Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Egzamin praktyczny czerwiec 2012
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Sro 20 Cze, 2012 20:29   

Według mnie Soldzer ma racje. W tresci zadania jasno było napisane że mamy podać liczbę pracowników potrzebnych na zmiane w dni robocze i pozostałe dni, nic o posterunkach nie było. U mnie w grupie też większość napisała tak jak ja. Mniej więcej to było tak:

Dni robocze: I zmiana(6-18)- ilość pracowników
II zmiana(18-6)- ilość pracowników

Pozostałe dni: I zmiana(6-18)- ilość pracowników
II zmiana(18-6)- ilość pracowników

Gość

Wysłany: Sro 20 Cze, 2012 22:22   

Moim zdaniem to powinno byc tak :
Dni robocze:
I zmiana 6 pracownikow
II zmiana 4 pracownikow.
Pozostale dni :
I zmiana 4 pracownikow
II zmiana 4 pracownikow.

A do uzbrojenia trzeba bylo napisac oczywiscie paralizator ; ).

Gość

Wysłany: Nie 24 Cze, 2012 08:37   

nie ma dokładnie określone że patrol ma iść tylko wzdłuż ogrodzenia
mamy do określenia ilość pracowników w tygodniu na weekendach i patrolu ale nie jest to minimalne określenie sił lecz całkowite
na jeden dzień to 10 na tydzień 66 bo odliczamy weekendy bo można tylu zatrudnić choć w realu nikt by tego nie zrobił;)

Gość

Wysłany: Nie 24 Cze, 2012 12:53   

Kolego a skąd wziąłeś 66 pracowników. Policz dokładnie - bo dokładnie wychodzi 35 na tydzień i ani jednego wiecej. każdy pracownik w tygodniu przepracowuje 42 godziny zgodnie z przepisami więc skąd u ciebie sie wzięło 66 ludzi.

Gość

Wysłany: Nie 24 Cze, 2012 13:44   

chetny napisał/a:
Kolego a skąd wziąłeś 66 pracowników. Policz dokładnie - bo dokładnie wychodzi 35 na tydzień i ani jednego wiecej. każdy pracownik w tygodniu przepracowuje 42 godziny zgodnie z przepisami więc skąd u ciebie sie wzięło 66 ludzi.

8na dzień pracujących przez cały tydzień 8x7 = 56
2 na dzień w dni robocze 2x5= 10
w sumie 66
według mnie gdyby chcieli żeby rozpisywać ich według kodeksu pracy np. 12 h i 24h przerwy to byłoby to jednym z założeń a tak na każdy dzień może być inny pracownik

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Nie 24 Cze, 2012 20:14   

Powiedźcie mi panowie, skąd Wy wzieliście takie liczby? Wg mnie polecenie było jasne: podać ilość pracowników na zmianę w dni robocze i pozostałe dni. W poleceniu nic a nic nie było o podaniu pracowników potrzebnych na tydzien, nie było nic tez o kodeksie pracy i o liczbie etatów..

zbigi30 napisał/a:

dokładnie było to zapisane w załączniku w planie ochrony, fragment o obowiązkach patrolu

Tak swoją drogą ma ktoś arkusz praktyczny?

Gość

Wysłany: Nie 24 Cze, 2012 20:57   

burinho napisał/a:
Powiedźcie mi panowie, skąd Wy wzieliście takie liczby? Wg mnie polecenie było jasne: podać ilość pracowników na zmianę w dni robocze i pozostałe dni. W poleceniu nic a nic nie było o podaniu pracowników potrzebnych na tydzien, nie było nic tez o kodeksie pracy i o liczbie etatów..

zbigi30 napisał/a:

dokładnie było to zapisane w załączniku w planie ochrony, fragment o obowiązkach patrolu

Tak swoją drogą ma ktoś arkusz praktyczny?

to wszystko mi się wydawało za proste ja podałem liczbę na jeden dzień a potem na tydzień uwzględniając właśnie weekend
mam arkusz i nie widzę żeby pisało że tylko wzdłuż ogrodzenia mogą chodzić

Gość

Wysłany: Nie 24 Cze, 2012 21:12   

Fakt, to zadanie było proste, ale popatrz że nawet w załączniku w 1 punkcie planu ochrony jest wzmianka o ilości pracowników zakładu..- ciekawe po co ją zamieścili....

Przy trasie patrolu bede się upierał. Mają chodzić przy ogrodzeniu, natomiast po wyjściu wszystkich pracowników zakładu(tj 22.30), mają jednorazowo sprawdzić plomby, drzwi, okna itp. Dobrze pamiętam?

Masz może możliwość wrzucenia arkusza? Na maila albo na jakąś stronkę?

Gość

Wysłany: Pon 25 Cze, 2012 06:05   

Szanowny kolego nic nie było napisane że trzeba zgodnie z kodeksem pracy ale jak mi wiadomo zawsze trzeba podawać minimalną niezbedną ilość ludzi a żeby to podać trzeba wyliczyć minimalną ilość niezbędną do obsadzenia wakatów - a to trzeba zrobić zgodnie z kodeksem pracy.
Jeśli chodzi o patrol to nie było jednoznacznie podane że ma chodzić wzdłóż ogrodzenia ale to wynikałe z kontekstu zadania.

Gość

Wysłany: Pon 25 Cze, 2012 09:37   

teraz jestem na wakacjach ale jak wrócę do domu to zeskanuję arkusz

[ Dodano: Sob 04 Sie, 2012 22:54 ]
ktoś wie kiedy wyniki?

Gość

Wysłany: Nie 19 Sie, 2012 20:55   

31 sierpnia dyplomy sa przekazywane do szkół.

Jak tam Wasze przeczucia?

Gość

Wysłany: Nie 19 Sie, 2012 21:08   

chyba w plecy będzie

Gość

Wysłany: Nie 19 Sie, 2012 21:24   

czemu tak uwazasz? Sprawdzales gdzies odpowiedzi, gadales z jakims nauczycielem?

Gość

Wysłany: Nie 19 Sie, 2012 22:33   

dwie rzeczy mi się nie zgadzają rozkłAD LUDZI NA ZMIANY I TRASA PATROLU jak to zawaliłem to dupa

Gość

Wysłany: Pon 20 Sie, 2012 07:14   

Kolego spokojnie. Nie ma co za wczasu się załamywać

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu