Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Egzamin styczeń 2012
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Czw 12 Sty, 2012 21:52   

hej ja też mam poprawke najbardziej nie rozumiem tych środków technicznych nietechnicznych i organizacyjnych?? może mi to ktoś wytłumaczyć???

Gość

Wysłany: Pią 13 Sty, 2012 14:52   

mam egzamin w czerwcu ale już zaczęłam rozwiązywać testy i dopadła mnie szara rzeczywistość
:-( moja wiedza na temat bhp jest znikoma ....

Gość

Wysłany: Pią 13 Sty, 2012 15:36   

Anka, jak niemal każdego z nas. To, czego uczą w szkołach policealnych to kropla w morzu. Jest to niemożliwe by w tak krótkim czasie z taką ilością zajęć, ogarnąć wszystko. To są tylko niezbędne informacje na początek i to w "pigułce" resztę, jak się tylko uda, to nauczysz się w praktyce.

Gość

Wysłany: Pią 13 Sty, 2012 22:08   

testy to pikuś gorzej z praktyką włąsnie podchodze teraz do poprawki z praktycznego w zeszłym roku coś z deczka nie poszło ;p w sumie zabraklo detali i to sie przełozyło na wynik ;d

Gość

Wysłany: Sob 14 Sty, 2012 13:38   

Jeśli o mnie chodzi to podchodzę lajtowo . Pisemny rozwiązywałem z poprzednich lat dzisiaj pierwszy raz i uzyskałem 75% od ręki bez zagladania . Praktyczny natomiast , no cóż tutaj tylko spokój i łt szczęścia , oraz przychylne oko egzaminatora :D

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Sob 14 Sty, 2012 16:01   

Mam do Was pytanie. W 2010 r w tescie praktycznym jest szacowanie ryzyka metoda OWAS na stanowisku operator zurawia. Robil ktos ten test ? Jaki wyszedl Wam kod pozycji ?? Czytalem na roznych forach ze mieli kod 2111 mi jak nic wychodzi 1111 i kat 1. NIektorzy mieli kod 1111 i kat 2 ?? Jak im takie cos moglo wyjsc ? Wedlug mnie to 1111 i kat 1. Co o tym sadzicie ??

mariaorpik 

Wysłany: Sob 14 Sty, 2012 20:55   OWAS - operator żurawia

Witam - zerknęłam na zadanie z operatorem żurawia - kod 2111 wziął się prawdopodobnie z tego, że plecy nie są tak naprawdę wyprostowane, tylko pochylone do przodu (a więc 2) - operator musi z kabiny obserwować przenoszony ładunek, miejsce gdzie musi go umieścić - pozycja jest w pewien sposób wymuszona, z tego kodu 2111 będzie wychodziła kategoria 2 - obciążenie prawie akceptowalne
pozdrawiam :)

Gość

Wysłany: Nie 15 Sty, 2012 13:12   

w opisie stanowiska jest informacja ze operator zurawia posiada ergonomiczne siedzisko, wiec raczej plecy sa caly czas wyprostowane. Chociazby nawet sie wychylal to i tak plecy sa wyprostowane. Przyklad: jak siedzicie teraz przy komputerze sprobujcie wychylic sie do przodu i zobaczyc co macie za biurkiem. Zauwazcie ze plecy sa caly czas wyprostowane. Wiec wedlug mnie kod pozycji dla operatora zurawia to 1111 i kat 1.
Macie moze rozwiazanie do tego testu lub chociaz pewnosc jaki tam ma byc kod ??

Gość

Wysłany: Nie 15 Sty, 2012 20:48   

Metoda OWAS - jak przyjąć kod i kat. dla stanowiska pracy "SPAWACZ"?

mariachochel 

Wysłany: Nie 15 Sty, 2012 20:52   

Witam. Czy ma ktoś może klucz odpowiedzi do egzaminu pisemnego ze stycznia 2007r wersja x?

Gość

Wysłany: Nie 15 Sty, 2012 21:48   

mariachochel napisał/a:
Witam. Czy ma ktoś może klucz odpowiedzi do egzaminu pisemnego ze stycznia 2007r wersja x?

Mam :) proszę:)

Gość

Wysłany: Nie 15 Sty, 2012 21:52   

zebco napisał/a:

mogę ci tylko powiedzieć że spawacza nie będzie gdyż spawacz jest zbyt trudny do ocenienia i ten zawód jest jawnym przykładem jak wykonywac prace takżę zawód spawacz odpada w 100%

Gość

Wysłany: Nie 15 Sty, 2012 21:55   

zebco napisał/a:

A masz jakiekolwiek pojęcie o tej metodzie? Chcesz wiedzieć łopatologicznie co i jak? Czy po prostu sprawdzenie jak to widzą inni? Bo wg mnie każdy może różnie widzieć tego spawacza, jak wiadomo OWAS określa statyczną pozycję - widziana w danym momencie. Dla jednego spawacz może stać i spawać, dla drugiego może klęczeć w wykopie i spawać rury gazowe, i w tym momencie kod będzie kompletnie inny tak samo jak i kategoria.

Gość

Wysłany: Nie 15 Sty, 2012 21:58   

nie rozumiecie spawacz jest zadaniem jawnym i nie bedzie tego zadania za rok 5 lat czy 10

Gość

Wysłany: Nie 15 Sty, 2012 22:02   

Bartascsw napisał/a:
nie rozumiecie spawacz jest zadaniem jawnym i nie bedzie tego zadania za rok 5 lat czy 10

Ale tu nikt nie mówi że będzie ;p pytanie było o metodę OWAS ;p

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu