Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Zrzuty ekranu, ich zapis i wydruk (?)
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Pon 18 Cze, 2012 21:37   

Jeżeli na arkuszu masz napisane, że: "Pliki nie mogą zostać usunięte podczas prac serwisowych" to automatycznie należy zrobić kopie plików, wyłuszczonych na tymże arkuszu. Za to na 100% jest punkt.

Gość

Wysłany: Pon 18 Cze, 2012 21:49   

Piotrroger napisał/a:
Jeżeli na arkuszu masz napisane, że: "Pliki nie mogą zostać usunięte podczas prac serwisowych" to automatycznie należy zrobić kopie plików, wyłuszczonych na tymże arkuszu. Za to na 100% jest punkt.

Pierwsze o tym czymś słyszę, ale ok. To najlepiej zrobić jakimś winrarem czy 7zipem, spakować go i gdzie wrzucić ? normalnie spakowany na C: czy ze swoimi danymi na penka? bo nie wiem...

Gość

Wysłany: Pon 18 Cze, 2012 22:21   

Według mnie kopia zapasowa systemu to podstawa wykonywania jakikolwiek prac serwisowych,ale to moje zdanie....

ja jednak pokaze na screnie ze robię cała kopie systemu(dysk C),a później odznaczam dysk c i biorę jakiś mały pliczek żeby pokazać ze kopia zakończona..........Niech każdy robi sobie swoim sposobem jakim Was uczono w szkołach.Nikt nie ma przecież klucza odpowiedzi na ten rok...

Gość

Wysłany: Pon 18 Cze, 2012 22:28   

Witam wszystkich!
Mam pytanie dotyczące "trybu awaryjnego". Powinno się go uruchamiać jeżeli nie ma wzmianki o nim w poleceniu ??
Pozdrawiam

Gość

Wysłany: Pon 18 Cze, 2012 22:30   

Alonsof15 napisał/a:
Witam wszystkich!
Mam pytanie dotyczące "trybu awaryjnego". Powinno się go uruchamiać jeżeli nie ma wzmianki o nim w poleceniu ??
Pozdrawiam

według mnie zdecydowanie tak,sprawdzasz czy w trybie awaryjnym problemy opisane w zadaniu dalej istnieją....

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Pon 18 Cze, 2012 23:18   

Moje jest zdanie jeśli chodzi o kopię, że wystarczy zapisać jako zip kopię folderów, o których mowa w zadaniu i umieścić je na osobnej partycji - i tak też zrobię.
Dodatkowo zrobię kopię rejestru (tzn. wyeksportuję go) i zapiszę na osobnej partycji.
Oczywiście w przypadku istnienia tylko jednej partycji - po prostu stworzę na niej katalog KOPIA, gdzie umieszczę powyższe pliki.
I dokładnie tak postąpię jutro :)

Gość

Wysłany: Pon 18 Cze, 2012 23:47   

Piotrroger napisał/a:
Moje jest zdanie jeśli chodzi o kopię, że wystarczy zapisać jako zip kopię folderów, o których mowa w zadaniu i umieścić je na osobnej partycji - i tak też zrobię.
Dodatkowo zrobię kopię rejestru (tzn. wyeksportuję go) i zapiszę na osobnej partycji.
Oczywiście w przypadku istnienia tylko jednej partycji - po prostu stworzę na niej katalog KOPIA, gdzie umieszczę powyższe pliki.
I dokładnie tak postąpię jutro :)

tylko nie zapomnij się pochwalić jakie zadania były :-)

Gość

Wysłany: Pon 18 Cze, 2012 23:56   

A mam pytanie dotyczące pkt 5 na kartce. Jak go piszecie?
1. Projekt realizacji..blablabla
2. Założenia realizacji prac
- praca wykonana w firmie
3. Lista możliwych przyczyn usterki
-brak antywirusa
4. Wykaz działań prowadzących do rozwiązania usterek
- utworzenie nowego konta(rys.1)
5. ?
6. Wskazówki dla użytkownika:
-tworzenie kopii zapasowych

Tak będzie to dobrze wyglądało? :)

A i pytanko w 4. jakiej formy używacie? bezosobowej, osobowej typu wykonam czy osobowej typu wykonałem? Ponoć też to ma znaczenie więc wolę się dowiedzieć. :)

viamarimar 

Wysłany: Wto 19 Cze, 2012 13:54   

moze Zrzuty ekranu?

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu