Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu proszki na egzaminie praktycznym czerwiec 2013
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Pią 30 Sie, 2013 17:25   

test 72% projekt 85% :-D jak dobrze mieć to za sobą już za pierwszym podejściem :mrgreen:

Gość

Wysłany: Pią 30 Sie, 2013 17:37   

A ma ktoś sprawdzoną informację czy faktycznie te 20 proszków też zaliczali ?

Gość

Wysłany: Pią 30 Sie, 2013 17:52   

tak zaliczali 20 proszków

Gość

Wysłany: Pią 30 Sie, 2013 18:15   

90%
70%
97%
Huuuuuuuuuuuuurraaaaaaaaa!!!!!

tiger75 

Wysłany: Pią 30 Sie, 2013 19:23   

czyli wszyscy zdali ?? juuuppiiii !!!!

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Pią 30 Sie, 2013 19:47   

:-)
to tylko ja napisał/a:

U nas 2 osoby robiły 20 proszków i zdały ,
kilka liczyło dawki 5-7mg i również zdały ,
zdały nawet te które uznały że tabletka furaginy waży 50 mg/mg substancji czynnej
To był chyba najłatwiejszy egzamin jaki mogli wymyślać , Gorzej jest z pisemnym bo u nas sporo osób zawaliło właśnie teorię a nie receptę . Pozdrawiam i bądźcie dobrej myśli

Gość

Wysłany: Pią 30 Sie, 2013 20:01   

Ja też zdałam i dyplom mam już w ręku :) Gratuluję wszystkim ! :*

Gość

Wysłany: Pią 30 Sie, 2013 21:33   

zdałam za pierwszym podejściem...radość ogromna

tiger75 

Wysłany: Pią 30 Sie, 2013 21:59   

beciabeatka napisał/a:
to tylko ja napisał/a:

U nas 2 osoby robiły 20 proszków i zdały ,
kilka liczyło dawki 5-7mg i również zdały ,
zdały nawet te które uznały że tabletka furaginy waży 50 mg/mg substancji czynnej
To był chyba najłatwiejszy egzamin jaki mogli wymyślać , Gorzej jest z pisemnym bo u nas sporo osób zawaliło właśnie teorię a nie receptę . Pozdrawiam i bądźcie dobrej myśli

baaa, ja nawet zle obliczylam mase leku i zdalam. Musze przyznac ze recepta byla latwa, teorua w sumie tez ale prawo-masssakra. Nawet nasz profesor od prawa zrobil wielkie oczy jak zobaczyl pytania. Ale najwazniejsze ze zaliczone

Gość

Wysłany: Pią 30 Sie, 2013 22:37   

ZDAŁAM :) jaka ulga :)
teraz tylko znaleźć staż to będzie nie lada wyzwanie :/

Gość

Wysłany: Sob 31 Sie, 2013 07:35   

Wygląda na to, że sami zauważyli,że zawalili z tą receptą i zaliczali wszystkim żeby się naszego rocznika pozbyc i żeby nikt im znowu nie zażucał niekompetencji. Dobrze miec to już za sobą :)

Gość

Wysłany: Sob 31 Sie, 2013 07:55   

Wszystkim gratuluję :)

Choć sam jestem teraz jeszcze bardziej obawiam się "mojego" przyszłorocznego egzaminu. Skoro teraz był łatwy to w przyszłym roku pewnie mogiła równa będzie :(

Gość

Wysłany: Sob 31 Sie, 2013 08:36   

To nie przewidzi co będzie, a czego nie, rok temu w czerwcu była trudna zawiesina, można było się pomylić przy obliczeniach i w wykonanie napisać inaczej niż w kluczu (a też dobrze), a styczniu były proszki, które były proste, ale trzeba było brać dawki z ulotki i tutaj ludzie polegli, a teraz nikt się nie spodziewał proszków, tym bardziej tak banalnych jak były, a dali proszki... w dodatku jak ktoś brał dawkowanie wg ulotki to było źle :) naprawdę nie przewidzi co oni mają na myśli. a w przyszłym roku zmienia się lekko forma egzaminu, więc tym bardziej ciężko powiedzieć, ale jak będzie pierwszy raz w nowej formie to będzie łatwy.
ajj jak dobrze mieć już ten stres za sobą !

tiger75 

Wysłany: Sob 31 Sie, 2013 08:52   

Baileys napisał/a:
Wszystkim gratuluję :)

Choć sam jestem teraz jeszcze bardziej obawiam się "mojego" przyszłorocznego egzaminu. Skoro teraz był łatwy to w przyszłym roku pewnie mogiła równa będzie :(
ale w przyszlym roku juz bedzie inny egzamin - zdawany praktycznie w obecnosci egzaminatora. I tak jak rozmawialam z moja profesor od tpl - wg niej latwiej bedzie zdac bo np ona bedzie miala "na oku" ok 5 zdajacych w jednym czasie i nie bedzie mogla do nich podejsc tylko obserwowac z odleglosci. Tak wiec czy ktos doda do siebie w innej kolejnosci , czy nie - nie powinno miec to wplywu. Bardziej bym sie teorii obawiala bo podobno ma byc analiza a to juz "inna bajka" :-/

Gość

Wysłany: Sob 31 Sie, 2013 19:54   

94 % ;-) Dziękuję , dobranoc, cześ! :D

[ Dodano: Sob 31 Sie, 2013 19:56 ]
aha... i ja podpisałam się na egzaminie swoim imieniem i nazwiskiem (na sygnaturze w miejscu kto wykonał/wydał lek''.. także info dla kogoś kto pisał że to unieważnia egzamin - jesteś geniusz ;]

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu