Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Egzamin 2013 czerwiec
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Czw 20 Cze, 2013 17:40   

no ja wlasnie tez pisalam tą ulotkę reklamową na tych stronach z kratkami, nie zajarzylam że jest na to miejsce na ostatniej stronie, myślicie że normalnie mi to sprawdzą i zaliczą ???

Gość

Wysłany: Czw 20 Cze, 2013 17:42   

własnie ten czas wszystkim dał sie we znaki, za bardzo było zadanie rozbudowane , ja niby sie wyrobiłam ale przez stres i szybkosc pisania pewnie błedy beda ulotke reklamowa pisałam w ostanich 20 minutach, nie było czasu na przemyslenie, przegieli troche

Gość

Wysłany: Czw 20 Cze, 2013 22:23   

A ja wam powiem jedno . Jeśli ktoś był przygotowany do egzaminu to czasu było dużo . Ja kosztorys zdążyłam zrobić na brudno a fakturę wyliczyć, spokojnie napisać ołówkiem i później poprawić długopisem .Dużo dało to , że się nauczyłam całego schematu co widać po 4 zdanych probnych egzaminach.

Gość

Wysłany: Czw 20 Cze, 2013 22:31   

Od kiedy za tytuł pracy sa 3 pkt ?? na kazdym próbnym techniku był 1 puknt za tytuł.

Moim zdaniem projekt nalezał do prostych... aczkolwiek na próbnym mialam tylko 65%...

W szkole uczyli nas ze na fakturze nie mozna skreślac.. po to mielismy miec ołówek zeby ją na brudno wypelnic, przepisac i wymazac :)

Co do tego, czy bedą punkty z kosztorysu, jeżeli nie wypisalo sie cen, a tylko nazwy usług i cene razem to bedą :) to sie liczy wszystko odobno np punkt za wypisanie odpowiednio usług.

Ja tylko nie zauważylam rubryki na cenę słowną w fakturze... a zastanawialam sie dlaczego jej nie ma...

A w depozycie wpisaliscie wartosc depozytu??? :)

[ Dodano: Czw 20 Cze, 2013 22:39 ]
Co do napisania ulotki reklamowej na wykratkowanych stronach... U mnie był taki przypadek i z tyłu na koncu w tym prawidłowym miejscu na ulotke kazali pisac "ulotka reklamowa znajduje sie na str... " wiec nie wiadomo czy beda to uznawac

Gość

Wysłany: Pią 21 Cze, 2013 10:35   

moja nauczycielka która sprawdza egzaminy mowiła ze mamy pisac z tylu bo jak nie to oni musza potem szukac po kartkach, wiec raczej sprawdzają.
za tytuł pracy jest 3 pkt tez tak u nas bylo.
a fakture mozna skreslac, trzeba sie podpisac przy tym xyz i napisac nową kwote. ja na szczescie nie kresiłam :)

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Sob 22 Cze, 2013 15:31   

Za temat są 3pkt. Za nazwę: Projekt realizacji prac związanych z kompleksową obsługą gości etc.; za trminy od do, miejscowość i nazwę hotelu, nazwiska gości lub nazwę grupy, za dopiskę "oraz sporządzenie dokumentów (...)".
Ja z teorii również zdałam 40pkt. lub więcej na 50 a z części ekonomicznej około 15pkt./20.
Z części praktycznej wynik wyszedł mi 9225, bo nie liczyłam x2 przedownika, okaże się który wynik jest prawidłowy w sierpniu. Regonu też nie znalazłam, ale jeśli był gdzieś podany, to tylko 1pkt w plecy. A na fakturze nie pisałam kwoty słownie, bo nie było napisane by tak zrobić o dziwo więc napisałam zwyczajnie cyframi.
Ps. Ktoś pisał, że ten projekt był do bani i bardzo trudny..i że w dodatku policzył zamiast 3..1 dobę.
Serio??? Podchodzisz do egzaminu nie umiejąc najprostszej rzeczy policzyć: DÓB?!
Ogólnie rzecz ujmując, mile zaskoczył mnie tak łatwy poziom zadania praktycznego. Grupa..a jednak nie VIP.
Niesamowite! :mrgreen:

Gość

Wysłany: Sob 22 Cze, 2013 17:42   

Super może to przez stres zle policzyłam doby? Nie musisz być taka do przodu i wrzucać innym wiesz?;/
Kazdego moze zjesc stres;/

Gość

Wysłany: Sob 22 Cze, 2013 18:34   

kingus721 napisał/a:
Super może to przez stres zle policzyłam doby? Nie musisz być taka do przodu i wrzucać innym wiesz?;/

Nikt nikomu tu nie wrzuca-to raz, a po drugie..liczyć doby każdy powinien umieć a będąc w tym zawodzie tym bardziej trzeba to mieć w paluszku. Każdy mógł się stresować, ale nie ma co na to ciągle zwalać więc wyluzuj. Powodzenia w grudniu lub za rok :mrgreen: .

[ Dodano: Sob 22 Cze, 2013 18:38 ]
DwaCzekolady napisał/a:
A ja wam powiem jedno . Jeśli ktoś był przygotowany do egzaminu to czasu było dużo . Ja kosztorys zdążyłam zrobić na brudno a fakturę wyliczyć, spokojnie napisać ołówkiem i później poprawić długopisem .Dużo dało to , że się nauczyłam całego schematu co widać po 4 zdanych probnych egzaminach.

Dokładnie!!! ;-)

Gość

Wysłany: Sob 22 Cze, 2013 19:06   

roztargniona napisał/a:
kingus721 napisał/a:

Nikt nikomu tu nie wrzuca-to raz, a po drugie..liczyć doby każdy powinien umieć a będąc w tym zawodzie tym bardziej trzeba to mieć w paluszku. Każdy mógł się stresować, ale nie ma co na to ciągle zwalać więc wyluzuj. Powodzenia w grudniu lub za rok :mrgreen: .

[ Dodano: Sob 22 Cze, 2013 18:38 ]
DwaCzekolady napisał/a:

Dokładnie!!! ;-)

Skończ pisać te głupoty, bo aż oczy bolą. Najpierw mówisz, że wyszedł Ci zły wynik, a później najeżdżasz na kogoś za to, że źle policzył doby. Większej hipokrytki jeszcze nie widziałem.
Co do samego czasu, ja również uważam, ze było go za mało i przygotowanie nie ma tu nic do rzeczy. Szybciej nie znaczy lepiej.
Pozdrawiam.

Gość

Wysłany: Sob 22 Cze, 2013 19:23   

Człowieku nazywający mnie "hipokrytką", co innego jest mieć niepoprawny wynik a mieć źle policzone doby, gdzie jak byk było podane: termin od 16 do 19. Ogarnij mózg, bo krytykować dobrze nie potrafisz i przy okazji naucz czytać się ze zrozumieniem, bo nie pojąłeś poprzedniego posta jak właśnie pokazałeś. Nie odpowiadaj lepiej, jak nie masz nic mądrego do napisania. Dziękuję.

Gość

Wysłany: Sob 22 Cze, 2013 19:40   

Skończ waść, wstydu oszczędź - nie ma to jak logiczne rozumowanie. Mieć źle policzone doby to kwestia rachunku, podobnie jak w przypadku przewodnika, którego źle policzyłaś, a też było wyraźnie napisane co i jak. Nie ja tu zacząłem krytykować, a Ty i to w kwestii, w której sama nie najlepiej się popisałaś. Nie mierz ludzi własną miarą, bo każdy jest inny i jeżeli masz zamiar obrzucać kogoś błotem za to, że się pomylił, choć sama też to zrobiłaś, to wiedz, że jest to bardzo niemerytoryczne zagranie z Twojej strony. Polemizować nie zamierzam, bo to bez sensu, natomiast takie cwaniactwo mnie po prostu dobija.
Dziękuję, dobranoc.

Gość

Wysłany: Sob 22 Cze, 2013 20:00   

tupac888 dziękuje.:3 Ta dziewczyna chyba uważa się za najmądrzejsza osobę na świecie. :) Jest naprawde hipokrytka. Wrzuca mi za to ,że się pomyliłam ( to było ze stresu) ale za to ja nie zrobiłam źle przewodnika . :) Pozdrawiam Panią wielce utalentowaną :)

Gość

Wysłany: Nie 23 Cze, 2013 13:00   

U nas byly tylko 2 probne egzaminy...

Gość

Wysłany: Nie 23 Cze, 2013 15:49   

Na kogo zaadresowaliście fakture ???

Gość

Wysłany: Pon 24 Cze, 2013 07:11   

Oj dziewczyny nie drapcie się już :)

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny