Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu mieszkanie od dewelopera ?
Autor Wiadomość

endriuq 

Wysłany: Czw 22 Lut, 2018 18:53   

Myślę, że swoje pytania powinnaś skierować do konkretnego dewelopera.
Takie szczegóły najlepiej ustalać osobiście. Wiele informacji jest też zazwyczaj na stronie internetowej dewelopera, tak jak w przypadku inwestycji mieszkania dębogórze od dewelopera DS Development.

Nati31 

Wysłany: Sob 07 Lis, 2020 18:02   

Te tarasy w Nyska Residence są GENIALNE! Nie wyobrażam sobie mieszkać na parterze w mieście, więc rozwiązanie, że tarasy będą na pierwszym piętrze jest ekstra. Nikt nie będzie się kręcił i patrzył. Zależy mi na większej powierzchni balkonu lub tarasu, bo lubię spedzać czas na zewnątrz (niezależnie od pory roku). Nie spodziewałam się, że znajdę coś z tak dużym metrażem i jeszcze nie na parterze. Już wyobrażam sobie, jakbym zaaranżowała taką przestrzeń :P https://www.lechpoldevelo...m/K3.1M7/pok/2/ To mieszkanie jest moim faworytem <3

Jadzia0 

Wysłany: Sob 21 Lis, 2020 18:50   

Interesują mnie nowe mieszkania w Lublinie i chyba skontaktuję się w tej sprawie z deweloperem Galadom http://galadom.pl/ . Funkcjonują już wiele lat na rynku i mają doświadczenie w sprzedaży nieruchomości. Poza tym mam znajomych, którzy kupowali od nich dom i są zadowoleni. Może ktoś z Was zna tą firmę?

essyna 

Wysłany: Pon 23 Lis, 2020 09:25   

Wybór dewelopera jest niezmiernie ważny jeśli szukacie nowego mieszkania. Też kwestia gdzie chcielibyście mieszkać. Ja bym jeszcze dodała, że duża jest też rola zarządcy nieruchomości. Tak jak u mnie w Warszawie jest per modum, to naprawdę ani ja, ani nikt z sąsiadów nie ma powodów do narzekań.

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu