysłany: Sro 24 Lut, 2021 16:21   

Moim zdaniem należy kupić samochód na który \nas stać i którym dobrze będzie nam się jeździć. Warto mieć także przy sobie namiar na pomoc drogową. Ja kiedyś korzystałam z usług tej https://e-laweta.com.pl/pomoc-drogowa-katowice/ i teraz namiar mam już w telefonie. Nie wiadomo kiedy i komu może okazać się jeszcze potrzebny.

IlonKK 

Wysłany: Pon 01 Mar, 2021 00:33   

Zawsze warto mieć też pod ręką namiary na firmę, ktora w razie czego przyjedzie z lawetą. W Warszawie polecam ich - https://auto-skup24h.pl/l...e-aut-pruszkow/ W razie awaryjnej sytuacji zadbają o wszystko.

LaMuerte 

Wysłany: Pon 01 Mar, 2021 10:18   

Moim zdaniem na początek warto jest kupić coś dość oszczędnego i niewielkiego. Chyba najlepszym wyborem będzie jakieś auto używane. Wypadałoby jednak dokładnie je sprawdzić pod względem technicznym przed dokonaniem zakupu. Jeśli do wymiany będzie katalizator, to w sumie można sprzedać go na skupie https://unimetalrecycling.pl/katalog/. :->

Tszafi41 

Wysłany: Wto 02 Mar, 2021 10:55   

Oczywiście nie warto wydawać za dużo pieniędzy. Na początek przyda Ci się zwykłe, tanie auto.

agus123 

Wysłany: Wto 09 Mar, 2021 15:02   

Na początek dobrze jest mieć auto które nie pali wiele, jest tanie w eksploatacji. Tutaj https://allianz-ubezpieczenia.pl/ poczytajcie też sobie u ubezpieczeniach dla aut bo to ważne jakie wybierzecie. Warto aby obejmowało wiele kwestii, tak abyście dostali odszkodowanie które pokryje szkody.

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu