Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Kiedy odpowiedzi
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Wto 19 Cze, 2012 17:18   

^Up:
Gratz! :D

Mi to by wystarczyło 50.. Ale przyfarciłem na 72 :D
Szkoda że nie mogli takiej gwiazdki do każdego zadania zrobić ;(

Gość

Wysłany: Wto 19 Cze, 2012 18:49   

19/20 :mrgreen:

Gość

Wysłany: Wto 19 Cze, 2012 18:52   

A ja 84% z I części a z drugiej 75% ..:)

Gość

Wysłany: Wto 19 Cze, 2012 19:20   

A gdzie moge znaleźć arkusz do II części? :)

Gość

Wysłany: Wto 19 Cze, 2012 19:27   

ReLost napisał/a:
A gdzie moge znaleźć arkusz do II części? :)

Podpisuje się pod pytaniem :)

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Pią 22 Cze, 2012 13:06   

czy klucz z części praktycznej będzie udostępniony ?

dawid11204 

Wysłany: Pią 22 Cze, 2012 13:48   

marek_ns napisał/a:
czy klucz z części praktycznej będzie udostępniony ?

Z tego, co czytałem CKE nie publikuje kluczy odpowiedzi do zadań praktycznych.

Gość

Wysłany: Sob 23 Cze, 2012 11:38   

Właśnie, jak CKE nie daje kluczy do praktycznego, to w sumie pozostaje nam liczyć, że ktoś kumaty ogarnie ten egzamin i podzieli się swoim rozwiązaniem? Powiem szczerze, że długo się czeka na sprawdzenie tych egzaminów i o ile teoretyczny można było sobie elegancko sprawdzić, tak praktyczny czarna magia, nawet orientacyjnie się upewnić mając jakiś klucz, czy można liczyć na zdanie :mrgreen: A tak tyle czekania i niepewności ;-)

Gość

Wysłany: Sob 23 Cze, 2012 12:31   

dominicus15 napisał/a:
Właśnie, jak CKE nie daje kluczy do praktycznego, to w sumie pozostaje nam liczyć, że ktoś kumaty ogarnie ten egzamin i podzieli się swoim rozwiązaniem? Powiem szczerze, że długo się czeka na sprawdzenie tych egzaminów i o ile teoretyczny można było sobie elegancko sprawdzić, tak praktyczny czarna magia, nawet orientacyjnie się upewnić mając jakiś klucz, czy można liczyć na zdanie :mrgreen: A tak tyle czekania i niepewności ;-)

hej ale po co wam klucze do praktycznego ,jeśli rozwiązałeś problem zawarty w zadaniu to dostaniesz punkty.Ja np mogę orientacyjnie powiedzieć ze z praktycznego będę miał ok 90% ,gdyż w jednym z punktów się trochę pomyliłem...(w przydziałach dyskowych zapomniałem zaznaczyc opcji odmów miejsca na dysku...) .Ja nie wiem co takiego trudnego było na praktycznym żeby ktoś potrzebował rozwiązania podanego na tacy.

Gość

Wysłany: Sob 23 Cze, 2012 16:20   

@up

Na tyle egzaminów próbnych jakie miałem w szkole, wiem że różnie z tym może być. Wystarczy jakiś dobrze zrypany klucz, żeby pewną siebie osobę udupić za przeproszeniem. Tobie Pawle oczywiście tego nie życzę, ale ja aż takim optymistą na pewno nie jestem, pomimo że egzamin jakichś większych trudności mi nie sprawił ;-)

Gość

Wysłany: Sob 23 Cze, 2012 16:23   

dominicus15 napisał/a:
@up

Na tyle egzaminów próbnych jakie miałem w szkole, wiem że różnie z tym może być. Wystarczy jakiś dobrze zrypany klucz, żeby pewną siebie osobę udupić za przeproszeniem. Tobie Pawle oczywiście tego nie życzę, ale ja aż takim optymistą na pewno nie jestem, pomimo że egzamin jakichś większych trudności mi nie sprawił ;-)

ale co z tego ze ktoś napisze klucz odpowiedzi ,jak on wcale nie musi być zgodny z tym co wymyśliło CKE ? .Trzeba czekać na wyniki i tyle :-) .
Ale zdanie moje jest takie ,jak ktoś wykuł schemat,naklepał przynajmniej 40 slajdów,rozwiązał większość problemów z arkusza to nie bata żeby nie zrobił tych 75%.

Gość

Wysłany: Sob 23 Cze, 2012 20:06   

Dlatego właśnie wolałbym klucz od CKE :-P Ale tego raczej nie dostaniemy, a szkoda, bo chętnie popatrzyłbym co tym razem "mądrego" wymyślili. Tylko te 40 slajdów w moim przypadku było raczej nierealne :-D Tylu nie mam, wydaje mi się, że po prostu nie dało się, mając zestaw nr 3. No chyba że każdy ruch na komputerze bym rejestrował, no to może, starałem się i tak w miarę możliwości "na siłę" coś dorzucić, bo było tych slajdów mało, w sumie niewiele ponad 20 wyszło. Kolega, który miał ten sam zestaw także był trochę zaskoczony, że tylko 20 mu wyszło, ale więcej chyba się nie dało ;-)

Gość

Wysłany: Sob 23 Cze, 2012 23:53   

dominicus15 napisał/a:
Dlatego właśnie wolałbym klucz od CKE :-P Ale tego raczej nie dostaniemy, a szkoda, bo chętnie popatrzyłbym co tym razem "mądrego" wymyślili. Tylko te 40 slajdów w moim przypadku było raczej nierealne :-D Tylu nie mam, wydaje mi się, że po prostu nie dało się, mając zestaw nr 3. No chyba że każdy ruch na komputerze bym rejestrował, no to może, starałem się i tak w miarę możliwości "na siłę" coś dorzucić, bo było tych slajdów mało, w sumie niewiele ponad 20 wyszło. Kolega, który miał ten sam zestaw także był trochę zaskoczony, że tylko 20 mu wyszło, ale więcej chyba się nie dało ;-)

Niewiele ponad 20 to troche mało,zależy kto to będzie oceniał,bo jeśli np nasz prowadzący to niezłe się wku.... bo dla niego 30 to jest mało...
ja naklepałem ok 60 tylko ze ja miałem zestaw nr 6 z tego co pamiętam.W każdym razie im więcej tym lepiej .U nas na próbnym jak ktoś nie zrobił tych 40 zrzutów to prowadzący (tez egzaminator) zawsze czepiał się ze za mało.... i ze przez to nie zdamy,z kolei pani od programowania mówiła ze 25-30 slajdów jest optymalnie...(tez poprawia egzaminy) Tak więc zależy na kogo się trafi.

dawid11204 

Wysłany: Nie 24 Cze, 2012 09:50   

Dziwne. Mój psor mówił, że screeny to tak jak jest napisane w poleceniu, są rejestrem wykonanych czynności prowadzących do usunięcia usterki. Nie ważne jest więc czy jest ich 20, czy też może 100. Ważne aby udokumentować usunięcie usterek.

Gość

Wysłany: Nie 24 Cze, 2012 10:38   

dawid11204 napisał/a:
Dziwne. Mój psor mówił, że screeny to tak jak jest napisane w poleceniu, są rejestrem wykonanych czynności prowadzących do usunięcia usterki. Nie ważne jest więc czy jest ich 20, czy też może 100. Ważne aby udokumentować usunięcie usterek.

.Co profesor to inna opinia,dlatego lepiej mieć więcej zrzutów bo niewiadomo na jakiego egzaminatora się trafi ale 20 screenow to jest według mnie za mało oczywiście według tego co mnie uczono..mój prowadzący mówił ze ilość zrzutów jest bardzo ważna a zdający oblewają głównie dlatego ze zrobili ich za mało...Wiesz ja zrobiłem ich 60 i nie uważam zęby któryś z nich tam był wrzucony na siłę:-).

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu