Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu staz i zarobki
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Sob 13 Lis, 2010 14:55   staz i zarobki

Witam wszystkich ktorzy zdali w tym roku egzamin i posiadaja dyplom:) :-D
Jesli zaczęliście juz staz to podzielcie sie wrazeniami .... Czy było trudno znalezc apteke chetna przyjac osobe swiezo po szkole bez doswiadczenia ???? Jesli zaczeliscie staz to jak wygladaja obecne zarobki ??? ;-) :-D

Gość

Wysłany: Wto 27 Mar, 2012 23:30   

jeszcze nie mam dyplomu, ale na stażu w zależności od miejscowości i apteki zarabia się od 700-1500zł jest bardzo duża rozbieżnośc. Ja jako pomoc apteczna bez kwalifikacji, zarabiam więcej niż techniczka na stażu. Trochę to śmieszne, ale cóż.......

Gość

Wysłany: Nie 02 Wrz, 2012 10:14   

Chciałabym odświeżyć trochę ten temat :)

Czy wiecie może jak to jest dokładnie z tym stażem 2 letnim?
Chodzi mi tu o to czy w ciągu tych 2 lat (jeśli ktoś robi staż w aptece otwartej) musi zrobić 2 miesiące stażu w aptece szpitalnej?
Rozporządzenie Ministra Zdrowia z 17 lipca 2012 w sprawie odbywania praktyki w aptece przez technika farmaceutycznego mówi, że tak.
Wiem, że później były jakieś zmiany ale nie jestem pewna na 100% czy został zmieniony ustęp o konieczności odbywania 2 miesięcy staży w aptece szpitalnej.

I drugie pytanie: skąd wziąć ten dzienniczek, który trzeba wypełniać przez 2 lata?
Mamy sami zaadoptować do tego celu normalny zeszyt czy gdzieś się po niego zgłosić?

Będę wdzięczna za informację.

Jeszcze raz gratuluję tegorocznym technikom i życzę powodzenia w szukaniu stażu! :)

Gość

Wysłany: Pon 08 Paź, 2012 10:45   

nie jestem pewnw, ale chyba te dwa miesiące w szpitalnej aptece są aktualne....

Gość

Wysłany: Pon 08 Gru, 2014 21:02   

Witam, jakie mieliscie pytania rekrutacyjne jak was przyjmowali na staz? niedlugo wlasnie mam rozmowe i sie strasznie boje

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Sro 14 Sty, 2015 10:08   staz

mam pytanie czy moge odbyc staz w aptece szpitalnej???

[ Dodano: Pon 26 Sty, 2015 15:04 ]
mam pytanie czy ktos odbyl staz w aptece szpitalnej ?? albo odbywa ? jak to wyglada i czy dzienniczek stazysty szpital daje czy samemu trzeba zorganizowac??

basiekk 

Wysłany: Czw 16 Cze, 2016 13:30   

czasem na rozmowie z tego co słyszałam, zapraszają na recepture i pokazujesz co potrafisz :-P

MarakaBoo 

Wysłany: Pią 17 Sty, 2020 17:57   Re: staz i zarobki

Ja też bardzo pilnie potrzebuję pracy dla studentów,ale nie ma czasu na pracę,czy można zarabiać w Internecie za pomocą hazardu?

dagmara75 

Wysłany: Wto 20 Kwi, 2021 19:53   

Niestety, zarobki na stażu nie są zbyt oszałamiające. Moim zdaniem, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest samodzielne zarabianie pieniędzy. Możliwości mamy od groma. Jednym z nich jest zarabianie w sieci. O sposobach zarabiania w internecie można przeczytać tutaj: https://www.pracawsieci.net/

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu