Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu EGZAMIN 2011
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Sob 15 Sty, 2011 21:24   

To są informacje skopiowane ze strone CKE :idea: :-)

egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w 2011 r.Dla absolwentów wszystkich typów szkół prowadzących kształcenie zawodowe, którzy uzyskali świadectwo ukończenia szkoły w styczniu
1. Etap pisemny18 stycznia 2011 r. (wtorek) godz. 12.00 – dla absolwentów wszystkich typów szkół prowadzących kształcenie zawodowe
2. Etap praktyczny od 19 do 21 stycznia 2011 r. – dla absolwentów techników, techników uzupełniających i szkół poli-cealnych kształcących w tych samych zawodach, w których kształcą technika
(szczegółowy harmonogram przeprowadzania etapu praktycznego, o którym mowa w § 113 ust. 5 rozporządzenia, będzie zamieszczony na stronach OKE do 10 grudnia 2010 r.) od 25 stycznia do 11 lutego 2011 r. – dla absolwentów zasadniczych szkól zawodowych i szkół po-licealnych kształcących w tych samych zawodach, w których kształcą zasadnicze szkoły zawodowe
Przekazanie przez okręgową komisję egzaminacyjną dyplomów do szkół – 28 lutego 2011 r.
Dla absolwentów wszystkich typów szkół prowadzących kształcenie zawodowe, którzy uzyskali świadectwo ukończenia szkoły w kwietniu lub czerwcu
1. Etap pisemny13 czerwca 2011 r. (poniedziałek) godz. 12.00 – dla absolwentów wszystkich typów szkół prowadzą-cych kształcenie zawodowe
2. Etap praktyczny od 14 do 17 czerwca 2011 r. – dla absolwentów techników, techników uzupełniających i szkół poli-cealnych kształcących w tych samych zawodach, w których kształcą technika
(szczegółowy harmonogram przeprowadzania etapu praktycznego, o którym mowa w § 113 ust. 5 rozporządzenia, będzie zamieszczony na stronach OKE do 2 kwietnia 2011 r.) od 21 czerwca do 5 sierpnia 2011 r. – dla absolwentów zasadniczych szkół zawodowych i szkół policealnych kształcących w tych samych zawodach, w których kształcą zasadnicze szkoły zawodo-we
Przekazanie przez okręgową komisję egzaminacyjną dyplomów do szkół – 26 sierpnia 2011 r.
(–) Krzysztof Konarzewski

Gość

Wysłany: Sob 15 Sty, 2011 21:32   

czy ktoś zna stronę z cke gdzie omawiane są projekty z poprzednich lat? Pokazuja przykładowe projekty i wytykają błędy tej osoby? Gdzieś to miałam ale teraz nie mogę znaleźć :evil:

Gość

Wysłany: Sob 15 Sty, 2011 21:42   

dzięki :mrgreen: szkoda, że nie ma2010 :-/

Gość

Wysłany: Sob 15 Sty, 2011 21:45   

Pewnie za jakiś czas wstawią z 2010 :-/ z tego co wiem to niezbyt szybko chcą pokazc jak powinien wyglądać prawidłowo napisany egzamin.
O kluczu do egzaminu praktycznego to nie wspomnę.... :-?

Gość

Wysłany: Sob 15 Sty, 2011 21:48   

efedryna, ty zdajesz w sesji letniej? Jeśli tak to jak myślisz co dadzą?

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Sob 15 Sty, 2011 21:52   

Lupitko :-D nie, jestem juz szczęśliwa że mam ten beznadziejny egzamin za sobą....
Zdawałam w sesji letniej w 2009 r. i jestem na stazu już 1,5 roku :-D

A Ty kiedy będziesz zdawała?

Gość

Wysłany: Sob 15 Sty, 2011 21:55   

to moje gratulacje, ja w czerwcu i nie wiem co będzie...może do wróżki pójdę :mrgreen:

Gość

Wysłany: Sob 15 Sty, 2011 23:02   

dziękuje badzo za wiadomości:)
A co do technika wydaje mi sie że będą proszki lub czopki:)

Gość

Wysłany: Sob 15 Sty, 2011 23:06   

jeszcze raz wysunę swoje pytanie co do odpowiedzi Moniki: ponoć nie mogą być czopki bo nie jesteśmy upoważnienie do takiego działu i ciężko by było to opisać. Jak dla mnie to bym sie bardzo cieszyła :mrgreen:

Gość

Wysłany: Nie 16 Sty, 2011 14:18   

Super ze zostal podany link ze stronka z takimi zagadnieniami czyli jak wygladal egzamin i jakie powinny byc odpowiedzi :) Tylko mam pytanie ,.... to jest egzamin praktyczny, czy jest mozliwosc sprawdzenia egzaminow teoretycznych ? badz ma ktos moze jakies ciekawe stronki czy mozliwosci jakiegos powtorzenia w formie jakis testow ? bylbym ogromnie wdzieczny :) jakby potrzebny mail to prosze :) ... [email protected]

Gość

Wysłany: Nie 16 Sty, 2011 16:02   

No właśnie z tym jest problem, próbowałam szukać testów ale nic nie znalazłam. Szkoda ze oke nie da na stronę tych testów z poprzednich lat. Powtórka by się przydała.
Monika6

Admin 

Wysłany: Nie 16 Sty, 2011 18:48   

Większość testów jest na stronie www.testy.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Wto 18 Sty, 2011 20:18   KLucz odpowiedzi do technika masażysty z 18 stycznia 2011

czy ktoś może wie można znaleźć klucz odpowiedzi do egzaminu z technika masażu zima 2011?

Adi_PT 

Wysłany: Wto 18 Sty, 2011 23:28   

Ma ktoś już dzisiejszy test? Niech wrzuci na stronke :) Pzdr.

Adi_PT 

Wysłany: Czw 20 Sty, 2011 00:12   

Ale ma ktoś test? Nie tylko same odpowiedzi :)

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu