Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Czego się spodziewacie na egzaminie
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Wto 25 Cze, 2013 23:04   

a jak Wam poszło dzisiaj? z tymi teleangiektazjami? ja zrobiłam sonoforezę, maske z alg i nie wiem co mi strzeliło do głowy i dalam darsonval, zeby "złagodzić" :-/ . wiecie ile za takie głupie błedy odejmują? pewnie od razu nie zdaje? bo w sumie wszystko bardzo dobrze ze szczegółami opisałam, bo nie bylo az takie trudne

Gość

Wysłany: Sro 26 Cze, 2013 12:23   

marzeniutek123 napisał/a:
a jak Wam poszło dzisiaj? z tymi teleangiektazjami? ja zrobiłam sonoforezę, maske z alg i nie wiem co mi strzeliło do głowy i dalam darsonval, zeby "złagodzić" :-/ . wiecie ile za takie głupie błedy odejmują? pewnie od razu nie zdaje? bo w sumie wszystko bardzo dobrze ze szczegółami opisałam, bo nie bylo az takie trudne

Chyba źle trafiłaś, koleżanko. To jest forum technika farmaceutycznego, a nie technika usług kosmetycznych. ;)

Gość

Wysłany: Pon 15 Lip, 2013 16:53   Re: Czego się spodziewacie na egzaminie

ma ktos moze arkusz teoretyczny z czerwca?

Gość

Wysłany: Czw 12 Wrz, 2013 07:58   

halo!! czy jest ktos kto nie zdal w tym roku i pisze w czerwcu 2014 jeszcze na starych zasadach?

Gość

Wysłany: Czw 12 Wrz, 2013 10:35   

mamucha napisał/a:
halo!! czy jest ktos kto nie zdal w tym roku i pisze w czerwcu 2014 jeszcze na starych zasadach?

ten egzamin był tak banalnie prosty, że nie wiem jak można było go nie zdać. wydaje mi się,że zrobili tak właśnie po to aby nikt już nie został do poprawki na kolejny rok. jak mają dać jeszcze coś łatwiejszego to będzie to zapewne x-procentowy roztwór kwasu bornego.

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Czw 12 Wrz, 2013 16:48   

nina_m7 napisał/a:
mamucha napisał/a:

ten egzamin był tak banalnie prosty, że nie wiem jak można było go nie zdać. wydaje mi się,że zrobili tak właśnie po to aby nikt już nie został do poprawki na kolejny rok. jak mają dać jeszcze coś łatwiejszego to będzie to zapewne x-procentowy roztwór kwasu bornego.

nina_m7 Ty nie bądź taka mądra. Trudno jest zrozumieć, że to nie zawsze jest wina zdającego ? Czasami zawinią sprawdzający, bo czegoś nie policzą, czasami zawini głupio ułożony klucz - ktoś może wyjść z egzaminu pewny siebie, że napisał ekstra, a przychodzi co do czego i okazuje się, że nie zdał - ponieważ nie wstrzelił się w klucz. Miałam w klasie dziewczynę, która miała same 4 i 5 ze wszystkich przedmiotów, a egzamin napisała ledwo ledwo na 75%. Proszę nie oceniajcie nikogo. Tak nie można.

Gość

Wysłany: Sob 14 Wrz, 2013 20:18   

Kłaniam się

Zabrakło mi paru punktów do zdania egazaminu praktycznego. Po wnikliwym sprawdzeniu pracy w OKE, szykuję odwołanie.

Czy ktoś z Was jest w podobnej sytuacji, proszę o konsultację na prv w jaki sposób odwołaliście się - czy było to pismo ogólne czy szczegółowe. Proszę o kontakt

Gość

Wysłany: Pon 16 Wrz, 2013 09:11   

SPRZEDAM MATERIAŁY POTRZEBNE DO ZDANIA EGZAMINU TANIO [email protected]

[ Dodano: Pon 16 Wrz, 2013 09:18 ]
chętnych na materiały potrzebne do zdania egzaminu proszę o kontakt na maila [email protected]

Gość

Wysłany: Nie 22 Wrz, 2013 20:05   

nina_m7 napisał/a:
mamucha napisał/a:

Zdałaś egzamin i pozjadałaś wszelakie rozumy? A wiesz co to znaczy stres? Albo gorszy dzień? Domniemam, że nie... Miałam na roku dziewczynę, która rozwiązać potrafiła dosłownie wszystko, ciężko było ją zagiąć z czegokolwiek. A egzaminu nie zdała. Zestresowała się i nie napisała. Tak bardzo to przeżywała... Poza tym warto dodać, że wynik z egzaminu niezawsze odzwierciedla wiedzę zdającego. Także zanim coś napiszesz przemyśl to może kilka razy. Bo ten post był nie na miejscu. Zdałaś, ciesz się.

Gość

Wysłany: Nie 29 Wrz, 2013 15:47   materiały

kochani udostepnię materiały pewne i sprawdzone mój maila: [email protected], pozdrawiam.

Gość

Wysłany: Pią 11 Paź, 2013 15:51   

mam takie pytanie macie moze listę substancji z wykazu A i psychotropów

aniaslanda 

Wysłany: Sob 19 Paź, 2013 13:02   

Witam :) Mam pytanie ? Czy ktos z panstwa zwracal sie moze z prosba o przyspieszenie egzaminu do Oke Krakow . Ja wlasnie z taka prosba sie zwrocilam i nie mam od nich zadnego odzewu juz msc . Jesli jest ktos kto mial podobna sytuacje prosze o informacje po jakim czasie sie odezwali jak wogole sie odezwali , czy moze trzeba sie przypominac samemu . Z gory dziekuje .

Gość

Wysłany: Sro 04 Gru, 2013 11:38   

tomaszlisicki napisał/a:
Kłaniam się

Zabrakło mi paru punktów do zdania egazaminu praktycznego. Po wnikliwym sprawdzeniu pracy w OKE, szykuję odwołanie.

Czy ktoś z Was jest w podobnej sytuacji, proszę o konsultację na prv w jaki sposób odwołaliście się - czy było to pismo ogólne czy szczegółowe. Proszę o kontakt

Jestem w podobnej sytuacji zabrakło mi 5 pkt byłam na wglądzie jestem w szoku jak te prace są sprawdzane bede pisac odwołanie o ponowne sprawdzenie pracy bo to jest jakas kpina.

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu