Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Czy szkoła dobrze przygotowuje cię do egzaminu zawodowego?

Czy szkoła dobrze przygotowuje cię do egzaminu zawodowego?
Tak
44%
 44%  [ 138 ]
Nie
44%
 44%  [ 137 ]
Nie mam zdania
10%
 10%  [ 33 ]
Głosowań: 308
Wszystkich Głosów: 308

Autor Wiadomość

Monita83 

Wysłany: Sro 18 Mar, 2015 13:35   

Ja jestem na kierunku: TECHNIK RACHUNKOWOŚCI i myślę, że moi nauczyciele (a przynajmniej dwoje z trzech prowadzących) dobrze przygotowują nas do egzaminu, zwracają uwagę na to, co będzie oceniane na egzaminie, co jest ważne, jednocześnie zaznaczają, że niektórych rzeczy w praktyce- w ogóle nie będziemy wykorzystywać... Mimo, że sporo ćwiczeń omawiamy i przerabiamy na zajęciach, to jednak trzeba samodzielnie też w domu ćwiczyć, przynajmniej od czasu do czasu, zwłaszcza jeśli chodzi o program komputerowy...bez tego- ani rusz...

arrow100 

Wysłany: Nie 22 Mar, 2015 19:38   

teoria nie jest trudna gorzej z praktyką ale ja się nie obawiam, powinienem zdać z pomocą nauczycieli

kropeczek7 

Wysłany: Pon 30 Mar, 2015 20:55   

:-)

[ Dodano: Pon 30 Mar, 2015 20:56 ]
;-)

:evil:

:-/

:mrgreen:

[ Dodano: Pon 30 Mar, 2015 20:57 ]
:lol:

GeNeX95 

Wysłany: Wto 16 Cze, 2015 11:00   

U mnie nie było ani dobrego przygotowania do teorii, ani praktyki..
Do matury też nie xd

ataga123 

Wysłany: Wto 16 Cze, 2015 12:14   Tak szczerze...

Uważam, że moja szkoła bardzo dobrze przygotowuje uczniów, robi dodatkowe zajęcia, stara się dobrze wykorzystać każdą daną godzinę.

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

SYLmaVIA 

Wysłany: Wto 16 Cze, 2015 12:47   

Przygotowuję się do egzaminu z ochrony fizycznej. Jeśli chodzi o przygotowanie do egzaminu przez niektórych wykładowców jest bardzo słabe, ale jest jeden, dzięki któremu mam nadzieję, że zdam. Minusem jest to, że nie ma książek - aktualnych - dotyczących zagadnień związanych z ochroną osób i mienia, konwojowania, i innych powiązanych zagadnień. Szkoła też ma to w de.

moyko 

Wysłany: Nie 21 Cze, 2015 17:12   

Myślę, że nie można też na szkołę zwalać wszystkiego. Jak sami się nie weźmiemy do nauki to nikt nam łopatą do głowy nie wsadzi. Wiadomo, że z lekcji dużo się zapamiętuje ale własna wkład w naukę to tak naprawdę nasz sukces :)

dawidekkc 

Wysłany: Sob 03 Paź, 2015 16:23   czy szkoła dobrze przygotowała cię do egzaminu zawodowego?

moim zdaniem mogło być lepiej;)

kruszynka_ 

Wysłany: Nie 18 Paź, 2015 02:37   Re: mnie raczej słabo

aziutta napisał/a:
(...) w szkole poki co nie rozwiazywalysmy testow ani zadan a egzamin w styczniu...

Również mam egzamin w styczniu ( technik farmaceutyczny), a egzaminu próbnego, ani testów ( w szkole, bo we własnym zakresie staram się robić te, z poprzednich lat) nie robimy.
Kolejną kwestią jest łączenie semestrów, które uważam za największą głupotę, pomimo wszelkich zapewnień pani dyrektor, że dwa razy będziemy powtarzać materiał i wszystkiego się nauczymy...
Mój semestr jest łączony od początku naszej "kariery" w tejże szkole i czuję, że strasznie na tym tracimy i nie chodzi tu tylko o uwagę nauczycieli.

SiemaEniu11 

Wysłany: Pon 09 Maj, 2016 18:44   

Mnie nauczyla duzej ilosci niepotrzebnej wiedzy.

JanPawel 

Wysłany: Sro 08 Cze, 2016 12:25   

CHuj wam wszystkim w dupe cwele :D:D:D:D:DD:D::DD:D:D:D:D:

ZadymaHC 

Wysłany: Nie 19 Cze, 2016 19:04   

A ja mogę powiedzieć szczerze, że moja szkoła (ZSE i CKUE = jeden budynek, ci sami nauczyciele) potrafi przygotować uczniów do zdawalności technika. Skończyłam szkołę dzienną (ZSE Chorzów) oraz aktualnie chodzę dodatkowo zaocznie (CKUE Chorzów). Co do egzaminów to nauczyciele potrafią porządnie przygotować uczniów i nauczyć ich najważniejszej wiedzy, szczególnie tego, co i jak mniej jest punktowane na egzaminie, na co mamy uważać i jakich " słowa-kluczy " używać. :-) Mam technika ekonomistę zdanego na 80%, mimo, że próbny zdałam na 87%. :cry: Aktualnie uczę się do technika rachunkowości i co do tego technika, to nauczyciele jak najwięcej chcą nas uczyć, na dodatek praktyki zawodowe w szkole bardzo pomagają. Tylko trzeba chcieć i usiąść też nad nauką w domu, a wyniki będą powalające! :mrgreen:

Kwalifikator 

Wysłany: Nie 25 Wrz, 2016 20:39   

Nasi uczniowie zdaja w 90 procentach egzaminy praktyczne. Maja problem z testami

Naataaliaa97 

Wysłany: Sob 12 Lis, 2016 12:50   

Myślę, że tak.. ;-) :lol:

daga009 

Wysłany: Sro 22 Mar, 2017 18:50   

Bez Paniki ! Ja ogarniam już kolejnego technika przy 1szym była podobna akcja nic nie ogarniam i oni (n-le chyba tez),a był prawie max

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu