Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Egzamin praktyczny czerwiec 2011
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Pią 24 Cze, 2011 15:35   

dszymon8 (swoja droga co to za nick dla dziewczyny) zarzucasz mi powazna sprawe, wiec skieruj sie na policje jak jestes taka pewna ze mialem dostep do jakiegos przecieku. Czekam az panowie policjanci zjawia sie u mnie. No chyba ze pękasz coreczko?

MNDSA wiesz ze cie kocham :D

Gość

Wysłany: Pią 24 Cze, 2011 15:59   

:-P

Ostatnio zmieniony przez Gość Pią 24 Cze, 2011 17:02, w całości zmieniany 1 raz  

Gość

Wysłany: Pią 24 Cze, 2011 16:03   

Ja miałam silne przeczucie, że bedą czopki (duchowy i intuicyjny przeciek :-D ) i dlatego najwięcej czasu poświęciłam czopkom (choć też mam pare błędów; zamist do lodówki, by steżały włożyłam do chłodnego miejsca i użyłam 3 tabletek zamiast 1,5 tabletki o wiekszej zawartości encortonu), ale przez te dwa lata naprawde dużo czasu i energii poświęciłam na nauke wiec jeśli bedzie powtórka- ja szat rozdzierac nie bede i napisze raz jeszcze.
Ale zgadzam sie z większościa forumowiczów, że powtórki nie bedzie, bo recepty sie powtarzają a CKE nie takie popełniły błędy z tegorocznymi maturami by wykazywać sie surowością i nakazywać powtórke egz. :mrgreen:

Gość

Wysłany: Pią 24 Cze, 2011 16:51   

ahh i love you to Martinho19 :-*

Gość

Wysłany: Pią 24 Cze, 2011 16:55   

ja pier.

jak tak czytam to nie wierzę :roll:

niektórzy z was mają nieźle nasrane na bani.

amen.

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Pią 24 Cze, 2011 17:02   

dszymon8 napisał/a:
po drugie nawet nie mam zamiaru Cię oskarżać ani chodzić na policję poprostu napisałam co myślę i tyle

Jakbys byla pewna to bys zglosila to do odpowiednich sluzb, wysuwasz tylko bezpodstawne oskarżenia, co jest niestety powszechne w naszym kraju od politykow zaczynajac po Staszkach spod sklepu konczac...

MNDSA napisał/a:

Skoro formalnosci mamy za soba to teraz zaczynamy myslec o dzieciach heheh :D

Gość

Wysłany: Pią 24 Cze, 2011 17:14   

no czas najwyższy :-D

Gość

Wysłany: Pią 24 Cze, 2011 18:12   

w sprawie klucza
przepraszam ,ze nie odpisywałam ale nie było mnie w domku
klucz jest przykładowy do podobnej recepty , która była na egzaminie więc można sobie co nieco porównać

Gość

Wysłany: Pią 24 Cze, 2011 19:25   

Martinho19 napisał/a:

MNDSA napisał/a:

Skoro formalnosci mamy za soba to teraz zaczynamy myslec o dzieciach heheh :D

tylko nie róbcie dzieci przez internet bo ktoś wyłączy prąd i będą nie dorobione :-P :-P

A forum jest po to by wyrażać swoje opinie i obawy a nie zachowywać sie tak jakby forum było ich własnością...jest tu wogole jakiś admin :?: Jeśli tak to chyba na wakacjach :evil:

[ Dodano: Pią 24 Cze, 2011 19:33 ]
i oczywiście ci co najbardziej gadają mają ukryte imiona, typ szkoły, profil szkoły...kazdy odważny w internecie :-/

glizda, amen

Gość

Wysłany: Wto 28 Cze, 2011 11:20   

Nie wierzę, że powtórzą egzamin tylko dlatego, że ktoś wpadł na to, że MOŻE być akurat ta recepta... I to jeszcze na jakimś forum po prostu..

Gość

Wysłany: Wto 28 Cze, 2011 15:54   

Niektórzy powinni zmienić dilera:)
Niech się nie denerwują te osoby co chcą unieważnienia egzaminu. Bo przecieku nie było żadnego tylko ktoś przypuszczał co może być, jak co roku zawsze. A po zatym recepta nie była trudna tylko podchwytliwa bo trzeba było pokazać, że posiadasz taką wiedzę, żeby apteka miała jak najmniejsze straty. Rozumiem niektórych bo uczyli sie całe dwa lata i tu lipa, a niektórzy nic i tu nagle 100% z egzaminu. Ale niech niektórzy nie robią wiochy i niech nie wypisują takich głupot o sądzie
P.S
Może wasza sprawa będzie autorytetem do nakręcenia jakiegoś odcinka "Sędzia Anna Maria Wesołowska"

Gość

Wysłany: Wto 28 Cze, 2011 16:58   

kory2307 napisał/a:
Niektórzy powinni zmienić dilera:)
Niech się nie denerwują te osoby co chcą unieważnienia egzaminu. Bo przecieku nie było żadnego tylko ktoś przypuszczał co może być, jak co roku zawsze. A po zatym recepta nie była trudna tylko podchwytliwa bo trzeba było pokazać, że posiadasz taką wiedzę, żeby apteka miała jak najmniejsze straty. Rozumiem niektórych bo uczyli sie całe dwa lata i tu lipa, a niektórzy nic i tu nagle 100% z egzaminu. Ale niech niektórzy nie robią wiochy i niech nie wypisują takich głupot o sądzie
P.S
Może wasza sprawa będzie autorytetem do nakręcenia jakiegoś odcinka "Sędzia Anna Maria Wesołowska"

???? :mrgreen: wasza sprawa -- autorytetem?? a co to takiego??

Gość

Wysłany: Wto 28 Cze, 2011 21:37   

teraz pytanie
czy jak najmniejsze straty?
czy jak najmniej substancji pomocniczych?:D

Gość

Wysłany: Czw 30 Cze, 2011 23:08   

odpowiem pytaniem na pytanie, a co inteligentniejsi niech wyciągną wnioski

czy wykonujac lek mam kierowac sie tym, zeby jak w najmniejszym stopniu zaszkodzić pacjentowi :?: (czytaj -- uzyc jak najmniej substancji pomocniczych czyli smieci niejako)

czy wykonujac lek mam przedkładac dobro finansowe apteki nad zdrowie pacjenta :?: (czytaj -- otworzyć jedno opakowanie zamiast dwóch)

Gość

Wysłany: Pią 01 Lip, 2011 00:05   

Chodzi o to, że wykonując lek żeby był jak najmniejsze straty leku( czyli gdy używasz gotowej postaci leku to bierzesz największe opakowanie by jak najmniej tabletek zużyć itp)

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu