Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu egzamin czerwiec 2012
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Sro 19 Cze, 2013 19:53   

u nas większości wyszło 12 tabletek, 0,26 masa 1 proszka, kapsułka nr 1. Tylko my zmniejszaliśmy ilość proszków do 20.

Gość

Wysłany: Sro 19 Cze, 2013 19:58   

lidia290591 napisał/a:
a ile wam wyszło? 24tabl? wiec 2,4g, masa oplatka 0,26? czyli oplatek nr 1?
identyko i to jest raczej dobrze

Gość

Wysłany: Sro 19 Cze, 2013 20:00   

nam profesor mówił , że jest to lek 100% odpłatny więc kwestia że na rp można wydać tylko 20 jest tutaj nie adekwatna, no ale zobaczymy ;p

Gość

Wysłany: Sro 19 Cze, 2013 20:08   

u nas też wszyscy liczyli na 40 proszków i wyszło nam tak samo. 24 tbl; masa na 40 = 2,4. Myślicie że będzie to uznane?

Gość

Wysłany: Sro 19 Cze, 2013 20:09   

na pewno tak

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Sro 19 Cze, 2013 20:10   

basiabu napisał/a:
lidia290591 napisał/a:
a ile wam wyszło? 24tabl? wiec 2,4g, masa oplatka 0,26? czyli oplatek nr 1?
identyko i to jest raczej dobrze

obyś miała racje, byłabym niezmiernie szczęśliwa bo już mam dość tego stresu po ostatnim egzaminie ;/ swoją drogą Ci zdający w tym roku mieli fajnie, takie coś na egzaminie aż miło ;p chociaż u nas nikt sie nie przygotowywał z proszków ze względu na to że były w styczniu, ale jak widać nie można się już tym sugerować (chociaż nigdy w sumie nie było to bezpieczne ) xd

Gość

Wysłany: Sro 19 Cze, 2013 20:16   

Tak apropos recepty i spekulacji czy 40 proszków czy 20. Jeśli ktoś już pracuje w aptece i ma styczność z receptami to powinien wiedzieć, że od marca recepty muszą się zaczynać od 02 a jeśli są od 03 można wydać lek ale tylko pełnopłatnie.
Recepta jest z czerwca tego roku i zaczyna się od 03 więc pełopłatnie czyli można wykonać a nawet trzeba wykonać 40 proszków

Gość

Wysłany: Sro 19 Cze, 2013 20:17   

abioo napisał/a:
Tak apropos recepty i spekulacji czy 40 proszków czy 20. Jeśli ktoś już pracuje w aptece i ma styczność z receptami to powinien wiedzieć, że od marca recepty muszą się zaczynać od 02 a jeśli są od 03 można wydać lek ale tylko pełnopłatnie.
Recepta jest z czerwca tego roku i zaczyna się od 03 więc pełopłatnie czyli można wykonać a nawet trzeba wykonać 40 proszków

dziękuje Ci dobra istoto ;] ten stres mnie wykończy

Gość

Wysłany: Sro 19 Cze, 2013 20:34   

poza tym nie wiem czy zwróciliscie uwagę, ale kolejny błąd to wiek dziecka zapisany na recepcie czyli 4 lata a z numeru pesel zaczynającego się od 07 wynika, że lat ma jednak 6 no nie ma bata musi być 40 proszków i pełnopłatnie

Gość

Wysłany: Sro 19 Cze, 2013 20:36   

lidia290591 napisał/a:
abioo napisał/a:

Mnie też wykończy! Szkoda że w założeniach napisałam odpłatność - 2 ryczałty= 16 złotych. Mam nadzieje, że tylko za to odejmą mi kilka punktów i w dalszej części nie będą brali pod uwagę tego, ze tak napisałam.

Gość

Wysłany: Sro 19 Cze, 2013 20:38   

poza tym nie wiem czy zwróciliscie uwagę, ale kolejny błąd to wiek dziecka zapisany na recepcie czyli 4 lata a z numeru pesel zaczynającego się od 07 wynika, że lat ma jednak 6 no nie ma bata musi być 40 proszków i pełnopłatnie

Gość

Wysłany: Sro 19 Cze, 2013 21:09   

jula20 napisał/a:
lidia290591 napisał/a:
abioo napisał/a:

Mnie też wykończy! Szkoda że w założeniach napisałam odpłatność - 2 ryczałty= 16 złotych. Mam nadzieje, że tylko za to odejmą mi kilka punktów i w dalszej części nie będą brali pod uwagę tego, ze tak napisałam.

a kazali pisać jaka odpłatność itp? na śmierc o tym zapomnialam

Gość

Wysłany: Sro 19 Cze, 2013 21:30   

Nas uczyli, że w założeniach mamy pisać wszystko co wynika z recepty razem z odpłatnością kolorem sygnaturki zaznaczeniem czy występuje niezgodność czy nie itp.

Gość

Wysłany: Sro 19 Cze, 2013 21:47   

aa to luz, najwyzej 1/2 pkt odpadną ;p

Gość

Wysłany: Sro 19 Cze, 2013 22:37   

witam, czy posiada ktoś klucz odpowiedzi do standaryzacji z tą recepta?

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu